Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aagaa24

22.08.2009 kto jeszcze??

Polecane posty

Ania, dzieki za komplementy, moja figura nie jest idealna - niestety.. ja jestem niska mam 163 cm .. ale mam obcas 7 cm w moich sandalkach, wiec w sumie bedzie ok. 170cm ;) a Ty wysoka jestes? i co z wlosami planujesz? ja mialam fryzjerke - i koka chcialam nisko z tylu zaczesanego..ale ona wyjezdza na wakacje.. i jak bedziemy juz w Polsce tydzien przed slubem to ide do innej fryzjerki na probna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie piszę, że mam problem z czytnikiem kart :D ale jak się uda to wrzucę, choć wątpie by coś było widać. telefon był nowy i nie miał ustawień pozmienianych i fotki w formacie 640x480 :O nawet w telefonie nie idzie ich powiększyć. jak coś to wrzucę z drugiej przymiarki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - ok trzymam Cie za slowo :) ja wracam do pracy, jeszcze godzinka i 20 min i znikam do domu ;) pozdrawiam ps. a inne dziewczyny juz tu nie zagladaja? przydaloby sie rozruszac temat, bo do slubu niedaleko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wyglądasz na dużo wyższą. no ja mam tyle bez obcasów. a buty planuję tak na góra 6 cm obcasie kupić, żeby wygodnie było. W ogóle mam trochę problem z tą suknią, bo się okazało na pierwszej przymiarce, że pewnie rozmiar będzie 34 i nie są pewni czy mi zmniejszą do wypożyczenia o tyle (o 2 rozmiary) i może będę musiała kupić. Wkurzyłabym się ostro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pytałaś się o włosy: planuję mieć rozpuszczone, jeszcze nie wiem, czy wyprostuje czy nakręcę, zależy od pogody, jakby wilgotno było to jednak bym się obawiała, że się napuszą. choć jak ostatnio mi fryzjerka wyprostowała to 3 dni w tą deszczową pogodę nosiłam i były idealne. pewnie je trochę podepnę jakoś by na twarz nie spadały i nie przeszkadzały. A z fryzjerem mam problem bo tak gdzie będę ślubować nie znam żadnych fryzjerów, mama mnie umówiła do żony znajomego, ma 3 zakłady fryzjerskie w okolicy, to może taka zła nie jest i będzie w stanie mnie uczesać.Wszystko się okaże na próbnym uczesaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, mi sie wydaje, ze nie powinno byc problemu ze zmniejszeniem, w koncu moga przeszyc i material zostawic w srodku - nie ucinac, a pozniej ewentualnie poszerzyc raz jeszcze.. choc w sumie nie jestem krwacowa wiec sie nie znam.. Czyli Ty tez jestes drobna kobieta - jaki masz wzrost??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, bedzie dobrze z fryzura.. jak tacy fryzjerzy z mniejszych miejscowosci tez potrafia dzialac cuda :) no i pewnie u nich mozna wiecej czasu poswiecic na probna.. sprobowac iles tam razy..az do skutku.. bo w wiekszych salonach w miastach to bywa roznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepna na sierpien
Ja jeszcze jestem. Wlasnie cos nas malo. Kupilam suknie, w koncu:) znalazalm w edynburghu, niestety musze ja zwezic bo za duza, a poza tym reszta do przodu, kupilismy juz bilet na prom do pl i 12 sierpnia wyjezdzamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam, że mam wzrostu tyle samo co ty w sandałkach :) drobna raczej nie jestem chyba, taka koścista bardziej. Swoje ważę, ale ręce mam chude, mało w pasie, cycków też brak prawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepna na sierpien
