Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Śmiać mi sie chce

BYŁE ŻONY KTÓRE PRÓBUJĄ MŚCIĆ SIĘ NA OBECNYCH

Polecane posty

Gość gradia2614
Do mężczyzna od ukochanej kobiety:Szlak mnie trafia jak czytam takie tematy,pragnę inną,z inną czuję sie dobrze,z inna przebywam cały swój czas-każdą chwilę!!!!K..wa po jakiego wała sie żeniłeś skoro Twoja ŻONA,jest dla ciebie taka zła?Zainteresowałeś sie może tak nią jej potrzebami,zainteresowaniami tego na co teraz ma ochote,co by chciała zrobić,czego oczekuje od ciebie prócz tych twoich pieniędzy jak piszesz,nie potrafisz już zrozumieć swojej ŻONY,bo w głowie masz inną jak to piszesz "kobitę",a może poprostu należałoby sie zainteresować nią niż szukać wrażeń.Po części jak bym słyszała swojego ex,bo sie h..zakochał akurat wtedy gdy zaszłam w ciążę z 2 dzieckiem,bo jest inna bo potrafi zrozumieć itd itd ble ble, ale to ja musiałam myśleć o większości sprawach,bo on miał w dupie to co zostawało poza jego okręg,zrezygnowałam ze studiów,bo uznał że poznam inn ego a jego kopnę w dupe,wyprowadziłam sie do jego miasta żeby miał mnie blisko siebie,wyjechałam do niego za granice bo strasznię tęsknił i ogarniał go szał i po co to,by zobaczyć tylko że jest sie dalej na 2miejscu a on jest "Number ONE"że ważniejszy jest ktoś inny,np ON i towarzystwo,z czasem czułam sie jak 5 koło u wozu jak taka dekoracja,wisienka na torcie.Nie wiesz człowieczku co czuje kobieta zdradzona,być może kiedyś sie dowiesz i oby to było bardzooo szybko,obyś dowiedział sie od swojej ŻONY i obyś odczuwał to tak długo jak długo ją zdradzasz!Próbowałam sie z nim zaprzyjaźnić rozmawiać jak kolega-koleżanka,ale nie mogę poprostu kurna nie mogę a już napewno nie po tym jak odwiedza dzieci-czyli nie odwiedza,a tak chiał je mieć-bardziej to syna i co tatuś dał dupy i nic sie dla niego nie liczy nawet nie odwiedza nie zabiera na spacery -N I C,N A D A!!!A daleko nie ma 5min. drogi.Więc napisz mi proszę jak tu pochamować emocje cwaniaku?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna od ukochanej kobiety
do gradia2614 Straszna nienawiść ciebie ogarnęła, która zniszczy nie ich małżeństwo a ciebie. Widzisz piszesz o swoim ex nieudacznik, więc po co ci to. Gdybyś dokładnie przeczytała moje wpisy poprzednie to może byś coś zrozumiała. Dla ciebie najważniejszą rzeczą było, że masz męża i to miało ci dać gwarancję na twoje dożywotnie szczęście. Jednak uwierz mi, że gdybyś była tak idealne twój ex nie szukałby innej kobiety i ona nie miałaby szans. Jeżeli kogoś przestajesz kochać to jest oczywiste, ze nie dzieje się to z dnia na dzień. Moja żona myślała, że jak obraża moją rodzinę, to lepiej się czułem, że z rodziny zrezygnuję, po co te wszystkie ataki, rodziny nikt sobie nie wybiera. Nie bardzo też obchodzi mnie jej samopoczucie w tej chwili, bo taką swoją zawiścią doprowadzała do tego, że ja umierałem. Alkohol i dziwki to było moje życie. Staczałem się na dno, bo byłem sam. Moja żona wyobraź sobie nic o tym nie wiedziała. Spotkałem kobietę, śliczną i mądrą, która jeszcze raz podkreślam też to przeżyła (zdradę męża, zorientowała się od razu i pogoniła). Zauważ, że moja nigdy się nie zorientowała jaki styl życia prowadzę, co powinno cię utwierdzić w przekonaniu, że blisko z nią nie byłem. Tej kobiecie opowiedziałem o wszystkim, nigdy mnie nie oceniała, nie chciała ze mną być jednak wytworzyła się między nami silna przyjaźń. Próbowała mi pomóc ratować to małżeństwo mówiła mi czego kobieta oczekuje i tak robiłem. Jednak ja dostosowując się do jej wskazówek robiąc tak tym bardziej utwierdzałem w przekonaniu moją żonę, że jestem przedmiotem i zaczęła się znowu gra, że mi dupy nie da, bo ona nagaduje na moją rodzinę, a ja jej nie popieram. Był taki przełom w moim życiu, że moja żona mogła wszystko naprawić. Potrzebowałem pomocy i nawet zwróciłem się