Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Śmiać mi sie chce

BYŁE ŻONY KTÓRE PRÓBUJĄ MŚCIĆ SIĘ NA OBECNYCH

Polecane posty

Gość gość
dlaczego cudacznych? facetom wstęp wzbroniony? Ty kobieto czytaj ze zrozumieniem. Tak trudno pojąć, że facet może w dalszym ciągu kochać swoją byłą żonę? Gdyby tylko dała mi szansę, zmarnowałem życie kobiecie, którą bardzo kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po dwóch, trzech latach okazuje się, że ten drugi związek jest gorszy od pierwszego, no i żal dupę ściska , ale jest za późno. Za daleko wszystko poszło, za dużo bólu. I tak się w nowym związku TRWA - czasami ma się jeszcze kolejną dupę na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie kobieta pisze tylko znany od lat filozfek i mizogin zniecierpliwiony. Jego postów nie można brać serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy kobieta składa wniosek rozwodowy, to tylko dlatego ze kończy bezperspektywiczny związek. Kiedy mężczyzna składa wniosek rozwodowy to rozbija rodzine. Kiedy kobieta ma zdradza, to przeżywa przygodę swojego życia . Kiedy mężczyzna zdradza to jest draniem który oszukuje najbliższa osobę . Te biedne , porzucone kobiety, matki Polki pozostawione same z dziećmi - w 80% same składają wniosek rozwodowy i tłumacza to tym, ze teraz to już nie wystarczy żeby nie pił i nie bił . Wiec picie i bicie to marginalny powód tych w wniosków o rozwód . Kiedy kobiecie nie wyjdzie z kochankiem, to mszczą się na ex za swoje niepowodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale filozofia w tym ostatnim poscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie, ale wymyśliłaś. a prawda w oczy kole i szczęścia jakoś brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dała mi do myślenia wypowiedź tych dwóch mężczyzn, nic dodać nic ująć. Dobrze jest poznać opinię również tych, co tak chętnie porzucają swoje rodziny, gdyż wydaje się na początku, że swieża duupcia jest lepsza, ale to tylko na początku. Potem już tylko tęsknota za tym czego się nie doceniało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
Wystarczy zwrócić uwagę na fakt i zadać sobie pytanie , czy więcej jest tu kobiet narzekających na tym forum czy mężczyzn i sprawa jest jasna. Nie liczę oczywiście tych co w internecie zmieniają płeć , chyba by samemu podnieść się na duchu. Często jednak popełniają błąd , raz pisząc w rodzaju męskim raz żeńskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdę od fałszu da się odróżnić - tak sadzę. a Ty? - kim jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie nowa dupcia na poczatku to ta Bogini az sie poznaja dobrze a pozniej ta tesknota choc przewaznie bywa tak ze juz jest za pozno. I dobrze im tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
""""" gość dziś dokladnie nowa dupcia na poczatku to ta Bogini az sie poznaja dobrze a pozniej ta tesknota choc przewaznie bywa tak ze juz jest za pozno. I dobrze im tak. """"" Wiem ,że chęć zemsty czy też satysfakcji jest często pierwszym powodem do działania , odpowiedzi. Gdy emocje opadną , człowiek rozsądny , uczciwy , zaczyna myśleć inaczej . Człowiek zacietrzewiony by nie powiedzieć w obłędzie przez lata będzie trwał w swoim zacietrzewieniu. To droga do nie wiadomo czego.Niestety ale takich przypadków jest wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konkretnie jakich przypadków jest wiele ? o czym zzz ty piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
Mówiłem i pisałem to jeż nie raz.Brak wartości chrześcijańskich jest powodem wielu problemów życiowych. Wystarczy przyswoić sobie 10 przykazań Boskich i zgodnie z nimi postępować. Nie ma czegoś takiego jak druga żona czy drugi mąż. A twierdzenie ,że ja mam partnera to żenada. Pan Bóg dał zezwolenie apostołom, obecnie księżom jako ich następcom na stwierdzenie nieważności ślubu kościelnego. Oczywiście oni ponoszą odpowiedzialność przed Panem Bogiem za swoją decyzję. Ważne , kto w co wierzy. Czy w doczesność czy w Pana Boga. Księża to ludzie a ich beneficjenci też ludzie. To jednak nie jest usprawiedliwieniem