Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

biuralistka40-oj te Twoje serniki:):):)ale co tam :):):)raz sie zyje:):):)zrob sobie kochana sernika z jogurtu naturalnego i galaretki:)wyprobowane i smaczne i malo kaloryczne🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renatka3355🌻kasiek🌻jobala🌻moniusia🌻biuralistka🌻agixa🌻chyba zaraz do ciebie napisze sms:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajair---Nie tylko Ciebie Agixa olala :-( renatka❤️ u nas brzydko za oknem-siąpi deszcz...okropność!!!!!! tym bardziej że trzeba wyjść z domu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka laseczki ;) Chyba kupię sobie zelixę, bo coś ostatnio lubię jeść. Pociesza mnie fakt, że psinka coraz starsza, zatem niebawem będę z nią o poranku biegać. Teraz to raczej trudno mnie z łóżka wyciągnąć oczywiście jeśli chodzi o bieganie. Pogoda w sam raz do spanka a nie pracowanka. A teraz mykam do obowiązków kajair❤️ już mi tęęęskno za Tobą. kasiek30❤️ renatka3355 ❤️ joabla2 ❤️ Gosik39 ❤️ Agixa ❤️ anula tg❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorus781
Hey:) Przyznam się od razu, że całych 144 stron w tym temacie nie przeczytałam, ale chętnie się podzielę swoimi doświadczeniami z Zelixą 15mg. Gdy zaczęłam się odchudzać ponad dwa miesiące temu jeszcze nic nie wiedziałam na jej temat, po dwóch tyg dietki oraz codziennej jazdy rowerkiem i to jedynie z i do pracy, ktoś podsunął mi forum i temat.. Zelixa. Poczytałam i od razu pobiegłam do apteki... Ważyłam 81kg, 162cm wzrostu... wiek 23l Dwa miesiące diety, codzienna jazda rowerkiem ok 15-20mmin i do tego Zelixa.. Dziś ważę 69kg i z drugiego opakowania zostało mi jeszcze 10tabletek. Efekt zamierzony prawie osiągnięty, chudsza, ładniejsza i szczęśliwsza;) Efekty uboczne: ciągła senność, kłopoty z koncentracją, brak apetytu, zmiany trądzikowe, szarość cery, podwyższone ciśnienie, pobudliwość. Wcześniej tych objaw u siebie nie zaobserwowałam. Powiem na koniec, że te dwa miesiące minęły szybko, przezwyciężyłam skutki uboczne, za kilka dni, a dokładniej za ok 6kg odstawie tabletki, przemęczę się, bo wiem, że warto i tylko ona mi pomogła:) Uważajcie, bo to bardzo silny lek, zastanówcie się dwa razy zanim po nią sięgniecie, ale nie zastanawiajcie się ani chwili gdy zaobserwujecie, że Was zabija... i ją odłóżcie. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻ek dla wszystkich ehhh Kasiek nie nie Agixa!!!!to sie wyjasni niebawem:):):)musi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje kochane dziewczynki :) kajair ❤️ słonko już jestem, miałam taki młyn ostatnimi czasy, że momentami zapominałam jak się nazywam. Szczerze mówiąc, to czasami nawet nie włączałam już kompa jak przyszłam do domu, a jak już włączałam, to tylko na chwilkę. W sumie, to nawet nie pamiętam już co robiłam w zeszłym tygodniu popołudniami :( No, ale co tam :) Moja kuzynka urodziła synka i jakbym mogła, to spędzałabym z nim dużo więcej czasu. Cudna kruszynka :) kasiek😘 😍 paskudo jedna nikogo nie olewam, co jak co, ale nie to :P Właśnie czytałam wcześniejsze posty i już mi narobiłaś ochotę na kapuśniak, już wiem co będę miała jutro na obiad :) Czasami jak coś powiesz :P Jak tam Twój Pan i Władca? biuralistka 😍 psinka niesamowita. Moja kuzynka ma białą suczkę. Pies niesamowity i bardzo pomocny przy dziecku. Kuzynka ma niepełnosprawną córeczkę, częste i silne napady padaczkowe zahamowały jej rozwój psychiczny. Fizycznie mała rozwija się normalnie, ale co z tego jak jest na etapie 8miesięcznego dziecka:( W każdym bądź razie siunia jest tak mądra, że jak mała czymś się bawi i