do niej za namową mojej przyjaciółki, że to z żoną powinienem pojechać nie chciała!!!! Zdałem sobie sprawę, że jestem sam!! Moja ukochana ze mną nie chciała jechać, bo nie chciała żonatego. Pojechałem z kolegą. Ten problem się powtórzył i znowu musiałem jechać, to były święta, było mi tak ciężko i żona też nie chciała. Pojechała ze mną moja ukochana już tym razem i już wiedziałem, że jej z rąk nie wypuszczę. Nadała sens mojemu życiu, nie patrzę już na inne kobiety. Wyleczyła mnie z kurestwa i alkoholu. Tylko te dzieci tak bolą. Przeczytaj kilka razy może zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
współczuje ci takiej zony, widac ze jest skupiona tylko na sobie, ciebie miała i ma w dupie i wcale sie nie dziwiwe ze masz kochanke, ze pokochałes kogos kto o ciebie dba, wysłucha cie, spedzi miło czas itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gra gitara...
mężczyzna od ukochanej kobiety Wyleczyła mnie z kurestwa i alkoholu. Tylko te dzieci tak bolą. Stary na jak długo ciebie wyleczyła? do pewnej jednej chwili-gdy przesoli zupę!! ty jesteś alkoholikiem dlatego nic a nic ciebie nie cieszy na dłużej!!potrzebujesz doznań co rusz nowych!! musisz sie dowartościowywać bo sam czujesz ze jesteś DUPA!! jesteś niedorozwinięty emocjonalnie -traktujesz kobiety jak leki które po czasie przestają działać!! ja współczuję tej twojej żonie i tej drugiej twojej ukochanej. związek trzeba pielęgnować stary-to wielka budowla z klocków lego- stale te klocki należy dopasowywać wmawiaj sobie że winę za rutynę w twoim małżeństwie ponosi żona-w końcu ktos musi byc winien proponuje abyś już zawczasu podjął leczenie w AA bo zniszczysz życie kolejnej kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna od ukochanej kobiety
dzięki jednak i tak odchodząc od niej będę największym gnojem. Gdyby nie moja kobieta byłbym na dnie, a tak pokazała mi życie. Kobieta, którą mąż zdradził, pełna pogody ducha, uśmiechnięta, mająca mnóstwo zainteresowań i wiesz, bo temat ciężki nigdy nie mściła się na swoim ex, czym bardzo mi zaimponowała. Jak będzie potrzebował pomocy, to zawsze mu pomoże. Taka kobieta, która się nie mści, emanuje ciepłem, takiej kobiety nie sposób zdradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gra gitara...
jak wypijesz na złość to zamienisz ja najpierw na butelke a póxniej na zdzire

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gra gitara...
proponuję abys te różowe okularki zdjał zanim nie bedzie za póxno normalna kobieta wyczuje alkoholika na odległość-ona albo lubi pic albo jest tak głupia że mysli "jak się ożeni to sie odmieni) ty długo nie utrzymasz kontrolowanego picia-pójdziesz w cug jeszcze w te wakacje :) wiem co piszę-znam temat powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna od ukochanej kobiety
do gra gitara Może masz rację. Rozmawiałem z nią o tym. Nie chciałbym jej skrzywdzić, jednak my rozmawiamy o wszystkim i nie są to niekiedy miłe tematy. Co nas boli, kiedy poczuła się źle. Zacząłem pić jak sobie ze sobą nie radziłem, czyli po zawarciu małżeństwa, gdzie okazało się, że ja jestem napędem i żona nic nie zrobi, bo ma akt i niewolnika. Przy tej kobiecie przestałem, ona jest na prawdę wyjątkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna od ukochanej kobiety
O ślubie nie ma mowy, bo ona nie chce i dzieci też, ona nie pije tylko okazjonalnie:P Zwykle jest kierowcą:P. Miałem mnóstwo kobiet, one właśnie chciały rozwodu, ślubu, dzieci. Ona nie chce!!. Marzy mi się z nią dziecko, jednak powiedziała, że nigdy nie urodzi więcej, ma swoje poukładane życie i aż tak go nie zamierza zmieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna od ukochanej kobiety
Piszę, że kiedyś piłem, ona wie to z opowieści, teraz nie piję, więc alkoholikiem nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gra gitara...
