Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

kurcze ale sie nadrukowałam i nie poszło...wwwrrr próbowałam diety kopenchadzkiej czy jakos tak-13 dniowa ale nie wytrwałam za długo-potem kapuscianej-i tez krótko ale to dlatego że ochydna była..no a teraz to własciwie tak jak pisałam czyli mało w ciagu dnia a potem kebaby.. kiedys w ciagu tygodnia schudłam 7 kilo ale to z nerwów bo była tylko kawa i fajki na przemian..jedynie pewnie co mi pomoze to woda i kanapka na ....dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
$$$$____________$ $$$$_____________$ $$$$_____________$ $$$$____________.$$ $$$$___________$$$$$ $$$$__________$$$$$$$ $$$$_________$$$$$$$$$ $$$$________$$$$$$$$$$$ $$$$ ______$$$$$$$$$$$$$ $$$$______$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$_____$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$___ $$_$$_$$_$$_$$_$$_$$ $$$$ ___$__________________$ $$$$ ____$_____$$$_$$$____.$ $$$$ ____.$____$$$!!!$$$___$ $$$$ _____ $____$$=O=$___.$ $$$$ ______$____$$!!$$___.$ $$$$ _______$____$$$$___$ $$$$ ________$____$$___.$ $$$$_________$____$___$ $$$$__________$$$$$$$$ $$$$ $$$$ $$$$ $$$$.....(\' \" \" () $$$$...(\"( \'o\' , ) $$$$...(\")(\")(,,) $$$$$$$$$$$$$$ Wpadam tylko na chwileczkę, by zawiesić latareczkę. Życzyć Wam spokojnych snów, Jutro się spotkamy znów. Coś mi internet szwankuje:-( Kasiek30❤️ 👄buziale Lena28 No więc właśnie:-( -a tu trzeba cały dzień po troszeczku a wieczorem nic-na tym tak w skrócie to polega;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka jasna,zawiesza mi się net i za każdy razem gdy chcę coś napisać musze od nowa wchodzić na topik i się logować:-( Fatum jakieś czy co???????? dlatego się już pożegnam na dziś Laseczki zostawiam 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄dla każdej po buziaku na dobranoc a gdyby brakło to👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄no teraz napewno wystarczy dla wszystkich;-) DOBRANOC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renata3355 no wiem właśnie, ale widzisz moje samozaparcie zrobiło sobie dłuuuugie wolne.. a Ty dużo schudłas teraz bez tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziala wszystko kochane!!!!!! :-) przesylam Wam moc pieknej pogody duzo slonka i optymizmu:-) bajeczny dzien za nami.godzina 23 i wstyd przyznac oczka sie zamykaja:-) Agixa👄 biuralistka👄 kajair👄 moniusia35👄 renatka👄-dzieki za pozdrowienia Aga przekazala winiolka👄 ruda👄 naddia👄 kasiek31👄 gosik39👄 gucia77👄 iwcia73👄 lucia12👄 bambooshek👄 nutella👄 goralka👄 paczulek👄 caterpillar👄 i cala reszta👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiu-fiu renatka-kofana jeteś :-) Ja po drinkach,hehe ledwie kumam, hihi ale JAKOŚ czytam- dalej- hehe(pijackie) Nasza nowa nie-zelikasiarko, zostań z nami bez tabsów z ćwiczonkami i fajnym jedzonku. hihihihi i bez alkoholu, ale mam ubaw ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. :):) Normalka . Ja zawsze na końcu i wieczorem jak jakaś mara cmentarna :(. Witaj Lena28 ---> Ja mam 170 cm i wagę 55kg kiedyś miałam- co to byly za czasy?!:):):) dzisiaj zaliczyłam basen o 11-rano . prawie rano. Dałam takiego czadu,że juz czuje, że chyba mnie ramiona bolą. Zawsze chodzę z koleżankami, i jest wtedy : luzik, pogadamy ,pochichramy się, a dzisiaj byłam sama i nie miałam do kogo jadaczki otworzyć, więc kobiety dałam czadu. Potem zaliczylam kino ze starszącóra, szwagierką i jej córami . A jeszcze później MC Donald\'s, kawe latte,ciacho i 4- kurczczki. Kurcze przegiełam wiem. tym bardziej, że ostatni nawet dietowałam się tak jak zaplanowałam. Ale niestety.... słabość do szybkiego i tłuczącego żarełka nieraz jest olbrzymia. Agaixa---> kurna małżonek przytaszczył mi kopiec kreta... czujesz to? cholera, bo ostatnio coś dziwnego sie z nim