wypadnie jej coś z rączki zbyt daleko, żeby sama mogła po to sięgnąć, to suczka jej podsuwa pyskiem (nie bierze w zęby, bo nie może), tak żeby mogła sama już to wziąć. Jak śpi w łóżeczku i się obudzi, to ta już do niej leci, żeby sprawdzić czy u niej wszystko w porządku. Jak widziałam, jak ta się nią opiekuje, to aż byłam w szoku. Moja przyjaciółka pracowała jako fizjoterapeutka z goldenami i także mówiła, że są niesamowite jeśli chodzi o kontakt i pomoc osobom potrzebującym, a zwłaszcza dzieciom :) Tym bardziej mam nadzieję, że z Twoją psiną będzie wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniusia 😘 jak tam ząbek? renatka wracaj szybko do zdrówka :) 😘 Nie jeździłam na basen przez 3 tygodnie i dzisiaj byłam drugi raz po tej przerwie, normalnie jeszcze czuję ból mięśni. Trzeba się nieco więcej poruszać, bo coś się ociągałam ostatnio. Żeby jednak nie było, to do domu z pracy wracam nóźkami. Przejście mojego miasta, hmmmm wielkiego szału nie ma, ale zawsze coś :) Dobra mykam spać, odezwę się jutro :) Na dobry humorek jednak coś jeszcze zostawię :) - Dlaczego mężczyźni lubią mądre kobiety? - Bo przeciwieństwa się przyciągają :) Milutkich snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ♥ Miłym uśmiechem, serdecznym gestem, przywitam Was, bo... taka jestem...... Serdeczne słowa...życzliwe myśli, chętnie do Was codziennie wyślę♥ 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Słoneczko się zrobiło......lepszy humorek....lepsze samopoczucie....Agixa❤️och Ty kobietko zabiegana....❤️............ 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kochaniutkie❤️ ---->Agixa byłam wczoraj u stomatologa.pani pooglądała ten ząb popukała i powiedziała że nie wie co może być przyczyną? może jakieś zapalenie miazgi mi się robi?!ale on mnie nie boli cały czas tylko jak mocno nagryzę albo potrę ząb o ząb.zrobiła mi 3 z przodu (miała być mała dziurka a okazała się dziura :( ) jakoś żyję :) ręce mnie bolę i odliczam czas do operacji!!ja chcę w nocy normalnie spać a nie się męczyć waga nadal się trzyma 65kg,ale pokusa słodyczy wisi nade mną -okropność. za tydzień idę się bawić na wesele a nie pracować (ale będę szaleć),ale jutro wesele ale pracujące.pomału szykuję dzieciaki do szkoły(cholera mnie bierze) a malutkiego do przedszkola(nie chce iść!!) i tak z dnia na dzień jakoś żyję :włosy mi wypadają mimo brania witamin nie długo będę łysa a co u Was dziewczynki? pozdrawiam🌼cieplutko z wielkopolski!odezwę się znowu za jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj te zęby--ja dziś też idę do stomatologa.jeszcze jeden ząb i na pewien czas luz :-) niestety moja córa należy do tych co panicznie boją się borowania.mleczak boli więc trzeba borowac.ale wymyśliłam że może tak inaczej.zadzwoniłam zapytałam pani powiedziała że może się uda ozonem.mamy wizyte na 31.o8 ale może uda się dziś bo zaczynają boleć gdy je.trzymam się tej opcji że tym razem nie trzeba wiercić bo pamiętam co było rok temu.zafundowałam dziecku koszmar ale co było robić??? zab trzeba bylo zaleczyć.do dziś mam dreszcze gdy o tym myślę.... mam nadzieję że uda nam się bez bolu wszystko załatwić-bo co bedzie jak dopadnie ja ból nad morzem(jedzie jutro)???ja oczywiście jadę z nimi na 3-4 dni.muszę sprawdzić czy wszystko ok.trzymajcie kciuki za stres dentystyczny... uff-wygadałam się!!!! strasznie to mnie denerwuje. mój golden to pies w 200%oddany Zuzi.wg.niego Zuza nie ma prawa cierpieć dba o nią bawi się i gdy coś się dzieje wg niego nie tak zaraz "alarmuje" dieta? jak narazie to raczej jest brak diety.waga sie trzyma-piwo mnie gubi :-( Agixa--dziś snil mi się Kazimierz :-) to znak??? a niestety w Zakpoanem nie mogę zostać dłużej.chyba że Tobie się uda??? buziaki zostawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joabla2
