Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

HEJOOOO POZDRAWIAM JUZ PO URLOPIE WIEC SIE MELDUJE... NIESTETY URLOP DODAL MI 3 KG...NO TAK ALE PRZYZNAJE SIE ZE TO TYLKO I WYLACZNIE MMMMOOOJJJJJAAAA ZASLUGA:)NIE BYLO 5 POSILKOW,BYLY 2-3 OJ -JA NIEDOBRA,SAMA JESTEM NA SIEBIE ZLA...ALE DOSC NARZEKAN...TERAZ MUSZE ZATRZYMAC TÁ WAGE CO MAM. Itak zrobilam wyniczki krwi okazalo sie ze mam anemie,wrrrr(stád to moje wypadanie wlosow)...zawsze mialam tendencje do niskiej hemoglobiny ,ale teraz to nie zarty...moja lekarz powiedziala mi ze musze przestac sie ,,dietowac,,nie chce widziec u mnie spadku wagi nawet o gram przez najblizsze 4-5 miesiecyjak uda mi sie utrzymac wage to za 4-5 miesiecy moge znow sprobowac z zelká...wiec bede sie starac:)dam rade prawda:):):)tak wasnie ogládam zdjecia z tych wakacji...i nawet mi sie fotki podobaja:)oj nie sá takie jak z przed paru lat:)20 kg mniej da sie zauwazyc:) Agixa❤️ kochanie kupilam sobie té maseczke na wlosy,mam nadzieje ze sie wzmocnia, biuralistka40❤️ renatka❤️ reszte dziewczynek pozdrawiam zostawiam ❤️❤️❤️buziaki i laseczki nie dajcie sie:)niech zelixa bedzie z wami:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo!!! Halo!!! jestem już moje drogie!!!!! urlop wspaniała sprawa-szkoda że już po wszystkim :-( ale za oknem widzę że nie będzie tak źle bo słonko pięknie świeci(do pracy jeszcze nie idę) pogode mieliśmy boską,opalenizna jak trzeba i kilogram na wadze dodany więc kajair łączę się z Tobą w bólu :-( miałam przerwę z zelą bo same wiecie te pyszne drineczki itp. ..... nie wiem kiedy do niej wrócę -może po urlopie bo zostało jeszcze kilka dobrych dni lenistwa:-) czy może wybieracie się do Zakopanego podczas skoków???? j a tam będę(to nasza tradycja a raczej naszych facetów)...... Aga--może tym razem sie uda!!!!! szykuj się na jesień i lecimy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻❤️ kasiek 1 kg to niewiele-gratulacje:)ile teraz wazysz? biuralistka???gdzie sie podziewasz Agixa????renatka???? babeczki??????halooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ cichutko tuuu????przenioslyscie sie na inny topik? dobranoc🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula tg
hej dziewczynki,prosze Was powiedzcie mi czy kazdy moze schudnac tyle ile chce?moja waga to 75kilo,wazlam przed zela 93kilo,wzrost 160,mam jeszcze 10kilo nadwagi a waga stanela juz 6tygodni temu i ani rusz...odstawilam zele juz 3tygodnie temu zeby organizm sam sie do wagi przyzwyczail i w czoraj wzielam znowu jedna tabletke...bardzo bym chciala wazyc normalnie,bez nadwagi a tu co nic,nie idzie i koniec,co robic?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam milusio:)❤️🌼 biuralistka🌼🖐️ anabel🌼🖐️ anula tg 30🌼🖐️ Ashtraygirl🌼🖐️ Ata26🌼🖐️ Agixa🌼🖐️ Bambooshek🌼🖐️ Blanka_27🌼🖐️ caterpillar🌼🖐️ Goplanka🌼🖐️ Gucia77🌼🖐️ Guziczek72🌼🖐️ Iwcia73🌼🖐️ Joasia2106🌼🖐️ Joasia27🌼🖐️ Julia Agnieszka🌼🖐️ Kajar🌼🖐️ Kasiek30🌼🖐️ Lenka203🌼🖐️ Lucia12🌼🖐️ MONIUSIA35🌼🖐️ Nadiia🌼🖐️ Nowa ala🌼🖐️ nutella pr ze sło🌼🖐️ Olus23🌼🖐️ Paczulek🌼🖐️ Pączuszek84🌼🖐️ Renatka3355🌼🖐️ Ruda102🌼🖐️ Sylwia1203🌼🖐️ Winiolka🌼🖐️ viola270🌼🖐️ Zielonooka27🌼🖐️ marta_wawa🌼🖐️ anka5400🌼🖐️ dla wszystkich 🌼🖐️ Fala69🌼🖐️ kajair-napewno ci sie uda utrzymasz wagę a nawet pójdzie w dół trzymam kciuki:):):) mój organizm podobnie reaguje :) zaczeła odzywac się anemia ,włosy wypadają,jestem zmęczona i osłabiona.Biorę skrzypowite w tabletkach ale nic niedaje ,wyprubuję maskę polecaną przez was .A co do wagi to stoi u mnie i co jakiś czas wacha się między 80-81 ,ale nieodpuszczę dopuki niezobaczę 7 z