Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

--->joasia27 --> na początku okropna suchość w buzi - ale po 2/3 dniach przeszło. No i spanie... wieczorem usypiam normalnie - tylko jak mnie w nocy budzi moja córa to potem zasnąć nie mogę. No i o 7 rano koniec spania :) Poza tym wszystko normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winiolka Wiesz co mi nawet nie chce się już pisać na temet zachowań niektórych facetów,mój też tylko"grubasku","grubasku" wrrrrrr ale wczoraj mu sie głupio trochę zrobiło-byliśmy razem na szybkich zakupach i spotkaliśmy kumpla z pracy mojego męża-ja także go znam i tak mi się przygląda i przygląda aż mi się trochę głupio zrobiło i już juz miałam buźkę otworzyć a ten kumpel mówi do mojego-"no co ty gadałeś że twoja pani po rzuceniu palenia AŻ TAK zgrubła,chłopie sporo przesadziłeś,widzę tu i ówdzie conieco wiecej ale i tak fajnie wygląda a ty tak to przedstawiłeś że myślałem że babka będzie się toczyć zamiast chodzić i jeszcze na dodatek nie pali!!!!" Jak ja mu pięknie podziękowałam👄w policzek oczywiście za miłe słowo i równie miłym komplementem odwdzięczyłam,a mojemu się ....oberwało oj oberwało-ode mnie w domciu a i od kumpli w pracy też z tego co się dowiedziałam z smska od mężulka(DOBRZE MU TAK!!!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheh :) Dzięki :) od razu mi lepiej. pewnie, ze to miło jak ktoś "obcy" zauważa nawet dwa kilo zmiany... tylko kurna baba jak głupia liczy na najbliższego faceta...a ten nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój już mi pewnie przez następne pół roku nie powie słowa na temat odchudzania,tuszy itp,itd Gdy pracuje ten mój luby na drugą zmianę,rankiem zazwyczaj gdy ćwiczę on przegląda wyniki meczy itp na internecie a mała "pomaga"mi w ćwiczeniach co często kończy się tak że w połowie serii rezygnuję bo młoda ma inną wizję ćwiczeń z mamą,dziś ja na matę a on.........książeczki i czyta małej hi hi hi,ale go nie pochwaliłam,niech pocierpi.......nie ma tak łatwo........🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie masz, bo mój jak kiedyś przy nim na rowerku stacjonarnym (pożyczonym od koleżanki) zaczęłam ćwiczyć to tak się zaczął histerycznie śmiać, że zlazłam z rowerka i przez 1,5 miesiąca nie wlazłam na niego i oddałam kumpeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami ręce opadają,niech te kilosy spadają od nas jak najszybciej-nie dla naszych mężów-dla nas!!!!!!!I niech nas obcy mężczyźni chwalą i komplementują tak żeby tym naszym szczeny poopadały👄winiolka-dla siebie to robisz❤️ żeby oni byli jeszcze tak bezbłędni i idealni jak im się wydaję......a wcale nie są.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie mi się od naszego topikowego mena znów oberwie❤️ a może nie ,pokazał przecież że ma poczucie humorkumen pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatka dzieki za linka!!! obejrzalam kawalek tego programy, tzn ostatnia pare i brak mi slow. kobieta normalnie wygladala a ten lajdak sie jej czepial. Renatka a Twojemu mezowi to tylko siurka oberwac za to co zrobil!!! wstydzilby sie!!! jak tam mozna???? ale ze wzgledu na Ciebie i Twoje potrzeby zostawimy mu te jego klejnoty w spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam milutko wszystkie żeliksujące:):)🌼❤️👄 Nadrobiłam zaległości w czytaniu:):) 🌼 U mnie prawdziwa wiosna słoneczko -aż niechce się w domu siedzieć:):) a ja jestem ostatnio leniwa że szok. Dziewczyny która odstawiała żelixa na 1 -2 dni i jakie to niosło skutki?Wiem że pisze na poprzednim topiku ale wyszukanie tego wtakich zasobach -ciężko.W sobotę idę na urodziny do przyjaciółki i wiem że niepopuszczą mi żebym niewypiła za jej zdrowie ,a boję się połaczenia żelixy z alkocholem. Pozdrawiam i szybkiej utraty wagi:):_🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość en_ka