hej wiecie jestem w ciężkim szoku czytałam sobie przed chwilą to 2-gie forum o zelixie i jedna laska brała 6 tabletek dziennie !!! wie ze robila zle ale cieszy sie ze schudła szok po prostu brak mi słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joabla2--- ile tych tabletek??? 6???? to laska zdrowo pierdol..... sorki za trafne określenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też czasami zagladam na inne fora poświęcone zelixie........ech nasze grzeszki to nic w porównaniu z innymi a 6 tabsów to nie grzeszek to głupota pomieszana z p..................em. Takich niestety nie brakuje:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka moniusia35🌻wiesz ja tez mialam tak samo z zebem ja TY...bolal mnie zab z tylu,nie bilal mnie zawsze tylko wtedy jak zagryzlam cos mocniej lub jak zjadlam slodycze np---krowke,lub czekolade:)moj dentysta powiedial ze nie widzi zeby tam sie cos dzialo,ze zab jest zdrowy i ze nie ma w zwyczaju wiercic w zdrowych zebach,ze pewnie mam wrazliwe zeby.Ja mu na to ze to takie straszliwe ukucie jak cos zagryze...powiedzial ok rozwierce ,ale na Pani odpowiedzialnosc i rozwiercil-wtedy okazalo sie zefaktycznie zab sie psuje...jak mi poborowal to juz nigdy nie mialam z nim klopotu i juz nie boli.Moniusia:)Operacja?przepraszam ale zapomnialam na co?aaa juz chyba wiem.... U mnie waga stoi,ale przeciez taki jest plan:)jeszcze 3 mieszki i wroce do dietki biuralistka🌻widzialam na zdjeciu dzis 4 laseczki:)slodka focia agixa🌻pracoholiczko jedna popraw sie jak nie masz ochoty pisac to chiciaz napisz ,,.,,kropke ,a bedziemy wiedziec ,ze zyjesz ;)dobrze ze jestes:) renatka3355🌻Ty zawsze nap cos slodkiego napiszesz -dzieki:) joabla2🌻masakra gdzie te ,,baby,,maja rozum!!!dobrze ze sie nie przekrecila glupia pizda jedna dorus781🌻gratki:)gratulacje:)ze spadku wagi:)biuralistka40❤️teeeskno mi tez:)dobrze ze jestes ;) OK Babeczki znikam na kurnik wysiadywac chinczyka:):):)zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> kasiek30 ja byłam z moim małym u dentysty jakiś miesiąc temu OKROPNOŚĆ trzymałam go ja ,moja ciocia i dentystka!! ale musiałam zafundować mu ten horror teraz już nic go nie boli i jest O.K!! a rozwiercała mu 4 górną i dwie jedynki i dwie dwójki górne przekuwała szpileczkami od kanałowego leczenia bo tam była ropa(dodam że mój max ma próchnicę kwitnącą) po prostu ma tylko korzenie tych zębów.biedaczek dopiero w październiku skończy 3 lata a już go tak męczą idę spać dobranoc skończyłam robić leczo i sałatkę jarzynową 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczynki :) kajair ... (żyję hihihi :P) o co chodziło z tym znakiem zapytania? kasiek paskudo pojechałaś beze mnie, jak mogłaś. Zostać dłużej w Zakopcu nie dam rady, ale może uda nam się z Kazimierzem? moniusia ja właśnie jestem w trakcie leczenia kanałowego tego typu zęba. Podobne objawy jak u Ciebie, po rozwierceniu okazało się, że nerw zaczął gnić :( Na szczęście dentystka jest fajna i praktycznie nic nie czuję jak u niej jestem :) biuralistka znikniesz nam całkiem przy tym piesku :) Co się dziwić, że nie masz weny do dietowania, jak tyle się naćwiczysz przy siuni :) Mykam już spać dziewczynki :) Milutkich snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka laseczki🌻 agixa❤️ jaki znak zapytania..musze poczytac w postach... biuralistka40❤️tak pisnka:)przypomnialam sobie ze moje dzieciaki maja takiego pieska(zabawke)teksta