przodu potem odstawię żelę i tylko będe pilnowac by nieprzytyc. Pozdrawiam i zaś zajrzę buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Także jestem już po urlopie, szkoda że tak szybko. Mimo, że na pogodę nie trafiłam (miałam tylko 3 dni pogody plażowej. Byłam z moimi kochanymi dziewczynami, więc wypoczęłam świetnie :) Nawet się lekko opaliłam :) o dziwo nogi też, hihihi Nie jest to, czego oczekiwałam, ale cóż :) Dzisiaj śmigam na solarium :) Chociaż ze 3 razy, żeby lekko się "dopiec" :P Co do wagi na urlopie, to w miarę się oszczędzałam. Wiadomo, że odżywanie inne niż w domu, ale w miarę możliwości zdrowe, długie spacery, parę grzechów i 1,5 kg mniej :) jupi :) Teraz muszę jednak jeszcze bardziej uważać, bo w domu przez ten tydzień nie mam za dużo ruchu. W pracy nawał roboty, odwiedziny cioci, więc ćwiczenia i basen odpadają :( Do 19 muszę zrzucić 4 kg, mój plan. Mam nadzieję, że się uda :) Trzymajcie za mnie kciuki :) Kajair mam nadzieję, że maseczka pomoże. Trzymaj się twardo, a zobaczysz, że z wagą się uda. Co do zdjęć, to widziałam jedno. Pięknie wyglądasz :) kasiek jesień, hmmm już się nie mogę doczekać :) buziaki słonko biuralistka żyjesz?? czy już ćwiczysz taniec brzucha i dlatego jakoś tutaj nie zaglądasz :) gosik maseczkę polecam, sama jej używałam i naprawdę mi pomogła :) anula tg może spróbuj zmienić dietę? Mi lekarka powiedziała, że jak będę miała zastój, to zrobimy proteinową. Może to Ci pomoże. Wiem, że zastoje się pojawiają (też lekki miałam), ale waga w końcu rusza. A jak z Twoimi ćwiczeniami? dobra dziewczynki śmigam do pracy, bo mnie wygonią i co ja biedna wtedy zrobię?? POJADĘ NA DŁUGIE WAKACJE :P Buziaki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻 anula tg🌻nie daj sie ,waga ruszy -zobaczysz Twoj organizm teraz wystawia cie na probe-nie lam sie !!!!mam podobna wage i wzr:)i tak juz jestes laska:) 93 aaa 75 bravo:)waga ruszy ,trzymam kciukiiiii gosik39🌻narazie tylko jeden raz nalozylam sobie te maseczke:)o skutkach oczywiscie poinformuje,moja Pani doktor zapytala sie mnie jak weszlam do gabinetu ,,WESZLAS TU O WLASNYCH SILACH?,,biore zelazo,belise,falwit mam nadzieje ze przez miesiac sie poprawia wyniki.Gosik idz do lekarza,aaaa jedz duzo szpinaku,brokul,burakow malo kcal a duzo zelaza:):):) agixa🌻tak bardzo zal;uje ze nie udalo nam sie spotkac:(:(:(w czasie urlopu byly momenty ze nie widzialam jak sie nazywam,remont przedluzyl sie do dwoch tygodni,na jeden jedzyny dzien udalo nam sie wyrwac nad morze,a mialy byc Mazury ehhhh :)ale zycie toczy sie dalej:):):)gratuluje kochana ze nie przywiozlas ze soba zadnych kg:)i mam nadzieje ze wakacje byly udane ;)no i przywiozlas ;)nooo wspomnienia:p biuralistka🌻ehhhh tancz tancz:):):)aaa potem nam opowiesz:) kasiek🌻ehhhh zakoko teraz juz klade sie lozeczka:)sle buziaki dla wszystkich zmagajacych sie z kilogramikami:):):)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek🌻zakopane tak wam zazdroszcze ja bylam w zakopcu jakies 20 lat temu... dobranoc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajair ❤️ zapraszam-jedź z nami :-) skoki jak skoki juz nie robia na mnie takiego wrażenia ale z nami nudzić się nie będziesz.... często jeżdzimy do Oravicy na baseny termalne.To tylko 30km od Zakopanego.Zimą fajne jeżdzi sie tam na nartach. Pomyśl i pakuj się!!!!! Agixa-❤️-- miałam dzwonić :-) zawaliłam sprawę :-( !! jesteśmy na wsi.My pracujemy a córa szaleje :-) startuję dziś z meridią-tak z ciekawości wezmę kilka tabletek pozdrowienia zostawiam dla Was i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joabla2
