Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

kasiek 😍 rosół, jak możesz. Jak kiedyś nie lubiłam go, tak teraz mi strasznie brakuje tego kompotu z kury. Podeślij mi nieco :P kajair 😘 🌼 paskudo gdzie się podziewasz. Proszę mi się tutaj natychmiast zameldować :) nemi331 🌼 jak tam dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*•-•*☆ ..) ……..•*☆*DOBRY*☆ …. .•*☆*WIECZÓR*.•*¯¯*•.☆*☆ ….☆*……..•*•*☆ *×...* ….*•.☆.•*..*•..•*☆*☆ Już gwiazdeczki świecą na niebie, więc z wieczornym pozdrowieniem pędzę do Was Chcę życzyć wieczorku miłego i kolorowych snów do rana białego. Śpijcie spokojnie przyjaciółki miłe, niech bajkowe sny będą Wam się śniły. A jutro jak Bóg da, przyjdę życzyć miłego dnia. ...*•-•*☆ ..)BAJKOWYCH……. .•*☆ * ☆ …. .•*☆ .•*¯¯*•.☆…. SNÓW ŻYCZĘ……. .•*,•*¯*×... POZDRAWIAM*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam melduję się🌼 czytałam wszystkie zaległe posty!! ja nadal trzymam wagę tak jak była 65kg,nawet słodkości też wciągam ale codziennie się ważę!!!!! dzieci starsze chodzą do szkoły ,a najmłodszy do PRZEDSZKOLA myślałam że będzie płacz i lament ale się myliłam.chodzi bardzo chętnie.myślę że dużo mu dało te chodzenie na grupy zabawowe ,przez cały zeszły rok. dziewczynki -miłego dnia i samych sukcesów w pozbywaniu się "ciałka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Melduję się z samego ranka :) Jak tam dietka Biuralistko? Mam nadzieje, że dzielnie się trzymasz :) Kasiek 😘 ja zaraz chyba śmigam na rower, może masz ochotę przejechać się ze mną :) miłego dzionka dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja biore od lutego zelixe 15 i schudlam 10 kg teraz od polowy sierpnia biore co dwa dni bo lekarz mi powiedzial ze jak chce z niej wyjsc to mam teraz brac 4 mc co dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczynki :) Jak tam u was popołudnie? U mnie pięknie świeci słoneczko, aż się nie chce siedzieć w domu. Zaraz wyciągnę młodą na spacer, niech tylko odrobi lekcje. mysia to podobnie jak ja, też zelę 15 brałam od lutego, tyle że mi lekarka powiedziała, żebym ją odstawiła z dnia na dzień. Nie biorę jej już 2 tygodnie i nic się nie dzieje, wszystko ok. miłego wieczorku :) Później postaram się jeszcze odezwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka laseczki Jestem,żyję,mam się..........grubo..........;-) Miałam łapkę w gipsie,nie będę się rozpisywać na ten temat,juz jest ok(z łapka)a ja przez brak aktywności fizycznej i diety spowodowanej dolegliwościami złapałam po plus 3 cm w biodrach,talii i biuście:-( A waga-nie wiem,zaraz się zważę:-(-i napisze potem. Przeczytam sobie forum od miejsca gdzie ostatnio byłam i pozdrawiam Was cieplutko;-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ważę drogi moje.....................80kg. Porażka,masakra i brak mi słów.......nigdy tyle nie ważyłam:-( Więc od jutra dietka i ćwiczonka a o zelixe spytam lekarki przy najbliższej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka to ja Wasza paskuda;P kochane babeczki jestem,jestem ale jakos tak strasznie zajeta...praca,dom,moja kochana mama przyjechala:):):)i tak czas leci :)jestem troszke wieczorami:)czytam wiadomosci i Wiecie ...jezeli chodzi o wage to sie trzymam :)...codziennie sie waze:) dzis znow zaczelam chodzic na basenik ,bo jakos wczesniej mialam lenia---o dzis mialam nawet dzien ,,bez,, slodyczy :)udalo sie:)trzymam