stało, a on ma chcicę...mi gada. Jutro mu go sklecę tego gotowca z pudełka niech sie najje:):):):):):)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biuralistka40 ja tez wery mocno lubie drinki, i te inne pyszności dla dorosłych. Ale alkohol,raczej przeszkadza w odchudzaniu,ze względu na kalorie????? a może się mylę? Dobrej nocki dziewczynki i rodzynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej naddia,poznaje kolejna z Was -jak miło.. widzisz to ro zumiesz może mnie ze przy moim wzroscie to troszke za dużo-kurka ale ja się ostatnio uzalam nad soba... co do alkoholu-wstyd sie przyznac ale pije piwko wieczorem raczej codziennie dwa a czasami i 3...nigdy nie napije sie w ciagu dnia bo mnie zamuli ale od kad siedze w domu z dzieciakami a szczególnie zima to wstaje razem z Nimi koło 9 i kłade się pozno -wiec tak na sen.... kurcze czekam na Was cały dzień a tu taka cisza dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewoje i meny :) Chłopaki ŻYJECIE????????????????????????? Na pewno coś przeskrobaliście i teraz wstydzicie się odezwać. NIE ŁADNIE :) kasiek30 😘😍 buuuuuuuuuuu Ty byłaś, a ja gdzie? Znowu przegapiłam :( Buziaki Słonko 😘😍 renatka3355 😘 normalnie jestem z Ciebie dumna. Bardzo mądra dziewczynka :) 🌼 biuralistka40 😘 a za moje zdrówko wypiłaś? Jak czytałam Twój dzisiejszy (ten poranny wpis), to od razu chwyciłam za butelkę wody :) naddia 🌼 hihihihi chce kopiec kreta, niech ma :) Ja się ostatnio wycwaniłam i robię ciacho z serii \"produkty z biedronki polecają się na...\" hihihi Biorę 3 podkłady biszkoptowe z biedronki i przekładam makiem z puszki (fajny, taki już z bakaliami), albo musem jabłkowym. Na wierzch kładę bitą śmietanę (nie wysilam się zbytnio i czasami jest to tylko śnieżka z mlekiem). Wsuwają, aż im się uszy trzęsą. Ciacho gotowe w 15 minut :) lena28 🌼 niestety renatka już mnie uprzedziła i napisała wszystko to, co chciałabym Ci doradzić. Może jednak spróbuj na początku bez Zeli. Staraj się jeść 5 posiłków dziennie. Ogranicz chlebek, nie jedz ziemniaków. I pamiętaj WARZYWA, WARZYWA i JESZCZE RAZ WARZYWA. Widzę, że u Ciebie warzywa są tylko w postaci kebaba :) I nie zapominaj o śniadaniu. To najważniejszy posiłek. On daje Ci energię na cały dzień. Piszesz, że pijesz piwko i to całkiem sporo. Pamiętaj, że alkohol to puste kalorie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zaczął się filma na TVN7, świetny. Widziałam już go kilka razy, ale mogę jeszcze :) Muszę jeszcze coś porobić na komuterze, ale co tam. TV sobie przekręciłam, żebym widziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa, tak wiem wiem ... a więc tak dziewczynki kochane-najpierw zaczne odchudzanie bez zelixi ale jak moge to i tak tu zostane... będę jadła 5 posiłeczków dziennie i dalej zobaczymy-z jednym macie racje ja olewam sniadanko i odbijam na kolacje.. hmmm.problem w tym ze ja nie lubie yogurtów,owoców i słodyczy ale warzywka jakos zniose...a co do kebebów to mój męzulek chyba próbuje mi coś wynagrodzic bo ostatnio taki milusi-ale mniejsza o to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam już wszystko :) Widzę, że dziewczynki dzisiaj wolne porobiły sobie :) U mnie jakoś dzisiaj zimnawo była, na szczęście nie padało. Wczoraj zwaliłam kwiatka i pobiłam doniczkę, a że się spieszyłam, to sprzątłam tak z grubsza. Za to dzisiaj musiałam wszystko odsuwać. A jak już odsunęłam, to poleciałam z resztą. Normalnie wpadłam w wir segregowania. Tyle dzisiaj rzeczy wyrzuciłam, że masakra. Tylko się posuwałam co kawałek. Najpierw pojemniki pod łóżkiem, szuflady itd. No a miałam na dzisiaj inne plany. Ale kurczę, jakoś tak mi lżej, jak wiem ilu się pozbyłam zbędnych rzeczy. Żeby jeszcze tak łatwo mi poszło z wyrzuceniem zbędnych kg :) hihihihi biuralistka40 ja do moich jeszcze mówię :)hihihihi 🌼 naddia 🌼 jak ja lubię martini, z lodem, cytrynką i oliwką hmmmmmmmm odkąd biorę zelę, to nie piłam ani razu. Nawet ostatnio zabroniłam kupować martini jak gdzieś jestem na imprezie. A co, niech se nie myślą, że mogą mnie tak szczuć hihihi renatka3355 no widzisz, cały dzień byłaś tylko Ty i lenka, a teraz ja :) Jestem ciekawa jak tam wyszło Twoje włoski. Ja chciałabym przejść na ciemny brąz. Wolę "brunetki" (bez skojarzeń), ale mi wszyscy mówią, że w blond o niebo lepiej. Zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agixa, właśnioglam film na tvn7-ogladałam na axn cos z Madonna ale jakis dretwy... moje maluchy juz spia i mężulek tak samo....ale to juz standard,,he hee.. jutro obiadek u teściowej ale chyba nie pojadę aby nie kusic losu-dobrze gotuje i lubimy sie ale zjem jak za dwuch chłopa-posiedze w domciu lepiej..na zdrowie mi wyjdzie-nie moge sie doczekac kiedy pojadę do rodziców na wies-te wyjscia na taras w piżamce i tylko z kawka =miodzio..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena28 hihihihi widzę, że się na początek trochę nasłuchasz, tzn. naczytasz :) Pewnie, że możesz zostać. Nikt przecież Ciebie nie wygania, a wręcz przeciwnie :) Cieszymy się, że jesteś :)🌼 Zazdroszczę Ci tego " NIE LUBIENIA" słodyczy :) Co do jogurtów, to je ograniczam do 1 activi dziennie. Kiedyś moja była trenerka powiedziała, że lepiej będzie jak będę piła kefir, bo po jogurtach tkanka tłuszczowa odkłada się pod skórą w postaci grudek. Kobieta jest koło 40stki, figura idealna, praktycznie ani grama tłuszczu i same mięśnie. Tak więc chyba wie co mówi. Za to jeśli chodzi o owoce, to ja mam się ograniczać do 250g na dzień (to akurat zaleciła mi lekarka). Więc jak widzisz, można wyeliminować, to czego nie lubisz. A, pisałaś, że kiedyś robiłaś tą dietę kopenhaską :) hihihi widzę, że więcej z nas ją robiło. Za pierwszym razem wytrwałam w niej do końca :) Schudłam dość sporo, ale później jo-jo :) Następnym razem nie przestrzegałam jej tak za bardzo i coś tam schudłam, ale bez polotu. Czytałam jednak, że jeśli ktoś chce ją znów zrobić, to dopiero po 2 latach. Dzisiaj bym jej już nie zrobiła. Uważam, że nie jest ona jednak tak do końca dobra. No i te jajka, kalafior, szpinak. bbrrrrrrr No i jeszcze kawa na pusty żołądek, u mnie to skutkuje skundą co pięć minut :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię Travoltę :) Świetny aktor, i ten błysk w oku taki sam od lat :) hihihi Tarasiku zazdroszczę. Ja mam balkon, ale nie zawsze można wyjść w piżamce :) Na szczęście nie mam bloku z tej strony, tak więc nie gapią mi się do mieszkania :) Znajomi jak do mnie przyjeżdżają, to mówią, że mam jak w ośrodku :) Dużo drzew i las zaraz obok (i to dosłownie :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra moje kochane laski-ja spadam spac-męzulek sie obudził i sciele własnie łóżko.... po raz kolejny powiem że super ze w koncu tu jestem i sie odważyłam napisac i wogóle że mnie akceptujecie... a to dlatego że nie mam sie komu wyzalic-jako to że jestem najstarsza to kazda siostra udeza do mnie tylko żadna nie słucha mnie.... a wiec tak-bedę jutro=pewnie po południu..ale to działa jak narkotyk więc pewnie wczesniej i pogadamy... całuje..pozdrawiam i podziwiam i kolorowych snów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już mykam :) Kładę się do łóżeczka i kończę oglądać film. Miłych snów 😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze ja... dobrej nocki... a ja od niedawna jestem pasemkowatą blondynką. i jest ok. wszystkim się bodobam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Przeczytałam wpisy. -->Lena28--> witam. Faktycznie nie zawsze waga idzie w parze z dobrym wyglądem. U mnie wszystko się tak równomiernie rozkłada, że mimo nadwagi nikt nigdy nie zapytywał