dla draństwa. Zarówno jednych jak i drugich. Zły przykład nie jest żadnym przykładem. Nie jest dla mnie normalne ,że można mieć drugiego męża albo żonę ,jeżeli wcześniej składało się przysięgę ...na dobre i na złe . Ktoś w tym związku łamał przysięgę i najpierw powinien zastanowić się nad sobą zanim zacznie obwiniać drugą osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zzzniecierpliwiony w tym jednym się z Tobą zgodzę, że małżeństwo jest związkiem na całe życie...dopóki śmierć nie rozłączy. są też dzieci, którym się należy miłość, poczucie bezpieczeństwa i godne warunki. niech pamiętają ci, którym tak śpieszno porzucać rodzinę, by zakładać nową. nie sprawdza się ktoś jako żona czy mąż w pierwszej rodzinie - nie sprawdzi się i w następnej....gdyż problemy są takie same, a nawet jest gorzej...bo zostawiło się dzieci, które cierpią najbardziej a weekendowy rodzic nie jest tym, czego one potrzebują. do tego często płodzi się kolejne dzieci w nowym związku, nie bacząc na uczucia tych, którzy wciąż kochają ( dzieci) i czują się odtrącone. odpowiedz sobie nowa żono, czy w czymś takim można być szczęśliwym? twój mąż z odzysku na pewno nie jest, gdyż sumienie nie pozwala...a im dalej w lata, tym bardziej dusić będzie przeszłość.....więc nie napadaj jedna z drugą na byłą rodzinę swego kochasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zniecierpliwiony do beatyfikacji !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko może śmieszyć - dopóki nas osobiście nie dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eksiary licza na wtorna milosc i marzenie powrotu eks meza. No, niestety drugie zwiazki bardziej wychodza. Wiarza sie z kobieta bo chca,a nie musza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z moich obserwacji wrecz przeciwnie te drugie zwiazki wlasnie najbardziej nie wychodza ale znam tylko te przypadki gdzie facet mial kochanke i porzucil zone czy dziewczyne. Sama mam dzieci z moim bylym rozstalismy sie i dopiero kazde z nas po paru latach ma partnera . Nikt z nas nie zdradzal ani nie odszedl dla kogos innego . Kazdy ma prawo do szczescia . Ale jak wyzej napisalam wiekszosc wdeplo w wieksze gowno i zaluje po czasie. Moj ex tez zalowal ale bylo za pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eksiary licza na wtorna milosc i marzenie powrotu eks meza. No, niestety drugie zwiazki bardziej wychodza. Wiarza sie z kobieta bo chca,a nie musza. x Tak, zwłaszcza jak kochanka w ciążę zajdzie, a żona z domu wyrzuci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja wielce wykształcon asama tak o sobie mówi kuzynka ,która sama chciała rozwodu bo chciałą układać życie bez męża .Kiedy on po latach trwania ich procesu poznał inną. Kuzynką wpadła w szał nienawiści zemstyi i tak piekli się już kilka lat i końca nie ma z byłym ze nie przebiera w oskarzeniach ich oboje i na wszystko ma wytłumaczenie ,ze to dla dobra rodziny .Ja jej mówi kobieto opamiętaj się bo sama sibie zabijesz a dzieci macie dorosłe ale ty im nie dajesz dorosnąć psychicznie .Ale ona jak opętana nie widzi ,że tym już zniszczyła życie dziecim .To gdzie tu ona widzi ich dobro ?bo ja z boku widzę ich nieporadność i traumę ,bo wplątała je w wojnę której oni nie chcą ale są tak zmanerowane ,że już nie wiedzą gdzie zło a dzie dobro.One wegetują nie pracują nie są uznane za chore a jedynie są jej pociskiem do działa,którym strzela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pomóż ttum zmanierowanym przez matkę dzieciom a nie obsmarowujesz ich na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałuje się, tylko powrót często niemożliwy. w najbliższej rodzinie mam wujka, który po pięciu latach chciałby wrócić do byłej rodziny aby tylko jego Basia szepnęła słowo. kochanka urodziła, żona wyrzuciła, a teraz uśmiech przez łzy. wodzi za swoją Basią oczami jak szczeniak - tyle, że to już nie jego Basia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tak niestety koncza szuje ktorzy szukaja kochanek na boku . I dobrze im tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×