Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aagaa24

22.08.2009 kto jeszcze??

Polecane posty

ja bym zaprosila. tym bardziej ze mial pretensje do rodzicow ze na komunie nie zaprosili to pozniej moze miec do Ciebie ze ty tez nie zaprosilas na slub. a slub to jest ostatni obowiazek chrzestnego wiec pozniej juz mozecie nie miec okazji zeby sie spotkac. moze akurat znajdzie chwile i przyjedzie i mysle ze nie pomysli ze to dla kasy bo chrzestnych zawsze sie na slub zaprasza. sprobowac zawsze mozesz. ale to jest tylko moja opinia. zrobisz jak sama uwazasz w koncu to Twoj slub i Twoja decyzja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po przerwie :) co do zapraszania chrzestnego to ja bym zaprosila :) moze jak juz wyslesz zaproszenie to zadzwon albo napisz na nk, ze nie chcesz nikogo narazac na koszty (zeby nie bylo, ze zapraszasz dla kasy), ale bardzo Ci zalezy, zeby byl z Toba w ten wazny dzien :) co do przygotowan to u nas stanelo w miejscu... wybralismy jedynie grawer na obraczki .... \"gdzie Ty tam i ja\" i hmm... w piatek idziemy spisac protokol, bo wczesniej nie udalo nam sie zalatwic wszystkiego tak jak planowalismy... a jak tam u Was ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my protokół dopiero w pon spisujemy, a tak to wlasnie kupilismy wczoraj garnitur i dzisiaj popoludniu idziemy po buty dla narzeczonego, ja juz mam upatrzone ale jeszcze sie wstrzymuje bo moze cos lepszego znajde. a tak poza tym to jeszcze 74 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o a ja jeszcze wreszcie kupilam sukienke na poprawiny i buty do sukni slubnej ;) a powiedzcie Wy robicie jakies podziekowania dla gosci?? poza ciastem?? albo moze macie jakies ciekawe pomysly na podziekowania dla rodzicow ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla gości to poza ciastem i wodka to chyba nic,przynajmniej na ta chwile, a podziekowania dla rodzicow mamy pokaz, beda wyswietlane zdjecia z projektora a my z narzeczonym bedziemy w tym czasie mowic podziekowania, beda to zdjecia nas jako dzieci z naszymi rodzicami tak na przemian moje i narzeczonego zeby pokazac jak nas wychowali :) oprocz tego dostana kwiaty i dla calej czworki, zeby sie zintegrowali mamy wycieczke do Hiszpanii. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my na slubie tez bedziemy mieli pokaz zdjec.... ale naszych... tak przez kilka godzin wesela beda wyswietlane jako tlo ;) z ta wycieczka to fajny pomysl, ale dla nas niestety chyba juz za drogi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety drogie to...ale mysle ze rodzice nie czekaja na jakies wycieczki i jestem pewna ze wystarczyly by im tylko slowa podziekowania, bo wiedza ze ich kochamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ladna :) klasyczna i gustowna :) mojej nie znalazlam w necie... ale tez jest raczej klasyczna... na cienkich ramiaczkach z prosta gura i dlugim (do lydek) asymetrycznym dolem... i na wysokosci bioder ma tak bardzo delikatnie naszyte kamyczki svarowskiego... jest w kolorze ecru... mnie martwi jeszcze tylko kamizelka do garnituru... garnitur jest w delikatny prazek i nic a nic nie pasuja mi do tego te kamizelki z motywami kwiatowymi czy jakimis pomazancami :( niby to delikatne ale nawet same w sobie mi sie nie podobaja :( ale bym chciala zeby juz byl sierpien :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukienka brzmi na ładna, plus te kamyczki na wysokosci bioder musza ladnie wygladac,szkoda ze nie masz zdjecia :( a garnitur ciemny czy jasny? moze jakas zwykla kamizelka bez zadnych zdobien by pasowala? nie wiem sama... ja tez chce sierpien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garnitur ciemny... niby czarny, ale sprawia wrazenie jakby byl z taka domieszka koloru ciemnej czekolady... a Wasi mezczyzni maja ciemne czy jasne garnitury ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczna sukienka :) ja jeszcze bez kiecki na drugi dzień, bez butów i bez garnituru dla M. będziemy go dopiero szukać po obronie narzeczonego. Ale raczej będzie ciemny i bez tej typowej ślubnej kamizelki, jakoś mi się one nie podobają. W pt może uda nam się protokół spisać, ale jeszcze musimy akty poopłacać bo mamy stare a daleko do USC w którym są oryginały i numeru konta jeszcze nie mamy. Zamówiliśmy obrączki, za jedyne 100 zł:) bo mieliśmy swoje złoto, uzbieraliśmy 14,2 g. Trochę się martwię, czy nie za szerokie, 5 mm. miały być 4 mm początkowo, ale mój M się uparł, że chce 