"Dzięki za akceptację.Jesteście wszystkie wspaniałe .A nadal nie wiem o co chodziło temu wczorajszemu babolowi...,ale było chociaż przez nią trochę wesoło.I może właśnie owo dziwadło miało wpływ na mój wpis na tym forum" nie jestem babolem ani dziwadłem, a jeśli będziecie się tak o mnie wyrażać ja również przestanę przestrzegać zasad dobrego wychowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosik 39 ja odstawiłam i czułam się nadal tak jak po jej braniu-mniejszy apetyt,lekka suchość w ustach :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatka3355-------rozgrzeszam cie za to co zjadlas.... :-) zmykam na body-therm do zobaczenia pozniej buziaki dla was: Renatka Agixa Biuralistka Moniusia Winiolka Caterpillar Gosik39 Bernardynek Ashtraygirl Joasia27 Paczulek Bambooshek Edytusia Iwcia73 naddia kajair ruda nikita julia agnieszka o ktorej zapomnialam Przepraszam i tez buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie zelixary🖐️ renatka i winiolka-jak czytam wasze wypowiedzi to az nie mogę uwierzyc jakie mam szczescie;) u swego boku mój mąż dzielnie mnie wspiera[o ile mnie nie zdenerwuje] słysze że jak to widac ile schudłam [ciekawe w którym miejscu bo na obwodach nie drgneło?] i już mi nawt śpiewał piosenkę \"kochanie twoje kości przeszkadzają nam w miłości\"oj dobry ten chłopina tylko ja jestem przecholera buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam sobie o tych Waszych facetach i aż mi przykro się zrobiło :( Jak można tak się odzywać. Winolka, Twój facet (mąż?), strasznie przypomina mi mojego bylego. Nie wiem, jak Ty to możesz znosić... Aż nóż mi sie w kieszeni otwiera. Na szczęście ja (jeszcze?) nadal podobam się M. Ale za to sobie nie bardzo. Trzymajcie się dziewczynki. Ja zostałam sama jak palec w domku i chyba wezmę się za sprzątanie :* Buziole dla Was ogromne :* Ps. Coś czuję, że kolejna awantura się szykuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już się martwiłam że gdzieś nam się zapodział dziś ten nasz kasiek30 ale oto jest i juz jej nie ma...🖐️ a teraz Wam się przyznam bo pytacie o alkohol i zelixe, że ja jakiś czas temu aż [wstyd przyznac]nim dotarłam do tego forum szłam na imprezke i nie wiedziałam czy mogę pic alkohol -przeczytałam ulotke i nic tam nie pisze o zeli i alkoholu[chyba że ja nie widzę]wypiłam dośc mocnego drinka i nic mi nie było.Tu chodzi chyba o kalorie zawarte w alkoholu a my jestesmy na diecie?Jeśli napisałam coś nie tak to proszę wybaczcie nie krzyczcie na mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! A ja dzisiaj swojemu mężowi zrobiłam tak Mówię mu że pwinnam sobie kupić buty bo wszystkie już mi się poniszczyły,same wiecie jak jest A on że pół szafy butów a ja narzekam.Ok pomyslałam Po południu idziemy na spacer a ja do spódnicy długiej zresztą założyłam buty adidasy.On patrzy i mówi a ty co a ja że tylko takie mam dobre hihi Już mam nowe i to nawet z torebką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...caterpillar....dzieki za pierwszą lekcje :) popielniczkowa dziewczyna ,to troche nie ładnie tak co? :-p - to moze niech zostanie Ashtraygirl,ja troche jezyk pogimnastykuje i bedzie łatwiej mi pisac hehe:) ...Ashtraygirl..prosze nie gniewaj sie 🌼 ...renatka..ale twoja mała ma zadanie,pomysl co bedzie w gimnazjum,moj syn jak przychodzi czasem ze szkoły to ma