Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aagaa24

22.08.2009 kto jeszcze??

Polecane posty

Gość aagaa24

kto jeszcze bierze slub 22.08.2009 ? co macie juz zalatwione, co w trakcie i co jeszcze przed wami?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagaa24
i co na prawde nikt wicej nie bierze slubu tego dnia ?? ;) Wpisujcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tego dnia
na razie mam tylko sale, dj'a, kamerzystę, fotografa. jestem na etapie wybierania sukni ślubnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagaa24
no to wiekszosc najwazniejszysz rzeczy juz masz zalatwione :) ktos jeszcze sie wpisze ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się wpisze
tyle że ja BRAŁAM ślub tego dnia....małżeństwo nie przetrwało :P może zastanów się nad datą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagaa24
po pierwsze jak moglas brac slub tego samego dnia skoro to dopiero bedzie? ;) po drugie co ma wspolnego data slubu z czasem jaki przetrwa malzenstwo?? to trzeba bylo sie zastanawiac nad wybraniem meza a nie daty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tego dnia
no cóż, chyba potrafi w czasie sie przenosić skoro w 2009 roku ślub brała i się zdążyła rozwieść :P Ja będe brać w rocznicę ślubu moich rodziców. niby mam co najważniejsze ale brak pomysłu na szczególy jak dekoracja,zaproszenia, wiązanka itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagaa24
no to narazie jestesmy we 2 :) ja juz tez mam te najwazniejsze zrezcy zalatwione, w tym juz tez suknie ;) no i koncze robic zaproszenia (sama robie je od poczatku do konca) ;) dekoracjami sali zajmie sie dekoratorka, ale czesc robimy sami, bo wyskoczyla z przerazajacymi kwotami...np za luk za balonikow zawolala 500 zl... my taki luk zrobimy za niecale 100 :) ktos jeszcze bierze slub tego dnia ?? i w tym roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagaa24
a a branie slubu w dzien rocznicy slubu rodzicow to fajna sprawa :) na pewno dobra wrozba :) za to moj tato w dzien naszych poprawin konczy 50 lat, a ze bedzie cala rodzina to zrobimy mu niespodzianke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez 22 sierpnia...i podobnie..sala zalatwiona,w kosciele wszystko ustalone,fotograf,kamerzysta,zaproszenia rozdane, samochod zamowiony.no i tylko sukni mi brak.ale juz jestem blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagaa24
no to juz jestesmy 3 :) asiax91 juz rozdalas zaproszenia ?? my rozdamy w ten weekend co bedzie, ale jakos tak kazdy jak napomkniemy mowi "juz, tak szybko"... w sumie zostalo 5 miesiecy... ale fajnie, ze nie tylko nam sie tak "spieszy" z zaproszeniami :) a jaka suknie bys chciala ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaproszenia od czwartku rozwozimy. ale jak sie wczesniej rozda to moze wiecej gosci bedzie.przygotowac sie zdaza i wogole. a suknie mam mniej wiecej obraz jaka chce.chcialabym hawaii z madonny ale u mnie w miescie nie ma salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do zaproszen to czesc rozdalam ale to najblizszej rodzinie tej do ktorej nie trzeba jechac. a mam tez rodzine za granica i im chyba poczta wysle. wypada tak? bo sie nie wyrobimy w jeden weekend z tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagaa24
no my mamy mala rodzine... wszystkich gosci bedzie niecale 60 os, wiec zaproszenia damy osobiscie, tym bardziej, ze najdalsza rodzine mamy 130 km od nas... mysle, ze jak najbardziej mozecie wyslac poczta zwlaszcza za granice... przeciez jest rzecza logiczna i oczywista, ze nie bedziecie ejzdzic po calym swiecie, bo w takim wypadku koszta przygotowan byscie sobie znacznie pomnozyli ;) mysle, ze kazdy zrozumie takie podejscie :) a z jakich okolic PL jestes ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam na Dolnym Śląsku...nie duże miasto i nie za bardzo jest w czym wybierac.w tygodniu wybieram sie do Wroclawia moze tam cos bedzie. a jak nie to jeszcze Poznań mi zostaje moze tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagaa24
