Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

Tęż chciałam się dołączyć do tabelki-jeśli można. Goplanka/22/13.03./170/88/86/84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo widzę, że oficjalnie zostałam dopisana do tabelki:) Miło mi:) Pierwszy dzień na zeli spoko, czuję suchość w buzi - to normalka, ale apetyt to mi się raczej jeszcze nie zmniejszył, może jutro zjem mniej:) A dzis na fitnessie dostałam takiego powera, jakbym wypiła 5 kaw przed treningiem!!!! Super mi się ćwiczyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asta 24
Witam wszystkich :) Chciałam do Was dołączyć, czytam ten topik od miesiaca... Biorę zele od 16 dni. Startowałam z waga 87kg, dzis wagunia pokazała 81 co mnie bardzo ucieszylo :-) a moja upragniona waga to 65kg moze wytrwam i uda mi sie zrzuci ten balast :D Życzę wszystkim udanego wieczorku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek30 ty mi się nawet nie głodź. Będziesz musiała dotrzymać mężusiowi towarzystwa. Pamiętasz może z Kubusia Puchatka Kłapouchego? Zamiast na męża OSIOŁ, to trzeba nieco ładniej Kłapouszek :P ruda102 ćwiczonka faktycznie fajne i nie są takie tragiczne. Da się wytrzymać. Tylko, że jak się patrze na tego kolesia w tych majtaskach, to bez ćwiczeń mój brzuch cały się ściska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli posiliłeś już swego gościa {czyt. swojego głoda], a on wciąż spogląda tęsknie w stronę spiżarni, prawdopodobnie chce ci powiedzieć, że mógłby się posilić jeszcze bardziej. Objaśnij mu, że to nieprawda. Kłapouchy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda102 "Wciąż pada śnieg. I mróz bierze. Jednakże nie mieliśmy ostatnio trzęsienia ziemi." to tak do tego gradobicia (właśnie czytałam cytaty Kłapouchego z Kubusia Puchatka i ten mi się od razu skojarzył z Tobą :)), zawsze to jakieś pocieszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tond, z tamtond ze wszond hihihi (tak mi się coś skojarzyło :P) Kasiek a ty "skond klikasz"? hihihihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa ja jestem z Żar :) Wiecie co jak zaczynałam 20,02 ćwiczyc brzuszki robilam 10 i przerwa teraz robie po 80 i dopiero przerwa jestem z siebie dumna :) Paczulek/24/20,02/173/88/./././78,2- chyba jakos tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczulek o proszę, a już myślałam, że Rybnik grasuje bandami po tym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestraszyłyście mnie ta obwisajaca skórą,robie brzuszki ale mi tej skóry trochę też zostało po cesarce.I chyba zaszybko chudne wolałabym trochę wolniej bo jak będzie jojo to masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa!!!! stolica gor Swietokrzyskich :-) sprawdz poczte. spadam na pewien czas. mialo byc tak romantycznie a bedzie.... wina to raczej sie z wami ziewczynki wirtualnie napije :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megic
Witam serdecznie :-)) Ja jestem 3 dzień na zeli i jest wszystko ok, po pierwszym dniu czułam jakis taki dziwny niepokój i duszności i troszke się wystarszylam ale sądzę, że sobie sama taki stan wkręcałam teraz nadal biorę i jest jak narazie ok, tylko teraz bardziej zaczęłam zastanawiać się czy można ja łaczyć z pigułkami antyk. cały czas śledze forum i sa zdania podzielone, nie ma konkretnej odpowiedzi, a Wy Laseczki z pewnością też bierzecie pigułki jak z tym sobie radzicie???? prosze o wyjasnienie i roziwianie moich wątpliwości bo teraz nie za bardzo ciąża wchodzi w gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja dzis krotko. Zalewaja mnie obowiązki a dzis rodzinne problemy :( I juz mi sie pisac nie chce.... ;\'( W zwiazku ze stresem zjadlam dzis a raczej na sile wepchnelam ciastko, sama nei wiem czemu :(:(:( Dopisze sie do tabeli: Zielonooka27/27/01.03.09/170/79.1/BZ/16.03.09/77.1/75.5 Pierwsze dwa tygodnie bez tabsów, od 16.03 pomagam sobie pozdrawiam cieplo wszystkich!! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megic to widać, że nie czytasz dokładnie :P "Stosowanie środków odchudzających nie jest zalecane w czasie ciąży, dlatego kobiety w wieku rozrodczym leczone sybutraminą powinny stosować skuteczną antykoncepcję oraz poinformować lekarza prowadzącego, jeśli zajdą w ciążę lub zamierzają zajść w ciążę w czasie leczenia." fragment z ulotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz kasiek30 ja się chętnie z Toba tego winka napiję, bez względu na kalorie, a co tam...............okazja jest szczególna. Jesteś jeszcze jednym przykładem na to, ze są rzeczy na tym świecie, o których nie śniło się nawet filozofom. A ja też mam córeczkę wbrew medycynie, kiedy w 8-mym tygodniu dostałam krwotoku, w szpitalu po USG lekarz oficjalnie stwierdził, że jajo płodowe jest puste ...........ha, ha i co mam 6 letnią Zuzię, póki co ma się dobrze. Czasem warto wierzyć w to co niemozliwe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam z moim kundliszczem na dwór :) Wieczorny spacerek też dobry :) Kasiek30 nic nie dostałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda!!! ja tez mam Zuzke prawie6wiosen!!!! ale super. Agixa pamietaj osiol zawsze pozostanie oslem!!! wyslalam ale moze cos z adresem nie tak??? sprawdze jeszcze raz!!!! Ruda--- zjesc zjadl ale wino pije sama.i to by bylo na tyle sexu na wieczor.moj maz szykuje sie na wyjazd w sluzbowych sprawach do tarnowa.mam dosc tej naszej firmu bo nigdy nie wiem co gdzie i kiedy :-) a winko? wlasnie pije:-) plus dla osla---nalal mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati987
Witam dawno już niepisałam, a i niebyło się czym chwalić!Biore Zelixe 15 i na mnie to niedziałało wiec lekarz zwiększył mi dawke na 2 razy dziennie. Od dziś zaczełam brać podwójnie i zobaczymy co będzie.Pozdrawiam wszystkich, gratuluje i zazdroszcze tym co mają tak wspaniałe efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek30 Ja od xxx lat mieszkam na Śląsku ale pochodzę z okolic Gór Świętokrzyskich❤️ cieszę się ,że wszystko w porządku i promieniejesz dziś radością❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati987 a jaki lekarz zlecił Ci takie dawkowanie??? Przy zelixie nie wolno przekraczać jednej tabletki dziennie. Był przypadek, że kobieta dostała wylewu i udaru po wiekszej ilości. Jednak to nie są mmsy tylko bardzo inwazyjny lek. Ile masz lat, ile ważysz, ile schudłaś na zelixie i jak długą ją brałaś. Co to znaczy, że \"nie było się czym chwalić\".. Czy zanim lekarz podwoił Ci dawkę robił Ci badania, mierzył cisnienie i robił EKG??? Moim zdaniem nie powinnaś brać zeli 15 w podwójnej dawce. Powinnaś skontaktować się w poniedziałek ze specjalistą i zasięgnąć jeszcze raz jego opini. Czasem nie warto narażać zdrowia i zycia dla paru kg!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olus23
ruda102 bardzo dobrze napisałaś,bo schudnąć zawsze kiedyś można a życia nam nikt nie wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem z Dolnego Śląska!!! Czyżby forum opanowały same Ślązaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renatka3355____________witam Cie kochana.milo spotkac kogos z moich stron. winko zaczyna dzialac moj osiol spi.zrobil co swoje a mnie krew zalewa.okazuje sie ze firma wazniejsz niz zona!!!!!!!! i podobno MUSI jechac... mam go obudzic za godzinke. winko zaczyna poprawiac mi humor:-) Agixa!!!! jestes????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati987
mam 22 lat 172cm i 90 kg.Tabletki mam od lekarza rodzinnego.Wcześniej brałam przez miesiąc i spadło mi 0,5 kg, ograniczyłam jedzenie nie jadan słodyczy,nie pije gazowanego ,chodze na ćwiczenia niewiem co jeszcze moge zrobić żeby pozbyć się tych kg, zawsze miałam problem z wagą a teraz po ciąży to już całkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ledwo żyję. Poszłam na tą siatkówkę,dwie bite godziny;-) mam siniaki na całym ciele,krwiaka na kolanie,nie czuję mięśni rąk,nóg-(a raczej dopiero czuję że je posiadam)odkryłam że moje uda też mają jeszcze mięśnie(a ja już myślałam że obrosły tłuszczem)i wypociłam litry potu huuuurrrraaaaa Moje ćwiczonka w domku to przy tym były podskoki pchełki;-) Nie ostrzegli mnie że to nie są totalni amatorzy a ja w siatę grałam jakieś 16-17lat temu;-) Jutro pewnie ledwo ruszę noga czy ręką ale idę w poniedziałek znów;-)dwa razy w tygodniu po dwie godzinki+trochę pchlich ćwiczonek w domciu+dietka 1200+błonnik z ananasem i musi jakos powoli pójść a jeśli nie to dołączę do tego wszystkiego spowrotem zelę-ale to za jakieś 4 tygodnie❤️ To moje kochane mój plan;-) Wydrukowałam,powiesiłam w widocznym miejscu i niech wisi i kłuje mnie w oczy(to samo zrobiłam gdy palenie rzucałam-wytrzymuję od 1go stycznia bez dymka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×