dosc polonistki,ta to dopiero zadania wymysla - zadania jak szkole sredniej klasy 3..koszmar co do nalesniczkow,racuszkow i goferkow:) tez je uwielbiam i zawsze,zawsze jak pieke to zjem a co lepiej jedno takie cos ,jak całą czekolade:-p TVN- zaczełam ogladac i musiałam mykac na zebranie,ale poczatek jeszcze widziałam..ale skurczy byk.. Prawde o tym czy naprawde widac u nas spadek kg to tylko te osoby nam powiedza ,co nas rzadko widują -bo nasze chłopy to z nami na codzien i tego nie widzą Ja sie pytam mojego męża - widac cos że mi ubyło tu i uwdzie? ..a on na to - nie wiem bo jestes w ubraniach . I co????wiec stwierdziłam ze sie go pytac nie bede:) No mykam, pewnie jeszcze tu wroce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...edytusia..z wiosną to i nowe butki trzeba.Jak kazdej z nas:) ja dzis specjalnie przy moim wyciagnełam buty takie co to sie na smietnik sie nadaja - a on .. co nowe fleki trza? a ja mu- nie nowe buty :)a on mi- was ( czyli mnie i dzieci) to lepiej teraz wyzywic jak ubrac,a ja mu na to ? no mnie lepiej teraz wyzywic bo jem jak wrobelek hehe :-p Dobra teraz to juz naprawde mykam ,bo szanowny mezulek z pracy za chwilke bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) kasiek30 🌼❤️ biuralistka40 ❤️🌼 renatka3355 ❤️ ruda102 🌼 iwcia73 🌼 lucia12🌼 kajair 🌼 caterpillar 🌼 paczulek 🌼 winiolka 🌼 ashtraygirl🌼 naddia 🌼 bernarsynek 🌼 witaj :) zostań i nie uciekaj od nas :) i cała reszta :) 🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak moj mi wczoraj nawet powiedzial hmm wiesz moze nawet niedlugo sie z Toba na miasto przejde jak jeszcze z 10 zgubisz- później sie smiaj wiec ja mu powiedzialam jak zgubie jeszcze 10 to Ty mi juz do niczgo nie bedziesz potrzebny a tak na powaznie kupil mi nowe buty niach niach chyba juz beda z 40 u mnie co dwa tygodnie budzi sie okropna tesknota za zakupem nowych noi moj boy zawsze to kontroluje i pyta czy jakies sobie upatrzylam wiec ja jestem happy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renatka3355 normalnie twojego M to tylko przez kolano i na gołą skórę lać, aż krew będzie tryskać :P winiolka uważam, że wynik masz bardzo ładny. I pamiętaj, że to Ty masz się sobie podobać. Musisz się zaakceptować, wtedy będzie Ci łatwiej walczyć. Mężusiowi powiedz, że jak będzie fikał i będzie się głupio śmiał, to wpadniemy i zrobimy z nim porządek. I powiedz mu, że to nie groźba, tylko obietnica :) Zobaczysz, przyjdzie taki dzień, że zrobi mu się głupio i to wtedy Ty się będziesz z niego śmiała. A dzień ten zbliża się wielkimi krokami :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczulek tak mi się przypomniało :P Dziewczyna wbiega zdyszana do domu: kochanie pakuj swoje rzeczy, wygrałam na loterii. On: cudownie, ale gdzie jedziemy - nad morze czy w góry? Ona: nie ma znaczenia. Zabierz swoje manatki i wynoś się stąd na zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dobry humorek :) Przychodzi facet na cmentarz. Jest już bardzo późno, ciemno bo to jesień, gdzieniegdzie tylko trzaskają znicze, on też zapal znicz nad grobem kolegi. Już ma wychodzić do wyjścia i oto nagle zauważa grabarza, kopiącego coś łopatą przy jednym grobie. Myśli sobie - zrobię mu hecę i przestraszę go. Podchodzi z boku i niczym duch woła hu hu - grabarz nic. Podchodzi z drugiej i też hu hu straszy grabarza - grabarz dalej nic. Zrezygnowany facet macha ręką i idzie do wyjścia cmentarza. Już, już ma wychodzić , kiedy nagle dostaje łopatą w łeb. Grabarz staję nad nim z zadumą i rzecze : krzyczeć - wolno, straszyć - wolno, ale poza teren nie wychodzimy :) Jasio