kciuki za wszystkie babeczki:)renatka3355 wierze ze uda Ci sie znow poleciec z waga:)wierze ,ze sobie idealnie poradzisz:):):) biuralistko,agixa ,kasiek:)wszystkim przesylam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski wszystkim .... Dziś mam jakiś super dzień ,od rana jakoś mi lekko . Oczywiście rano pastyleczka Zelki ,potem mała czarna i serek . Jakoś wcale nie myśl;e o jedzeniu ,wszystko było by ok gdyby nie te suchoty w ustach .Najlepiej to cały czas powinnam mieć butelke z wodą przy sobie(to jest straszne!!!) zastanawiam się czy tylko ja tak mam .Niebawem ide do pracusi ,a tam to już wcale nie myśle o jedzeniu ,choć wczoraj wieczorem miałam wielką ochote na małą słodkość. No i oczywiście nie powiem , że nie było (batonik zjedzony )no ale co ,tak się stało .Jednak cieszę się ,że dalej mam ta ****WIELKĄ MITYWACJĘ**** Bardzo gorąco Was pozdrawiam i życzę miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczynki :) Renatka 😘 jak fajnie, że znów jesteś.Z wagą sobie poradzisz, zobaczysz. Z Twoimi możliwościami i pomysłami szybko Ci pójdzie :) kajair 😘 no to jesteś w niebie :) Ciesze się, że jesteś szczęśliwa i widzę znów ogrom zapału u Ciebie, oby tak dalej. Ja niestety na basen będę mogła znów chodzić dopiero od 18, bo jest jakaś przerwa techniczna. Nie jest jednak źle, bo już się umówiłam z koleżanką na skakanki :) No, chyba że na basen podjadę do ciebie :P biuralistka 😘 jak tam, żyjesz? czy ta proteinówka tak Ciebie wymęczyła, że nie masz na nic siły :P kasiek 😘 hihihihihi jak samopoczucie? Buziaki dziewczynki, ja mykam, hmmm jeszcze nie wiem gdzie, ale mykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was bardzo serdecznie Dwa dni bez pokus i dwa dni na dietce i DWA kg mniej. w poniedziałek rano miałam 78,8kg a dzisiaj-pokusa była ogromna, bo brzusio jakiś taki mniejszy ;) stanęłam na wagę i...stawałam na nią ze 4 razy, nie dowierzałam- pokazywała 76,6kg Wczoraj byłam w delegacji służbowej: zjadłam na kolację połowę z makreli wędzonej, w drodze oprócz omletu 1 duży kefir, serek wiejski i jogurt naturalny-mały. Dzisiejsze moje jedzonko to: Zrobiłam sobie znowu omlet-jakoś mi to smakuje bardzo- z 4 jaj ale 1/4 dałam szanownemu m. Omlet zrobiłam tak: Rozbełtałam 4 jajka z dużą łyżką jogurtu naturalnego. Pokroiłam w kosteczkę szynkę z indyka. Najpierw podpiekłam(?)owe kosteczki, wlałam jajka, posypałam koperkiem, przykryłam pokrywką i poczekałam aż się zetnie( to akurat czas suszenia moich króciutkich włosów). Wszamałam to zaraz po przyjściu do pracy. Połowę z połowy z piersi kurczaczkowej. A teraz w tym momencie zjadam jogurt naturalny z płatkami owsianymi(górskimi)oraz łyżeczką siemienia lnianego. W domku dojem pierś z kurczaka i wypiję kefir. Do tej pory wypiłam: 1 kubek kawki z mlekiem-niestety nadal zwykłe zagęszczone mleko-ehhh 2 kubki wody 2kubki zielonej herbatki Ja się czuję dobrze, ale moja koleżanka miała jakieś problemy- nawet lekka utrata przytomności ;( Nie wiem jaka mogła być tego przyczyna. Czy za mało zjadła? Czy tak organizm zareagował na zmniejszoną ilość kalorii??? Dzisiaj też jeszcze spróbowała pociągnąć na proteinach- zobaczymy-czy nie będzie skutów ubocznych. Odczucia: samopoczucie ok. brak uczucia głodu brak natrętnej myśli o jedzeniu brak natrętnej myśli o słodyczach Zatem widzisz Agixa- TRZYMAM SIĘ DZIELNIE :p Ja wiem, że te dwa kilogramy to woda i