no ja swoja suknie kupilam w poznaniu :) szkoda, że tylko we 3 wpisalysmy sie na ten dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja \\\"ja mam tego dnia\\\" :) zalozylam konto. my dopiero poprosilismy o swiadkowanie brata narzeczonego. jeszcze nawet calej listy gosci nie mamy. a suknia pewnie bedzie romance emmi mariage. po prostu najladniej mi w niej. jeszce mam na oku podobna z malej galerii slubnej , w ktorej sami szyją, wiec nie wiem ktora wybiore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagaa24
no to widze, ze jeszcze wszystko przed Toba :) nam juz praktycznie zostaly takie kosmetyczne drobiazgi do zrobienia... no nie liczac garnituru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie planuje chyba w poznaniu kupic bo tam jest salon madonny a jak nie bedzie mi pasowac to moze gdzie indziej w koncu cos znajde :) nam tez juz kosmetyczne drobiazgi pozostaly. i dobrze. mniej stresu jak juz prawie wszystko zalatwione. to teraz jak juz kupie suknie i rozdam zaproszenia do konca bede mogla sie zrelaksowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiax91 i jak tam rozgladanie sie za suknia?? moze juz kupiona :) ja rozdalam juz prawie wszystkie zaproszenia:) a jak u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj zamowiłam suknię. mamy już pełną listę gości, teraz tylko wybrać zaproszenia. w wielkanoc mamy prosić pierwszych gości. resztę tak w maju- czerwcu. niewiele ich będzie, wiec powolutku, nie spiesząc się uporamy się z tym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suknia jeszcze nie kupiona :( ale napewno chce hawaii z madonny a jak nie to sie jeszcze zobaczy. zaproszenia rozdane. jutro ide na poczte powysylac reszte. mialam w zeszlym tyg szukac sukni ale sie przeziebilam no i do weekendu musialam wyzdrowiec. ale moze w tym a jak nie to w przyszlym uda mi sie gdzies pojezdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam akurat link bo sprawdzałam po ile na allegro są ;) http://www.allegro.pl/item599179571_sliczna_suknia_slubna_emmi_mariage_romance.html siebie w tej sukni tez mam ale zanim przerzucę na kompa to sporo czasu zajmie. strasznie dobrze się w niej czuję i w ogóle wszystkim najbardziej się w niej podobałam. a była to suknia, która jak ujrzałam w salonie to od razu kategorycznie powiedziałam nie.nie chciałam nawet przymierzyć, po jakiejś godzinie dopiero ustąpiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliczna :) ale zreszta co moglabym powiedziec skoro jest bardzo podobna do mojej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko strasznie się teraz stresuję ;( bo jak pierwszy raz przymierzałam, albo może w ogóle w innym salonie to było, to powiedziano mi, że mogą przerobić suknię tylko o 2 rozmiary w dół. a jak więcej to tylko wchodzi w grę kupno.ja chcę wypożyczyć a ja strasznie chuda jestem na plecach i w ramionach i chudnę cały czas ze stresu. A jak się stresuję tym rozmiarem to w ogóle wpadam w błędne koło. i boję się, że się okaże, że mi jej nie dopasują i będę musiała kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a podaj link do swojej. coś mi się wydaję że ją gdzieś widziałam, podawałaś może link? a może sobie ubzdurałam, heh potrafię sobie wmówić wszystko. zrezygnowaliśmy z dekoratorki, za namową kierowniczki restauracji. wcześniej jak oglądałam salę to odbywała się na niej konferencja i nie bardzo się mogłam przyjrzeć ale w pn okazało się, że w sumie nie wymaga zbyt wiele pracy. podobno w sierpniu z tymi wszystkimi balonami(ktorych nie znosze) i materiałami jest jeden wielki zaduch. tak więc zrobimy dekorację z kwiatów. albo sami albo zamówimy z kwiaciarni. a pokrowce na krzesla i wystroj stolow jest w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ładna :) a ja pragne tej: http://madonna.pl/pl/pronovias.php?s=143.hawai ewentualnie ktorejs z tych: http://madonna.pl/pl/lasposa.php?s=4.madame http://madonna.pl/pl/pronovias.php?s=60.dakota http://madonna.pl/pl/pronovias.php?s=132.homenaje http://www.madonna.pl/pl/maggiesottero.php?s=1.whitney i wiele innych :) wiem ze jestem strasznie niezdecydowana osoba.ale mam cel do swiat juz zamowic jakas.dlatego chyba od czwartku z przyjaciolka wsiadamy w samochod i ruszamy na podboj salonow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×