mnie o ciążę ;) A jak mówiłam ile ważę to nie wierzyli... W sumie to cieszyłam się z tego, ale też dlatego długo zbierałam się do tego, by zrzucić zbędny balast. Jednak ja też jestem za tym, żebyś traciła kg bez wspomagaczy. W Twoim przypadku faktycznie ćwiczonka zdziałają cuda - bo w konkretnych miejscach masz za dużo. I niestety pożegnaj kolacje a powitaj śniadania. Ja do niedawna potrafiłam jeść 1 posiłek grubo po 12 w południe - ale nocą wyjadałam wszystko z lodówki. Teraz rano o 8 piję koktajl i po 19 nawet nie ciągnie mnie specjalnie do jedzenia (nawet jak nie brałam tabletek przez święta i wesele). -->ruda102--> ja tez mam problemy z wypróżnianiem się.. różności próbowałam i mierny efekt, xenna też nie działa...zobaczę z tą ciepłą wodą z cytryną. -->Kasiek30--> życzę udanego wypoczynku :) nabieraj sił i kolorków :) jak wrócisz to opowiesz wrażenia :) -->biuralistka40--> jak tam przygotowania do komunii? u mnie jeszcze masa pracy a ja już nie mam ochoty na tą imprezę... :( -->nasi faceci--> chyba pogoda zrobiła się zbyt piękna, by siadać do kompa :) teraz panowie pewnie tracą kilogramy w plenerze :) -->wszyscy z tego forum--> dziękuję Wam bardzo za wszelkie wpisy, rady (nawet jeśli mnie nie dotyczą) jak tak sobie poczytam Was to aż mam ochotę łyknąć sobie wody, zrobić kilka ćwiczonek i omijać z dala lodóweczkę! Tak przy niedzieli - Zostawiam tu trochę silnej woli - gdyby kogoś kusiło coś niezdrowego ;) Nie dajcie się! Już tyle za nami! Nie jest łatwo ale jest już z czego się cieszyć :) miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ 🖐️ WITAM : biuraliskta40🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Agixa🌻 kasiek30🌻 ruda102🌻 bambooshek🌻 bernardynek🌻 Gosik39🌻 kajair🌻 iwcia73🌻 Paczulek🌻 Winiolka🌻 caterpillar🌻 edytusia🌻 Pączuszek84🌻 Julia Agnieszka🌻 ashtragirl🌻 o.n.k.a.🌻 olus23🌻 nutella prosto ze słoiczka🌻 moniusia35🌻 lucia12🌻 naddia🌻 zielonooka🌻 naturalna27🌻 kruszka_32🌻 anula 🌻 facet 35 lat🌻 aaaaaGoniaaa🌻 goralka jak sie patrzy🌻 sello82🌻 estella48 🌻 renatka3355 🌻 Lena28 🌻 jeśli kogoś pominełam to przepraszam🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 , ale dawno mnie tu nie było a czytalam Wasze wpisy od rana. Kawusie aż dwie wypilam do tego zieloną herbatkę na deser, a poprawilam białą herbatką.:-O Biała herbata, wczoraj ją kupiłam z czystej ciekawości jak smakuje, bo tyle o niej slyszałam dobrego . Aczkolwiek jestem trochę zawiedziona, ma troszkę za cierpki smak :-p Jednak zielonej herbatki z opuncją mi nic nie zastąpi, nawet lampka szampana... Wczoraj małżonek na zgodę kupił i wypiłam dwie lampki, chociaż jakieś 7 godzin wcześniej brałam zelkę. Trochę się balam po tym co pisałyście na temat alkoholu i zelki, ale nic mi nie było;-) Kończy mi się opakowanie i wybieram się do lekarki niebawem i nie wiem czy mam znów wziąść zelkę 10 czy 15 ? Mam wrażenie, że czasami 10 już na mne nie działa, a czytałam wasze wpisy na temat 15 i mam pewne obawy ? Czasami wieczorem mam napady jedzonka ale nic nie jem aczkolwiek bym zjadla nawet kawałek suchego chlebka. kasiek30 życzę Ci udanego wypoczynku:-)🌻 Lena28 zgadzam się z wypowiedziami koleżanek i uważam, że z braniem zelki powinnaś poczekać, nie masz nadwagi aby faszerować się chemią:-O biuraliskta40 🌻 jutro poniedzialek więc chyba będzie tabelka ? Nie ważyłam się od środy brr aż się boję:-O Kurczę muszę już zmykać mała się obudziła, serdecznie Was pozdrawiam.🌻 🌻 🌻 😍 😍 👄👄👄 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapika
Witam wszystkich czytam to forum od paru ładnych dni to stare równiez przestudiowałam ponad 1.5 roku temu byłam na zelixi przy wadze 94kg (koszmar) zeszłam na 79(juz lepiej) przy wzroscie 168 brałąm ja ok 4miesiecy zrezygnowałam poniewaz zaczełam sie zle czuc i postanowiłam zaczac od nowa dzisiaj zazyłam 3tabletke nie wspomniałam nie przytyłam nawet kg super pozdrawiam i mam nadzieje ze przyjmniecie mnie do swojego grona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> kapika--> witamy :) standardowe pytanie - podaj swój wiek, wzrost, wagę :) piszesz, że schudłaś do 79 kg i nie przytyłaś... a teraz do jakiej wagi chciałabyś spaść? I co robiłaś, żeby utrzymać wagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki :) Witam nowe kolezanki:) ..lenka28... ja mam 157 cm i tez kiedys wazyłam 55 kg,ale teraz to tyle juz bym nie chciała 58 - 6o kg i jestem w 7 niebie :) A i owszem sprobuj bez zeli,ja zanim zaczełam przygode z zela przez miesiac czytałam stare forum,ograniczałam jedzenie i 2 razy w tygodniu chodziłam na siłownie - schudłam 2 kg.Ale przy mojej wadze poczatkowej 75 kg i troche,2 kg na miesiac to troche za wolno szło.Wtedy postanowiłam isc po recepte ,z waga 73 z drobnymi,z zela i forum,zaczełam tracic troche szybciej swoje kg,ale ja miałam z czego:). A Ty dziewczyno,uwiarz w swoja silna wole i w to ze potrafisz sama bez wspomagacza dojsc do celu:) Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki🖐️ Witam nowe koleżanki🖐️kapika,Lena28❤️ renatka3355-tak sie wkurzyłam wczoraj rano ,ze o 6.10 byłam już w truskawkach mało że całą noc nie spałam bo sen obszedł mnie i poszedł dalej [czasami mnie to dopada i przez całą noc zero snu] przez 2 dni łokiec odpoczywał więc dałam mu popalic i dziś oczywiście boli:( ale jeszcze mi trochu zostało wiec zaproszenie nadal ważne???!!!! kasiek30 -no i co jest tam jakiś ciekawy towar w tej Turcjii widzisz mówiłam Ci że takiej wielkiej walizy nie przepuszczą na odprawie[wszystkie się tam zmieściłyśmy] i nas cofneli a Ty myślałaś że wypiełyśmy się i nie polecimy??Jak niewierzysz zapytaj dziewczyn były ze mną:agixa,renatka3355,biuralistka40,ruda102,gucia77i wiele innych tylko było tak ciasno że wszystkich nie widziałam. Odpoczywaj milusio zostawie Ci parę krzaczków truskaweK pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biuralisto40-żyjesz nam dziś jak tam główka bardzo boli???? Ale czasami tak dobrze dac na luz i łykną dobrego drina!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....lucia...Nie martw sie o miejsce w domku,mam duuuuzy namiot :-p,a co do truskawek to tez chetnie pomoge - nawet jesc :) ....renatka3355...dzieki, damy rade :) Ja po swietach,wkoncu unormowałam wage,a juz myslałam ze mi zostanie te 66 :-p ...Biuralistko...z chłopami jak z dziecmi.Moj po swietach jeszcze do niedzieli wolne ma i nic tylko z boku na bok sie przewraca i kanapy zmienia,ktora wygodniejsza.Ale skonczy sie, od poniedziałku do pracy i tam bedzie miec gimnastyke jak trza - dobrze mu tak,koniec z lenistwem :) ...monisia35...wiem jak to jest,miec domek, ogrodek i ile wysiłku to wymaga.Ale zalety tez ogromne.Wynajmowalismy przez 4 lata,domek na wsi,wtedy miałam tylko starszego syna i cały dzien na powietrzu przesiedział,tak mi tego brakuje :( ...kasiek30... miłego odpoczynku zycze i słonecznych dni :) ...gucia77...🌻 I dla Was wszystkich dziewczynki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa co do truskawek to hihi Plantator truskawek polewa całe pole truskawek gnojowicą, tuz za granicą pola znajduje się ośrodek dla umysłowo chorych dzieci. Podchodzi jakieś dziecko do płota dzielącego działki i pyta się kolesia: -Czym polewa pan te truskawki? -takim naturalnym nawozem aniołku. Sytuacja ta powtarza się kilkakrotnie i za każdym razem pada to samo pytanie. -Czym pan polewa te truskawki? koleś już nie wytrzymał zdenerwował się i mówi: -Gównem!! Kurwa gównem je polewam!! Na co dziecko odpowiada: -aha, bo wie pan my u siebie w zakładzie to polewamy śmietaną, ale my to jesteśmy popierdoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×