Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

Gość olus23
olus23/25l./13.03.2009/160/71/69/68

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosik39 W Rybniku chodziłam do liceum-upsss-wieki temu🌼 I do ortopedy;-)-to już chyba erę wstecz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też się jakoś pochmurało,i piszę tu sama do siebie (mam nadzieję że tymczasowo)ale zdążyłam zaliczyć godzinkę spacerku,takiego szybkiego i mała padła i pochrapuje(mama się odchudza a dziecko za sobą ciąga po okolicy-jej też się przyda)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka...40
Nie wiem dlaczego ale po piątej tabletce waga stoi a nawet trochę poszła w górę. Mam brzuch napęczniały jak balon.Chyba zatrzymała mi się woda w organixmie. Nie wiem czy sa na to jakieś sposoby? Moze mi któraś z was coś doradzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, a co jest z ta kawą? Dlaczego odstawiacie? Ja generalnie piję sporo kubków kawy, ale za to strasznie słabej z mleczkiem... Jakoś nie umiem się odzwyczaić, choć próbowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka...40 z problemem "napęczniałego brzucha" ja także się zmagałam,jakoś samo minęło po paru dniach,ale może któraś z dziewczyn zna sposoby na pozbycie się dolegliwości. Zapytam jaka jest Twoja waga i wzrost? Bo zaciekawił mnie ten spadek wagi po 5ej zeli.,a potem wzrost. Czyli ważysz się codziennie? Może jesteś przed okresem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):)renatka3355 to ty gdzieś w mojej okolicy mieszkasz:):)jaki ten świat mały hihihihi ja teraz czytam stary topik :):)szukając co niektórych informacji:):) słoneczka wszystkim 🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bambooshek🌼 ja uwielbiam kawkę wyłącznie rozpuszczalną(robię mieszankę 50% naturalnej/50%zbożowej)z mlekiem 1,5%. Kiedyś mogłam ją pić"litrami"a po zeli ledwo dopijałam jeden kubek-nie smakowała mi,mało tego to nie dość że po zeli"suszyło"jak cholera to po kawusi jak dwie cholery. ❤️ Teraz zeli nie biore a max dwa kubki wypijam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, to prawda. Nie dość, że suszy, to jeszcze kapeć w buzi okropny się robi. Ja tez ostatnio max. 2 kubki daję radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Mam wreszcie tą upragnioną zelixę :) Kupiłam 30 tabletek za 34, 99, to chyba mało, w aptece obok była za 48 zł ta sama ilość. Wiążę wielkie nadzieje z nią. Nadal zamierzam jeść 5 razy dziennie, chociażby na siłę bo podobno nie chce się jeść...I ruch 2 godziny dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka...40
Mam 40 lat, 161 cm wzrostu i waze 63 kilo. wazyłam 59 i to było suuper. Niestety mam ogromne problemy z utrzymaniem wagi. Te 59 kilo to wynik ogromnego wysiłku i jest mi strasznie wstyd za siebie ze sobie przez zimę popuściłam. Waga po piątej tabletce nie spadła mimo drastycznej diety. Nie mogę brać całej bo źle się czułam więc biorę po połowie rano i po południu, tak jest ok. Nie chce mi sięjeść ani nie mam żadnych skutkow ubocznych, tylko ten brzuch. Mam tylko 20 tabletek i chce zrzucic 4 kg. Jak myślicie uda mi się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosik39 No zgadza się,w Twojej okolicy;-) Bambooshek A mi zawsze tak zapychała ta kawusia żołądeczek że głodzik frrruuuu odfruwał A teraz.....brrrr swoją drogą ciekawe dlaczego tak się dzieje Mi juz apetyt wrócił jak sprzed zeli(ale już wiem mniej więcej co,jak i kiedy spożywać bu nie nałapać więcej tłuszczyku i powoli pozbyć się nabytego)a na kawke ochota nie przychodzi. Dziś spotkałam dawno nie widzianą kumpelę,zaprosiłam na pogaduchy -lat parę wstecz-kawka,ciasteczko -a dziś -po kubeczku slim linea i nawet żadna o cukrze do herbatki nie wspomniała;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka...40 poczekaj proszę na powrót naszej bardziej doświadczonej koleżanki-biuralistki40-Ona Ci napewno odpowie. Ja ze swojej strony dodam że 5ta tabletka to chyba zbyt mało na efekty,a tak zapytam po cichutku-skąd masz zelixę? Bo chyba nie od lekarza?Ale mogę się mylić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka...40 piszesz że nie miałaś skutków ubocznych ale bierzesz po połowie bo się źle czułaś-a jakie to objawy były? bo moim zdaniem to może właśnie owe skutki uboczne wystąpiły;-) Nie piszesz także nic na temat sposobu odżywiania,ćwiczeń- piszesz że 59 to wynik ogromngo wysiłku-tzn.jakiego konkretnie. To nie śledztwo-poprostu czym więcej informacji o sobie podasz tym bardziej będzimy mogły coś doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka...40 chyba dobrze zrozumiałam że gdy brałaś całą naraz to źle się czułaś,a gdy ją dzielisz to jest ok. A to zela 10 czy 15?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka...40