sie nazywa:)zmienilam mu baterie i zatargalam do mojej sypialni:)teraz jak tylko sie rozesmieje,lub za glosno wale w klawisze to na mnie szczeka:)ponoc mozna tak zaprogramowac tego psa ze bedzie reagowal jak 3 miesieczne dziecko,ale niestety nie mam instrukcjii:( moniusia❤️ renatka❤️ wrrrrrr ale sie przestraszylam wlasnie mnie psiak oszczekal ehhh chya jest glodny ,a dzieciaki zgubily jego kosc :( ale pisze na temat co?ofh dziewczyny troche sobie przez ten wekend pofolgowalam,eh zarlam a nie jadlam :(i do tego piwko tez bylo:(teraz mam wyrzuty sumienia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa agixa ❤️juz wiem :):):) dostalam sms ze mam wiadomosc multimedialna :) ale nie pisalo od kogo wiec na ten numer wyslalam ? i wtedy mi wyswietlilo ze to do Ciebie poszlo...nie mam ustawionych mms :( widzisz troche techniki i sie gubie :(ale zaraz zerkne na stronkel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka laseczki Pogoda piękna,mam nadzieje że na dłużej taka pozostanie. Czekam aż mój organizm się nieco zregeneruje po antybiotyku i idę do lekarki po zelixę. Waga stoi jak zaklęta,fakt lepiej tak niz gdyby rosła tym bardziej że grzeszków robię(zjadam) co niemiara..... 🌼buziale zostawiam dla wszystkich 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam dziewczynki z Łeby ❤️ 🌼 👄 Moniusia---moja Zuza teraz miala zaleczone dwa zęby.trwało to może dwie minuty-choc nie jestem pewna czy aż tyle.W ząbkach ma tlenek cynku.Został nam jeszcze jeden ale to na początku wrzesnia. płakała pewnie że tak ale mówiła potem że bolalo mniej niż przeklucie uszu.więcej płakała ze strachu.Trafiliśmy na baaardzo sympatyczną dentystkę.Nie zapłaciłam dużo bo 60zł.minus że przez dwie godziny zero picia i jedzenia.Ja oczywiście stresuję sie już wrześniową wizytą bo płacz mojego dziecka to najgorsze co może być.i oczywiście tatus nie pojdzie bo chyba pierwszy by tam padł z nerwów. Agixa---fajnie maz za oknem :-) muszę do Ciebie zawitać!!!!!!!!!!! Biuralistka--nasz golden jest z nami.podoba mu się tutaj.Pies jest cudowny.Wybrałaś swietną rasę... już bez problemów z czworonogiem??? ja niestety nadal mam problem bo od czasu do czasu jakiś kapeć zjedzony :-) ale to wtedy gdy np.dłużej jest bez Zuzy.może to z nudów??? pozdrawiam Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka laseczki ;) Jakoś mnie już znowu gna i pojechałabym w jakieś zaciszne miejsce. Lato rozleniwiło mnie całkowicie. Nie ćwiczę, nie jem racjonalnie- ehhh- jak to trudno być konsekwentną. Pocieszający jest fakt taki, że nie wyglądam najgorzej-hihihi Ale oponka rośnie i rośnie. Na dzisiaj proszę rozgrzeszenia- zatem Kasiek wkładaj ten swój beret. Będę opijać mój piękny samochód, hmmmm- właściwie- to córki i mój. Wczoraj zakupiony- ale ja jak jakieś postrzelone dziecie- dostałam histerii, ze względu na durną automatyczną skrzynię biegów. Nie mam przekonania jeszcze do owego CERWONEGO cacka. Muszę się z nim zaznajomić bliżej. Dobrze, że tu nie tylko o odchudzaniu- bo dostałabym mega stresa, że nic nie wychodzi tak jak trzeba. Pocieszam się, że piesek urośnie i nie będzie "zmiłuj się" i trza będzie ruszyć swoje lekko spasłe dupsko, hehe. I nijak nie mogę się zmobilizować do jakichkolwiek ćwiczonek. Nie mówiąc już o jakimś dietowanieu się. Agixa- hahahaha- nasza sunia dzielnie znosi mój wprowadzony reżim. Póki co jestem zadowolona z psiaczka. Jest grzeczna a co najważniejsze(jeszcze) butów nie wżera. Jak ja idę do pracy, to ta zaraz włazi na pięterko do pokoiku córci i tam czeka, aż się obudzi. Mąż szczęśliwy, bo to jedyna kobieta w naszym babskim