pójdzie wolniej za chwilkę, ale takiego tempa spadku wagi nie miałam nawet na zelixie. Nawet nie wierzyłam w tak natychmiastowy efekt :) Agixa-dzieki za inspirację, ale powiedz- czy ta "uderzeniówka" musi trwać tylko 5 dni? Nie mogę zrobić 7 albo nawet 10???? Jedzenie mi pasi, troszkę mi owoców brak i warzywek, ale nie AŻ tak, żeby rozpaczać z tego powodu. A Wam DZIOŁSZKI, życzę takiej radości jak moja. Agixa❤️ renatka3355❤️-wirtualnie głaszczę Cię po główce:) No to do roboty -dziołcha :P ❤️ kajair- no to jesteś szczęśliwa, że masz mamusię u siebie. Cieszę się razem z Tobą. Gosik39❤️- a co u Ciebie- słoneczko nasze? moniusia35❤️ fajnie, że waga w normie- oby tak dalej mysia8520- napisz nam z jakiej wagi startowałaś? Czy już osiągnęłaś swój cel? nemi331🌼 to trzymaj tak dalej, ten swój dobry humorek 0 wodę też, hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ja tu swierza jestem. biore zelixe trzeci tydzien. w pierwsze 6 dni waga spadla o 3kg a teraz caly czas stoi. czytalam troche na forach ale widze przerozne wypowiedzi. wiem, ze trzeba byc cierpliwym, aczkolwiek na niektore osoby ten lek nie dziala, wiec niebardzo wiem, czy jest sens dalszego brania tego samego leku, czy moze zmienic na inny. nie wiem ile trzeba czekac na jakies diametralne zmiany. chcialam tez zdementowac pogloski i uspokoic niektorekobitki, poniewaz gdy przeczytalam ulotke to sie troche przestraszylam i zastanawialam sie, czy na prawde zaczac kuracje tym lekiem. tak wiec mam problemy z sercem, ale biore polowe 15mg tabletki, nie odczuwam glodu ani takiego wilczego apetytu na slodycze jak wczesniej, wiec nawet ta polowa dziala. wazna rzecza tez jest, ze leczylam sie jakies 6 lat na depresje, odstawilam leki psychotropowe na rzecz zelixy i odczekalam 2 tygodnie zanim ja wzielam (ma to jakis zwiazek z ukladem nerwowymi nie mozna jednoczesnie tych lekow zazywac). na ulotce jest napisane iz nie zaleca sie podawania osobom z depreja. szczerze mowiac to ja po zelixie czuje sie lepiej niz wczesniej, wiec mi to wyszlo na plus. nie jestem tez non stop senna. pierwszy tydzien bardzo, ale to bardzo bolala mnie glowa ale teraz jest ok. poczekam jeszcze chwile na efekty i Wasze opinie. pozdrawiam goraca wszystkie dzielne kobity!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa-❤️--- czuję się jako tako :-)nnpracy jak nigdy.nie wyrabiam z tym wszystkim :-( renatka-❤️witam Cię ciepło!!!!!!!dasz radę Kochana z wagą.trzymam kciuki!!!!! kajair---oj te nasze mamuśki :-) przesyłam buziale👄 Biuralistka---❤️ noooo kobieto wielki szacunek!!!!!!!!!!!ja wchodze w dietkę ale jak wrócę do Polski.fakt jak dla mnie jest w niej za dużo nabiału :-( ale jakos dam radę. jestem z Ciebie dumna!!!!! a jak tam SUNIA????? a może znowu pobiegasz rano razem ze mną???? ja na lekach co dwa dni i zgubilam to co dostałam w prezencie podczas pobytu nad morzem zmykam pracowac dalej.w domu córka i tatus roznoszą katar :-( zaczyna się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudzielcembede- jeśli brałaś leki psychotropowe, to proponuję tę kwestię przedyskutować z lekarzem, który przepisał zelixę. Nie zrozumiała jest kwestia leczenia się 6 lat temu, a aktualne odstawienie tabletek na rzecz zelixy. Leczyłaś się 6 lat temu i wtedy zastosowałaś zelixę? Czy leczysz się od 6 lat i odstawiłaś tabletki psych na rzecz zelixy? Proszę napisz swój wiek/wzrost/wagę Twój spadek wagi jest jak najbardziej ok. Gdybyś miała wynik poniżej 2kg na m-c, to wtedy nie ma sensu stosować tabletki. Proszę skonsultuj się z lekarzem i porozmawiaj i wypytaj dokładnie co i jak. Wiem, że każda z nas jest tutaj dlatego by mić wsparcie przy odchudzaniu. Jednak nie zawsze trzeba się odchudzać przy pomocy leków. Kasiek- hihihi- dzięki za szacuneczek, ależ to miluśne jest. Z sunią pobiegam, tylko jeszcze nie wiem od kiedy. Może ja wrócisz z wczasów???? Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biuralistka---jakie jak wróce????? jutro 5.15 biegamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bez gadania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja godzine temu biegalam :-) a ten wyjazd trudno nazwać wczasami bo to z pracy :-( ja w domu lecze katary :-) Agixa----kupiłaś??????????????????? udanego wieczoru kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie przy porannej kawce :) Śniadanko proteinowe zaliczone. Słuchajcie, to jest jakaś dziwna sprawa z tymi proteinami. U mnie waga znowu mniejsza o kolejny kilogram :) Jak tak dalej ładnie pójdzie to jutrzejszy dzionek powitam moją wagą sprzed wczasów:) Bez zelixy, bez myśleniu o jedzonku. Nooo, wyrzeczenia są ale tak naprawdę nie drastyczne. Jadłam kiedyś przez dwa lata wegług Kwaśniewskiego. Same tłuściochy. Nie ze względu na wagę, ale taki miałam pomysł na jedzenie. Agixa- a mogę te proteiny ciągnąć 7 dni? hmmm, albo nawet 10 by się przydało. Bo na proteinach z warzywami waga może nawet pójść do góry. Wolę aby owo do góry było od wagi niższej by utrzymać owo 75kg Zdaję sobie sprawę, że teraz to już będzie pod górkę ale mam tak silną motywację i wiem, że się uda. Kasiek- w tej diecie na pierwszej fazie nie powinno się "sportować" hihihi- jak najbardziej mi ten zapis pasuje ;) Póki co do ćwiczeń brak motywacji. Leń ogarnął moje ciało ;) Nawet zelixa tak nie wpływała na utratę kilogramów, jak owo proteinowanie się. Agixa- dzięki za cynk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa- jeszcze moje menu na dziś :) Miałam ugotowaną niecałą pierś z kurczaka i ugotowałam 2 jajka. Pokroiłam to wszystko, wymieszałam, posypałam koperkiem i pieprzem. Takie miałam śniadanie, którego nie zdołałam zjeść w całości. W lodówce czeka jogurt naturalny, który wymieszam z płatkami i łyżką siemienia lnianego i kefir. Po powrocie do domku będę miała rybkę a jak nie będę miała to zjem tuńczyka ;) W sumie brak problemów z przygotowaniem posiłków. Pierś gotuje się sama w trakcie moich porannych zabiegów higienicznych. Agixa- może tak być????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia8520- o ile pamiętam to dziewczyny zazwyczaj po pół roku "wychodziły" z zelixy i się jakoś dietowały. Jeśli jesteś pod opieką lekarza, to popytaj- hihihi- zawsze dosyłam do lekarza- ale to tylko dla dobra odchudzającej się osoby. Musisz przeanalizować jaki spadek miesięcznie miałaś na zelixie i czy w tym 7-m miesiącu waga również spada średnio na poziomie 3-4kg miesięcznie. Zacznij rozglądać sie za jakimś dietetycznie żywieniowym rozwiązaniem- po to by nie popaść w pułapkę, że tylko można schudnąć za pomocą tabletek. Bo prawda jest taka, że one powodują zahamowanie łaknienia i wszystko zależy od tego jakich nawyków nabrałaś przez te 7 miesięcy. I kolejna prawda jest taka- jak już rozpoczęło sie walkę z nadwagą TO TA WALKA