hej dziewczyny:) weekend się zaczyna mój starszy Kubuś pakuje się na wyjazd wakacyjny a młodszy stawia pierwsze kroczki na raczkach szok jak ten czas zleciał jeszcze nie tak dawno bebzon wielki ze hohoh a tu młody już 7 miechów ma:) no ale nie o tym dziś 25 dzień na zeli wzrost 181 ( bez zmian:)) waga było 97 jest 93,5 ( -3,5 kg) pas było 102 jest 88 (-14cm :)) pas w pępku było 109 jest 98 (-11 cm :)) biodra było 124 jest 113 ( -11 cm :)) udo było 74 jest 66 (- 8 cm :)) ramię było 36 jest 33 ( - 3 cm:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Znalazlam bardzo ciekawa stronke. Wystarczy wchodzic na strony i czytac artykuly (niektore naprawde bardzo ciekawe). Za wejscie na artykul otrzymujemy punkty, ktore mozemy pozniej wymienic na nagrody. Nagrody naprawde ekstra! Punkty uzyskujemy rowniez przez odpowiadanie na pytania konkursowe. Polecam wszystkim goraco. Oto link owej stronki: http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=9715bf3a-57c1-4f3f-a978-bb9cf8b20cd0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dawno mnie tu nie było ,ale w końcu dotarłam!!! :) u mnie bez zmian waga stanęła na 65kg. zeli nie biorę o 5 czerwca i jakoś się trzymam -yuppi!! u mnie jakoś się kula,pracy w koło domu dużo a ja sama nie wiem w co ręce włożyć.trochę się martwię bo włosy wylatują mi jak popieprzone :( ale zaczynam brać witaminy i mam nadzieję że będzie lepiej. co dziewczynki u Was słychać? jak wasze poczynania? ja w listopadzie idę na zabieg do szpitala (na prawą rękę),mam zespół cieśni nadgarstka-mam go od 9 lat a nasza pani doktor nie umiał tego rozpoznać i leczyła mnie na inne choroby mam nadzieję że będzie wszystko dobrze !! zaglądne znowu tu jak będę miał trochę wolnego czasu!! pozdrawiam i mocno całuję ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniusia---kochana witaj!!! z łapką bedzie napewno wszystko ok :-) moja waga też bez większych zmian ale ja i tak sie cieszę że nie poszła bardzo do góry(1kg to jakby go nie bylo).... ja się jeszcze urlopuję.przyjechaliśmy na dwa dni do Kazimierza Dolnego.Zuza z tatusiem mają teraz rejs po Wiśle-ja pije kawkę na tarasie i zjadam ciacho :-) wiem wiem nie powinnam ale spalę to odpowiednio wieczorem :-) Agixa i Biuralistka--co z Wami dziewczynki???? przesyłam👄 👄 zapomniałam lykam meridie-narazie ok choc jestem bardzo spiąca.dziwne trochę prawda??? mam za sobą dwie taletki-gorzej z polknięciem tego specyfiku bo strasznie duża jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunta_kinta
czytam tak wasze posty i jestem przerazona , jak mozna sie cieszyc z efektu typu " w dwa dni schudlam 3 kilo " ludzie obudzcie sie , nie od dzis wiadomo ze im wloniej sie chudniej tym trwalsze efekty , poza tym pamietajcie ze zelixa chamuje receptory odpowiedzialne za laknienie , co zrobicie jak tabletki sie skoncza ? apap jako placebo hehe kiedys apetyt na slodycze wroci - cale zycie chcecie cpac pochodna amfetaminy :) zreszta robta co chceta , pisze bo moja kolezanka po tej waszej magicznej pigolce szczescia wyladowala w szpitalu , teraz przez kilka lat bedzie wychodzic z niewydolnosci nerek , jasne skoro lekarz przepisze to czemu nie :/ ale cieszyc sie z efektow takich jak 15 kilo w tydzien to zenua ps.pozdrawiam wszystkich antyfanow srelmixy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):)hm....to topik dla tych co czytaja ze zrozumieniem;P--prawda dziewczynki buziaki:):):) no comment 🌻🌻🌻:):):)kogos mi ta Pani przypomina;P nudzi sie poprostu w wekendy:):):) DOBRZE ZE JESTESCIE DZIEWCZYNKI-KTOS POPROSTU PROBUJE ROZKRECIC TEN TOPIK:):):) NILEGO WIECZORKA ZYCZE:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunta_kinta
Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem odpowiadajac na pytanie , tak znam , choc nie cpam osobiscie , widza zaczerpnieta polowicznie z ksiazek , opini lekarskich i obserwacji osob w otoczeniu ... rozumiem ze to jest forum poswiecone jedynie wychwalaniu tych pigol , a osoby postronne nie maja prawa sie wypowiedziec ? polecam przedmowczyni zastanownie sie na wlasnymi slowami gdyz najwyrazniej sama ich nie pojmuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa, ja to mam nosa i wiem kiedy tu zajrzeć. Do >kunta_kinta< my tu nie >ku klux klan< a gdyby rzeczywiście forum czytane było a na dodatek ze zrozumieniem to orientacja byłaby przynajmniej taka, że wiele z nas jednak nie wspomaga się tabletkami zelixa czy meridia w procesie odchudzania. Aaaa i nie przypominam sobie aby, któraś z forumek schudła tyle w tydzień ;) "...ale cieszyc sie z efektow takich jak 15 kilo w tydzien to zenua..." Ale oczywiście masz prawo wyrazić swoje zdanie A Was dziewczyny pozdrawiam. Duuuużo pracy miałam ostatnio. A w domku mam małego pieska od piątku i na dodatek dzisiaj wizyta u weterynarza była, bo coś chory jest. Ehhhh, nie miała baba problemu, to sobie pieska sprawiła, hihi Teraz gotuję mu na jutro jedzonko, kuuuurde-nawet o swoją rodzinę tak nie dbam jak o psa :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa, na taniec brzucha chodzę i owszem- świetna zabawa :) Od wtorku na basen znowu zacznę chodzić. Jutro nie dam rady- przez pieska, oczywiście. Co do dietkowania- ojjjj, trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jak zwykle wieczorkiem i tylko na chwilę🌼 dziewczyny mam do was pytanko! czy mogą boleć mnie zęby przez przewianie? (nie mogę tym zębem nagryzać),wczoraj miała w aucie odkręconą mocno szybę i może to wina przeciągu ? co wy na to? boję się żeby to nie okazały się zęby idę spać narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ moniusia35- musisz wybrać się do lekarza. Póki co podaj coś przeciw-bólowego. Ja ma z psiakiem problemy( wiem, wiem-nie ma porównania). Od niedzieli lądujemy 2 razy w ciągu dnia u weterynarza. Jak dobrze pójdzie to jutro ostatnia kroplówka. Gorzej niż z małym niemowlaczkiem, bo dziecku da się pampersa i po problemie. Z psiaczkiem ciągle lądujemy na trawce a jak mnie nie ma to siki lądują na podłogę lub dywan ;-) Teraz czekam, aż kroplówka spłynie. Śpię po 3 godziny- byle wyzdrowieje to jakoś to wszystko ogarniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! czy któraś z Was posiada moze zelixe do sprzedania kontakt gg 10607264

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biuralistka co jeszcze wymwyślisz???? ❤️ masz babo "placek" i psa... :-) mam nadzieję że szybko dojdziesz z psiakiem do porozumnienia :-) Aga--nie mogę się dodzwonić!!!!!!!!!!!!!!!!!! moja dieta...szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula tg
witam dziewczynki ponownie...kajair dziekuje Ci za dodanie mi otuchy,naprawde ciesze sie ze napisalas mi ze organizm mnie sprawdza,bo bylam juz strasznie zalamana.Wiem ze jest to ciezka walka zeby utrzymac wage,ale jak narazie jestem z siebie dumna ze nie biore od przeszlo miesiaca tabletek i waga stoi w tym samym miejscu,ale jak to zawsze bywa ciagle mi malo.Ja chce nie miec nadwagi i tylko tyle a moze az tyle chcialabym uzyskac.Napisz mi prosze jak to u ciebie bylo z odchudzaniem i ile utrzymujesz juz swoja wage?Pozdrawiam i caluje wszystkie