Dziewczynki, a na ile osob Wasze wesela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie male wesele, zaproszonych ponad 70siat - dokladnie nie wiem ile.. nie wiem tez ile bedzie, bo nie wszyscy potwierdzili jeszcze - termin maja do 30 czerwca - w lipcu my bedziemy do tych pozostalych dzwonic i pytac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieduże, maksymalnie na salę wejdzie 70 osób. A gości nam przybywa :D ostatnio lepiej się skumałam z 2 koleżankami z pracy i wiem, że chcę je zaprosić, ale jak je zaproszę to głupio innych nie zaprosić, więc to zrobię a mam nadzieję, że wszystkim z którymi tylko dobrze żyję, nie zechce się jechać 100 km w jedną stronę i będą woleli złożyć się po niecałe 10 zł na pościel i zjeść ciasta w pracy ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my jeszcze nie pozapraszaliśmy wszystkich nawet. Mają nam dać znać do 20 lipca dopiero. Macie chwilami wrażenie, że wasze wesele będzie super a za chwile że szykuje się totalna klapa? bo ja tam mam. oj taka jedna mała wredna nie dajemy Ci pracować :P A jak masz na imie? łatwiej się będzie zwracać do Ciebie:) hehe dobrze, że przybywa? a gdzie ja ich posadzę??? na poważnie zastanawiamy się nad zmianą sali. dziękuję za komplement o modelce ;)ale daleko mi do niej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - uda wam sie jeszcze zmienic sale? - juz niewiele czasu zostalo ;) a gosci mozecie troszke posciskac ;) - zartuje.. az tyle wam przybedzie? My tez mamy mala sale, ja sie boje, ze jak sie moj zespol rozstawi, to zostanie malo miejsca do tanca - tydzien temu bylam tam na weselu, bylo cos ok.70 osob i bylo na styk..a mieli Dja, ktory bardzo malo miejsca zajmowal.. ja potrzebuje 18m2 na zespol - tak mam w umowie.. ;) no moze nie wszyscy goscie sie pojawia i sie jakos pomiescimy ;) ogolnie jestem dobrej mysli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na średnio poważnie. ale rozważamy taką opcję. Problem może być ale niekoniecznie, ostatnio widziałam 2 ogłoszenia, że ktoś odstąpi sale na mój termin. jednak teraz za wcześnie by było to robić, nie wiemy kto przyjdzie ostatecznie. Mamy cichą nadzieję, że jednak uda się wszystkich pomieścić. A jakby każdy z pracy zaoferował się z przyjazdem to dodatkowo 30 osób, więc sporo..... ale nie wierzę w tę opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepna na sierpien
Sorki Dziewczynki. Musialam wyskoczyc na chwile. Zdejcia sukienki wysle Wam jak tylko moj synio skonczy ogladac bajke na drugim komputerze, bo na tym nie mam. W ogole z moja suknia to cala hostoria, opowiem Wam przy okazji, bo duzo pisania. My liste gosci mamy na jakies 80 osob ale moze tez wyjdzie kolo 70 nie wiem nawet. Potwierdzic nam maja goscie do 31 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepna na sierpien
taka mala wredna, Ty lecisz 14 sierpnia, a ja akurat 14 sierpnia dojade:) bo jedziemy autem i plyniemy promem z Newcastle do Amsterdamu, a wracamy 28 sierpnia bo na 31 musimy byc w pracy. My tez zapraszamy ludzi z pracy, a dokladnie moj narzeczony jednego Szkota od siebie i ja jedna Szkotke od siebie z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepna na sierpien
Dziewczynki a planujecie miec druga sukienke na wesele? bo ja planuje po oczepinach sie przebrac. Wlasnie jestem na etapie szukania sukienki na przebranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie planuję mieć drugiej sukienki na zmianę. Szukam tylko jakiejś fajnej na drugi dzień. W prawdzie poprawin nie będzie ale poświętujemy jeszcze z najbliższą rodziną w domu. Pewnie jeszcze z gości się trzeba będzie pożegnać. Jeszcze tego dnia chcę wyglądać ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepna na sierpien
No to tak jak u nas nie bedzie poprawin i tak sobie wymyslilam zeby po oczepinach sie przebrac, chociaz swiadkowa moja mowi ze niepotrzebnie. Moze masz racje ze na drugi dzien lepiej, tez na pewno sie jeszcze spotkamy z goscmi:) tzn zrobimy takie poprawiny domowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też uważam, że nie ma sensu. w końcu suknię ślubną ubiera się zazwyczaj raz w życiu, to czemu się nią nie nacieszyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepna na sierpien
No w sumie racja. Przekonalas mnie:) ale tak czy inaczej szukam drugiej, wlasnie na domowe poprawiny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepna na sierpien
Hej Dziewczynki! Gdzie sie podzialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×