gronie, która od razu przybiega jak ją zawoła, hahahahahahahaha. Zatem życie jakieś takie radosne się zrobiło. No to póki co na razie, laseczki. Odchudzajcie się, ćwiczcie i dietujcie dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane!!! wróciłam dwie godzinki temu z łeby.Myślałam że w nocy będzie jakoś sprawniej a tu lipa... teraz siedzę w firmie i pracować mi się nie chce nic a nic... jutro jadę na południe:-) coś to lato za bardzo mnie rozleniwiło. Biuralistka---co do beretu gdzieś jest problem tylko gdzie? muszę go poszukać.ale daję Ci rozgrzeszenie zaocznie :-) diety nie stosuje.leków nie biorę.Mieszczę się w ciuchy więc złe nie jest. Agixa❤️ jestem z Ciebie dumna!!!!!!!! ❤️ moniusia35❤️ renatka3355 ❤️ kajair❤️ biuralistka gosik39❤️ joabla❤️ winiolka❤️ cos nas ostatnio tu malusio... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joabla2
hej ja się melduje:) jestem myślami już przy moim urlopie z jednej strony się cieszę bo to nasz pierwszy rodzinny samotny wyjazd tylko ja mąż i synusiowie w Chorwaczji wiec mam duze oczekiwania ( mam nadzieje ze wszystko bedzie super) z drugiej strony juz sie zaczynam sie stresowac jazda samochodem tam bo to az 2 dni drogi jazdy z moim 8 miesieczniakiem i 6 latkiem teraz jeszce mi zostaly 2 dni intensywnej pracy i od soboty zaczynam miesieczny urlop super:) z cwiczeniami u mnie ostatnio na bakier ale za to codziennie wedruje godzinami z moim maluchem wiec ruch mam:) jutro wejde na wage to sie okaze czy zobacze 8 z przodu ale i tak z wygladu jestem zadowolona maz mi dzis zrobil zdjecie na komorce i nawet sie sobie podobalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaKasiek
Wiecie co Dziewczyny...Zaczelam brac zelixe od wczoraj i chcialam wejsc sobie na Wasz topik i cos wiecej poczytac, ale niestety musze stwierdzic,ze tak zasmiecilyscie topik sprawozdaniami ze sowjego zycia,ze sie tego czytac nie da. Ja rozumiem,ze sie "polubilyscie" bardzo na forum i sie wspierace itd, ale dla kogos ktos chce wejsc na forum i poczytac o zelixie niebardzo obchodzi komu wyrwano zab albo kto byl na wczasach. Nie obrazajcie sie, ale wiekszosc tych wpisow jest nie na temat i myslala,ze sie czegos ciekawego dowiem o Zelixie a tu sie jakies towarzystwo wzajemnej adoracji zrobilo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joabla2
więc Kasia Kasiek jedno nasówa się stwierdzenie "że raczej to nie miejsce dla ciebie" jest pelno forow o zelce nie musisz czytac naszego kolka wzajemnej ador

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ dobry wieczor laseczki:) aaaa chcialam wam powiedziec,ze fajne to nasze kolko wzajemniej adoracji ;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Towarzystwo wzajemnej adoracji???? ciekawe ale to okreslenie nie bardzo pasuje.mimo wszystko pamietajmy że każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie i już wiemy że jeśli komuś sie tu nie podoba to już do nas ie wróci.a nasze wspisy chyba jednak nie byly czytane dokladnie i od początku..... joabla2----ja jadę do chorwacji we wrzesniu.współczuję Ci tylko tak długiej jazdy samochodem.niestety to wyjazd służbowy ale mam nadzieje że w ciągu tych 10dni odpocznę...Życzę udanego wypoczynku aby nie było tylko o "pierdołach" więc-leków nie biorę, dieta jako tako :-) jak sobie przypomnę :-) :-) piję to czerwone świństwo, kapusniak już bokiem mi wychodzi, biegam ale to też nie każdego dnia, czasem basen.... ważne że waga nie idzie do góry ale 5na przodzie jeszcze nie widzę :-( pozdrawiam Was Agixa------będzie dobrze!!!!!!!!!!! obiecuję!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×