zeliksiarki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻do anula tg🌻 KIEDY MIALAM CHWILE ZWATPIENIA TO,,to,, CZYTALAM :):):) i juz mi bylo lepiej,Nasza Biuralistka to wpisala i pojawia sie co jakis czas na tym topiku,,,,Swiete slowa,,, :):):) A to dla tych, które się martwią, że waga ani drgnie!!! COś W TYM JEST Niestety nasza waga nie spada jak w zegarku, czasem dzieją się z nią dziwne rzeczy. Jeśli już zwątpiłaś w skuteczność swojej diety, weź szklankę wody do łapki i popijając czytaj: ..::Waga lekko spada -> Przy ograniczeniu pokarmu i jedzeniu większej ilości warzyw, przyspieszających perystaltykę jelit, przewód pokarmowy jest prawie pusty, co od razu widać na wadze. ..::Waga stoi w miejscu -> Trzymamy dietę, kiszki marsza grają, a tu nic. Ano dlatego, że organizm jeszcze chroni swój magazynek tłuszczowy. ..::Waga lekko spada -> Dobra nasza: organizm zaczyna czerpać zapasy z magazynu! ..::Waga znów stoi w miejscu-> Pełna mobilizacja organizmu, który przesatwia się na oszczędne spalanie energii . Wszystkie mechanizmy obronne pracują na pełnych obrotach. ..::Waga skokiem rusza w dół->Organizm zaakceptował kryzysowe wyżywienie. Czerpie energię z zapasów(z boczków też) ..::Waga stoi w miejscu->Kryzys kryzysem, ale wszystko ma swoje granice. Włącza się alarm- przestawiamy się na jeszcze oszczędniejsze gospodarowanie energią. ..::Waga stoi w miejscu->Organizm przyzwyczaja się do nowej wagi. ..::Waga skokowo idzie w dół->Jednak nasz organizm sięga po zapasy tkanki tłuszczowej. ..::Waga stoi w miejscu->Organizm przyzwyczaja się do nowej wagi-uznaje ją za coś normalnego. Akceptuje też zmniejszone zapasy. Gdy przebrniemy przez wszystkie te etapt odchudzania, dalej idzie, jak po maśle ale PAMIĘTAJMY, ŻĘ NAJGORSZYM NA ŚWIECIE POMYSŁEM, JEST REZYGNACJA Z DIETY, GDY WAGA UPARCIE STOI W MIEJSCU! Wtedy właśnie dajemy organizmowi sygnał do wzmożonej oszczędności i każdziutki gram tłuszczu, cukru i białka, każde ciacho i buła(czasem zjedzone "w nagrodę " za sukces)jest skrupulatnie magazynowane na "czarną godzinę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biuralistka 40❤️oj z tym psiakiem to masz pecha,mam nadzieje ze z nim juz ok???ale tak to juz jest ze szczeniakiem jak z niemowlakiem...ehhh ja to sobie sprawie pieska jak bede na emeryturze,jak bede miec czas na dlugie spacery anula tg❤️pytasz jak utrzymuje wage---ehhhh waze sie codziennie jak jest kg wiecej to uwazam co i jak jem :)i na drugi dzien kilogramik znika,narazie mi sie udaje...ale tez cwicze 2 razy w tyg i chodze na basen moniusia 35❤️ i jak tam???minelo Ci to przewianie??? gosik39❤️pozdrawiam i to 7 napewno juz niedlugo...a moze juz???? kasiek30❤️dziekuje za zaproszenie:):):) nie zachecaj mnie tak bo naprawde sie spakuje zaraz przylece ;) Agixa❤️🌻-dziekuje za mile slowa;)no i czekam na Twoje nowe focie -oj kobieto nie ociagaj sie tak i dawaj:)no,aaaa kupilam sobie dwa storczyki mam nadzieje ,ze ze mna pezezyja jakis czas... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajair--czekam na Ciebie w Zakopcu :-) skoki jak skoki szaleństwa nie ma ale impreza towarzysząca jak najbardziej :-) oj ja dziś leczę się z małego kaca-tak to jest jak facet wkurzy a potem spotkanie z dziewczynami... meridi dzis napewno nie wezmę.strasznie jestem po niej śpiąca nie daje się funkcjonować jurto wsakuję na wagę-abym się mile zaskoczyła Agixa co to dla Ciebie takie małe 3kg...dasz radę na czas.wierzę w Ciebie.co do zdjęć-nadal jestem pod wrażeniem :-) pozdrawiam dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×