Od lekarza ale on mi to przepisał w zeszłym roku ale wtedy nie brałam bo nie czułam się dobrze i postanowiłam ze poradze sobie sama z ta nadwagą . No i poradziłam sobie ale to była męka . Dieta mniej niż 1000 cal i codzienny marsz ok. godziny. Tym sposobem zrzucenie 5 kilo zajęło mi 4 miesiące. Trzymałam zelixse w lodówce na wszelki wypadek. Nie mam już siły tak się katować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka...40
Renatko to 15. Biorę po połowie jak napisałam i jest świetnie. Nic mi nie dolega i nie jestem głodna. To dla mnie rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka...40 4kg-to nie tragedia-aż tak wstyd Ci nie musi być. To faktycznie dużo musiałaś robić by zrzucić 5kg,a rozumiem że teraz chcesz szybciej i łatwiej.Nikt Ci tu chyba nie odpowie na pytanie czy Ci się uda bo to zależy od Ciebie,ale trzymam kciuki i życzę wytrwałości🌼 Jednym pójdzie szybko-innym wolniej-tyle przeróżnych wyników ile jest zelixiarek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka...40 Więc spokojnie-tak jak pisałam-5 dni to mało,cierpliwości🌼 Zmierz się-biodra-talia-biust-zanotuj i za jakiś czas znów-ale nie codziennie- na to także zwracaj uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka...40
Wiem Renatko. Poczekam jeszcze tydzień. Waga musi spaść. Choc kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....biuralistko ..faktycznie nie podałam wzrostu,zmierze sie moze urosłam:) ....renatka3355...aaaa widzisz a ja sie zastanawiałam dlaczego ...kurcze chyba jakies bielmo i na oczy naszło :-p a tak swoja drogą ,jak nauczymy nasze coreczki od małego spacerkowac i sie ruszac-to one nam potem będą bardzo wdzięczne :) bo byc może nie będą musiały brac zeli:) .....Gosik39.., to my prawie sąsiadkami jestesmy,Ja jestem z Jastrzębia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialutka
brałam zelixe 15 przez m-c schudłam 6kg od 17 dni nie dostałąm okkresu czekam i czekam był ktoś może w takiej sytuac ji???????????? pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znow wczoraj dostalam okres i dzis ju go nie mam.... i nie wiem czy to koniec, czy \"cisza przed burzą...\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj jakieś gradobicie, a miało być tak przyjemnie. Wreszcie wróciłam z pracy i mogę się trochę podładować czytając Was... Winiolka i madziunia88 - gratulucje, wielki szacun!!!! oby tak dalej a do lata będziecie top modelki. biuralistko40 - kawał dobrej roboty odwaliłaś i to w pracy, gdzie Ty kobieto pracujesz????? Ja też tak chcę i to w trybie natychmiastowym!!!!!!! Niestety u mnie objawy choroby zawodowej, na stołówce dyrektorce pokroiłam kotleta na talerzu, koleżankom z kursu rozkładam chusteczki higieniczne i maniakalnie łapię wszystkich za rękę przy przechodzeniu przez ulicę :) No cóż samo życie. Jeśli chodzi o problemy kibelkowe na mnie działają suszone morele, cztery zalewam wrzatkiem, chwilę czekam i zjadam na czczo...Spróbujcie. niezbyt zadowolona - moim zdaniem dobrze spadasz z wagi, ale jesli chcesz napisz co jesz i o której, łatwiej bedzie to zweryfikować olus- moje gratulacje, super wynik, też o takim marzę... winiolka - jeśli chodzi o zwiotczałą skórę to jest Booooooooooooooski kawał kilka stron wcześniej, zarzuca się ją na głowę i wiąże kokardę :) Bambooshek- ja też miałam cholerne bóle głowy, zwłaszcza w moim pierwszym podejściu 2 lata temu i bezsenność i nerwowość z kołataniem serca, ale to po jakimś czasie przechodzi. Można jakiś ibupromik łyknąć na ból głowy, z zelą nie wchodzi on w reakcje. dorka...40 - ja na Twoim miejscu wcale nie brałabym zeli, Twoja nadwaga jest naprawdę mała. A jeśli problem jest w samym brzuchu to może się okazać, że stracisz na wadze akurat nie na brzuchu, tylko w miejscach niepożądanych, jak biust czy ręce. Spróbuj moze ćwiczonka zapodać, wspaniała jest 6 Weidera - niezbyt skomplikowane ćwiczenia na mięśnie brzucha, które normalnie są nieużywane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do miesiączek, to zgodnie z tym co ulotka podaje zaburzenia cyklu są częstym skutkiem ubocznym. Jesli poczytasz poprzednie forum to wiele dziewczyn miało z tym problemy. Mnie tez spóźnił się okres, ale nie aż o tyle - tylko o 6 dni co i tak doprowadziło mnie do reakcji histerycznej i zakupu testu ciążowego. Polecam - zgodnie z ulotką \"niepewność trwa tylko minutę\" :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×