TRWA DO KOŃCA ŻYCIA.Ciągle trzeba dokonywać wyborów co do jedzonka. Pozdrawiam i zyczę pełnej mobilizacji i osiągnięcia zamierzonego celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam do koleżanki wyżej ja brałam dokładnie 4 miesiące,schudłam 15 kilo i trzyma m się wagowo od czerwca jak tylko odstawiłam pozdrawiam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to prawda ze trzeba tak dlugo brac az sie osiagnie dobra wage? monisia ile wazysz i ile masz wzrostu teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka dziewczyny:🌻🌻🌻 melduje sie:) wlasnie wrocilam z basenu,teraz jak konczy mi sie karnet to jestem tam co drugi dzien:):):)jakos dziwnie mnie przypililo:) a tak pozatym :) musze zrzucic jakies 3-4 kg:)musze dlatego ze niedlugo jade do mamy i i i jak zwylke przywioze ,,nadbagaz,,:)wiecie Ona swietnie gotuje...a nie potrafie sie jej przeciwstawic:) narazie mamuska jest u mnie wiec musi jesc tak jak JA gotuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️biuralistko i agixo :) mozecie mi wyslac te dietke:) pleaseeeeee jakos nie moge sie zebrac zeby sama sobie skomp[onawac:)taki leniuch ze mnie:)alke mam nadzieje ze moje fumfelkiiiii wybacza mi lenistwo i napisza mi?????moze na n-k :):):):)buziaki z gory dziekuje aaaaaaaaaa buziaki i pozdro dla wszystkich babbeczek-🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajair- jak Cie stuknę zaraz, a niby po co codziennie piszę moje menu??? Ojjj, Ty leniwcze jeden-hihihi. Ale wrzycę tu jakieś menu, tylko muszę poszperać ;))) Po raz pierwszy w mojej historii odchudzaczki straciłam 3,5kg w przeciągu 4-ch dni Ale jedzenie jak najbardziej mi pasuje, nadal nie mam żadnych skutków ubocznych. Od poniedziałku włączę ćwiczonka. Na niedzielę zrobię serniczek i ptasie mleczko w nagrodę za wytrwałość Choć tak naprawdę te "dukanowe" 4 dni nie były jakimś wieeeelkim wyrzeczeniem. Dzisiejsze menu to całkowita samowolka- na śniadanie dwa serki wiejskie- po jednym byłam jeszcze jakas taka nienasycona. Chciałam kupić tuńczyka w sosie własnym- ale kurde! tam gdzie byłam o poranku był tylko w oleju. No to kupiłam makrelę w sosie pomidowrowym- sos zeskrobię i zjem samą rybę. Tak to jest jak rano się nie chce parę minut wcześniej wstać. A co dopierojakbym miała biegać z Kasiek;) Agixa- ciągnę dalej tą uderzeniową- by teraz stracić jak najwięcej. Jeszcze tak z 8kg mniej. Chociaż zazwyczaj zatrzymuje się na 71-72, bo i tak już nieźle wyglądam. No nic- zobaczymy... Zatem miałam---> 78,8kg a mam 75,2kg- REWELACYJNIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka kochane babeczki🌻 i tak tu Wasz leniewiec ;P biuralistko❤️kochana gratuluje Ci tego rewelacyjnego spadku wagi!!!!:):):) ale ,mam jedno aleeeeeee nawet nie probuj robić tego sernika i ptasiego mleczka ,jaka nagroda?kto jak kto ,ale Ty wiesz ze zaraz w poniedzialek skoczy Ci z 1 kg,wiec nie radze..........a co do tego sniadanka to wrrrrrrrrrrrrr mowisz 2 serki?trzeba bylo zaraz ze 3 zjesc!!!!i jeszcze ryba w oleju-Masakra :( moze za malo wiem na temat tej diety ,ale :( biuralistko zastanow sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biuralistka40❤️dzielkuje za stronki:)poczytalam troszke wiecej wiem:mam nadzieje ze sie na mnie nie gniewasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniusia35kwiatek
--->do mysia8250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×