5mm to ustąpiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po długim weekendzie:) Nasz był bardzo pracowity, w sumie już wszystko prawie załatwione. Zamowiłam wiązankę i kwiaty na dekorację, tort, ciasta, u księdza wszystko załatwione, mamy stawić się dzień przed ślubem ze świadkami i podbitą spowiedzią. Jeszcze tylko został garnitur dla pana młodego ale to dopiero w okolicach sierpnia, buty dla mnie i wybrać fryzurę. bo fryzjerka juz zamowiona. A za 3 tyg odebrać podbite zapowiedzi. No i wsio ;) potem tylko wszystko podopinać na ostatni guzik A jak u was? macie zamiar słuchać swoich zapowiedzi?czy słuchaliście? bo podobno przesąd jakiś jest, ale ja mam gdzieś, raz w życiu tylko taka okazja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dluzszej chwili nieobecnosci ;) U nas juz idzie z gorki, USC zalatwione, protokol pod koniec kwietnia spisany - prawo kanoniczne poznala spisac go najwczesniej 6 miesiecy przed slubem, a dokumenty w trakcie spisywania musza miec max 3 miesiace.. pozniej juz sie nie liczy ;))) Ogolnie jestem zadowolona, bo kupilam sandalki do mojej suknii slubnej :) no i w ten piatek 1wsza przymiarka (suknia juz przyszla z paryza) takze ciekawa jestem ;) Poza tym to w ten weekend idziemy na wesele do kolezanki na nasza sale ;) specjalnie lecimy w piatek do Polski - juz sie doczekac nie moge ;) kolejne wesele.. i znowu bedziemy chociaz przez weekend w Polsce ;) moze uda nam sie wybrac do ksiedza.. No zobaczymy. Ciasta juz wiemy, gdzie zamowimy.. 2 tyg temu bylismy w Polsce na slubie i obkupilismy sie... takze juz przetestowane ;) Jakos stres mi przeszedl i juz sie doczekac nie moge :) nie wiem, czy pisalam, ale podroz tygodniowa po slubie mamy juz kupiona :)) juz sie nie moge doczekac.. ponad 3 tygodnie wolnego bierzemy z pracy ;) 2 tyg w polsce (1 przed i 1 po slubie ) + podroz :))) dziewczyny trzymam za was kciuki, no i za pogode, by w kazdym zakatku polski byla ona piekna = wymarzona :))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też wyjdzie coś około 3 tygodni wolnego. 2 tyg urlopu- to już po ślubie i może jednak gdzieś wyskoczymy. ale plany nam się co i rusz zmieniają. No i przed ślubem wpadnie kilka dni wolnego (2 dni urlopu okolicznościowego, wolne za 15.08 i za jedną sobotę przepracowaną) to w sumie tylko w pn do pracy pójdę. a jakie będziecie mieć bukiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaniaa83 : fajnie, ze bedziesz miala sporo wolnego :) ja mam z pracy tylko 1 dzien okolicznosciowego a reszte biore wakacje ;) platne oczywiscie ja bukiet bede miala ze storczykow zielonych (plus jeden we wlosy) - nie chce welonu w ogole :D no i jeszcze mysle, zeby pomiedzy storczyki wlozyc jakies kwiatki w ciemnym rozu..;) zobaczymy co bedzie.. juz jestem po przymiarce sukni mojej, 1wszej - bo przyleciala z Paryza , a bylam w Polsce i nie moglam sie doczekac by ja zobaczyc... moje srebrne sandalki pasuja idealnie!!! :) jestem cala w skowronkach.. suknia jest piekna, to ta wymarzona :)))) Pani dopasuje mi dlugosc i tren juz bedzie podpinany - wybralam, ze od dolu ;) widac ladnie koronke wtedy.. nie gubi sie miedzy falbankami :))) nastepna przymiarka 14 sierpnia, pozniej w czwartek przed slubem..a pozenij w piatek 21 sierpnia odbior suknii.. a jak to jest u WAS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam się na kwiatkach ale też będę miała bukiet ze storczyków tyle, że tajlandzkich w trawie niedźwiedziej. będzie to taka miotełka jak to mój narzeczony określił ;) I też jeden będzie we włosach. A na przymiarkę sukni idę na samym początku sierpnia a po odbiór w środę przed ślubem. taka jedna mala wredna pokaż swoją suknię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba na fotosiku. Ja mam tylko z jednej przymiarki na komórce a czytnik kart mi się popsuł. A dodatki? będę miała wisiorek ze starego złota, ze szmaragdowym oczkiem (prezent od mamy, taki z pokolenia na pokolenie przekazywany) i taki sam pierścionek. No i oczywiście pierścionek zaręczynowy i obrączka;) A wiązanka tak jak pisałam, białe tajlandzkie storczyki. Śmietankowo-pistacjowo będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Aniu :) to moze jakas fotke tez wkleisz? moze byc z komorki;) ja wlasnie z bizuteria mam problem, jeszcze sie nie zdecydowalam.. chcialabym wiszace kolczyki dlugie..i bransoletke.. na szyje nic nie planuje ;) musze sie wreszcie zdecydowac, bo slub niedlugo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×