miał namalować jakieś wspomnienie z wakacji,ponieważ był u dziadków którzy mają pasiekę najbardziej zapamiętał pszczołę i takową namalował Przychodzi z tym rysunkiem do szkoły,pani go obejrzała i nie może wyjść z podziwu: -Jasiu!jaka piękna ta pszczoła,te kolory,ta precyzja!!!oczywiście masz 6tkę Na co Jasio: _Prose pni to jesce nic!!!jak ja w zeszłym tygodniu p...dę na płocie namalowałem to sołtys ch..em wszystkie sztafety powyrywał. Stara chałupa na końcu świata, biedne małżeństwo, wychowujące sporą gromadkę dzieci. Pewnego wieczora chłop pouczony przez lekarza, zakłada prezerwatywę. Małżonka oburzona podnosi lament: - Jasiek, cyś ty zgłupioł do reszty? Dzieciska butów na zime ni maja, a ty se ciula stroisz?! Przychodzi niedźwiadek do zajączka i mówi - zajączku, chodź ze mną na imprezę. Zajączek odpowiada - nie, bo mnie pobijesz. nie pobiję Cie - mówi niedźwiadek. i poszli w końcu na imprezę... rano zajączek budzi się na kacu, cały poobijany i posiniaczony. do pokoju wchodzi niedźwiadek, i zajączek wylatuje na niego z pyskiem - dlaczego mnie pobiłeś? obiecałeś tego nie robić... ! słuchaj zajączku - odpowiada spokojnie niedźwiadek - najeżdżałeś na moją rodzinę, wybaczyłem Ci. najeżdżałeś na mnie, wybaczyłem Ci. ale gdy nasrałeś do łóżka, powtykałeś do gówna kredki, i powiedziałeś że 'jeżyk śpi z nami' to nie wytrzymałem... Przychodzi facet do sklepu i mówi - prezerwatywy proszę,a sprzedawca mówi że nie ma.Przychodzi następnego dnia i sytuacja się powtarza,a zdenerwowany sprzedawca mówi - panie nie mów tak głośno,następnym razem jak przyjdziesz po prezerwatywy zapytaj czy są skarpety.Więc facet kiedy kolejny raz przychodzi mówi - skarpety poproszę a sprzedawca mówi nie ma,a on na to - To dziś będzie na bosaka!!! Uciekam na herbatkę do koleżanki, będę później :) Buźki i grzecznie mi tutaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz ja coś na chumorek; MĘŻCZYZNA 18-20 kelner-rozleje zanim doniesie 20-30 pszczoła-z kwiatka na kwiatek 30-40 drwal-rąbie co się da 40-50 muzykant-godzinę strojenia 15 min, grania 50-60 młynarz-siedzi na worku i bawi sie sznurkiem KTO STWORZYŁ KOBIETĘ? TRZECH NIEUDANYCH RZEMIEŚLNIKÓW: STOLARZ-zrobił nogi ale żle bo się rozchodzą SZKLARZ-wstawił szybkę ale złą bo tłucze się tylko raz ŚLUSARZ-wstawił zamek ale zły bo wszystkie klucze do niego pasują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OŚWIADCZYNY MATEMATYKA; Pierwiastku mój kochany,kocham cie wprost-proporcjonalnie do kwadratu długości twojej.Uwielbiam sinus twoich zębów,cosinus twoich nóżek i parabolę twojego ciała.Och moja kochana byłaś kiedyś logarytmowana?Jeśli jesteś tak doskonała jak punkt geometryczny to pozwól byśmy się stali ułamkiem arytmetycznym,którego ja będe licznikiem a ty mianownikiem,a kochana teściowa zaś kreską ułamkową. ODPOWIEDZ NARZECZONEJ Odpierwiastkuj się bo jak ci przyparabolę do kwadratu to ci zęby przez nawias wylecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy! 🌻 👄 Ja wiem, że muszę jeszcze dużo zrzucić tylko te męża gadki nastrajają mnie wprost odwrotnie - wlazłabym do lodówki i wciągnęła wszystko :( No teraz to nie posiliłabym się ;) Odkąd robię sobie koktajle to nie robię większych zakupów śmieciowo/żarciowych tylko tyle co dla męża na kanapki i córce do szkoły ;) Ale teraz się nie poddam puki nie zobaczę mojej wymarzonej wagi. Nawet jeśli będzie mi spadał 1 kg tygodniowo i z zastojami... A te koktajle na śniadanko i kolację to chyba sobie na zawsze zostawię :) -->edytusia--> dobry sposób na wymianę butów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×