do gra gitara Może masz rację. Rozmawiałem z nią o tym. Nie chciałbym jej skrzywdzić, jednak my rozmawiamy o wszystkim i nie są to niekiedy miłe tematy. Co nas boli, kiedy poczuła się źle. Zacząłem pić jak sobie ze sobą nie radziłem, czyli po zawarciu małżeństwa, gdzie okazało się, że ja jestem napędem i żona nic nie zrobi, bo ma akt i niewolnika. Przy tej kobiecie przestałem, ona jest na prawdę wyjątkowa. ty nie mysl,że ja tobie chce dowalić-ale problem twojego picia jest tylko i wyłacznie twoim problemem-twoja zona nie ma z tym nic wspólnego zanim zostałes mężem nie widziałes tylu wad u swojej zony co widzisz teraz? byc moze ona sie zmieniła ale to wynik twojego picia-ona jest współuzaleznioną ty równiez w tej chwili w rozmowach z nowa partnerką zamierzasz byc inny,dobry bo tak naprawde chcesz byc inny i głeboko wierzysz,że jak tylko zmienisz partnerke to sie wszystko zmieni Nie licz na to!! to ty musisz sie zmienic aby wszystko sie zmieniło Masz problem i nik nie pomoże tobie z tego wyjść. Zapytaj sam siebie-ile razy w zyciu urwał sie tobie film? Jesli wiecej niz 3 razy zapierdalaj na AA-jestes uzależniony a somo zaprzestanie picia nie rozwiaze twojego problemu emocjonalnego-bo własnie w tym tkwi problem zaufaj mi i jesli chcesz w zyciu cos zmienic na lepsze to zacznij od leczenia to że teraz sie wyspowiadasz sprawia ze czujesz sie lepiej ale nie oznacza to zmiany-zrozum to ee tam zrobisz jak zechcesz-twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gra gitara...
heh nawet nie wiesz co oznacza słowo alkoholik stary alkoholikiem zostaje sie jeden jedyny raz w zyciu-mozesz byc suchym alkoholikiem ale zawsze juz do końca zycia nim zostaniesz(wystarczy że wypijesz jedno,dwa piwa-popłyniesz i to ze zdwojona siłą) a jsli wolisz aby ciebie nazywano obszczymurkiem -nie lecz się-zobczysz po latach ile straciłeś-postaraj sie zapamiętac tą rozmowę-wspomnisz że miałam racje wracając do dziwek-to panienki które co kieliszek to ładniejsze?-powiedz sam czy normalny,sznujacy sie facet idze w cug z lafirynda-ona pijana i ty pijany? nie boisz się chorubska? wiesz na HIVA penicylinka nie pomże..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna od ukochanej kobiety
nie koloryzuj tak przeszedłem badania, bo moja kobieta, by mnie do łóżka nie wpuściła, jej jednej nie potrafiłem kłamać. Ona pierwsza mi pokazała czym to śmierdzi i uwierz mi, że na całe życie wyleczyłem się z tego jak czekałem na wynik. Nigdy mi się film nie urwał, przez to moja żona nie ma pojęcia jaki hulaszczy tryb prowadziłem. Dzięki za porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna od ukochanej kobiety
Tak masz absolutna rację tylko w jednej kwestii,to że ogarnęla mną ogggromna nienawiść która akurat niszcy MNIE I NIKOGO PO ZA TYM,to wiem i zdaje sobie z tego sprawę.Najważniejszą rzecza dla mnie wychodząc za mąż było to aby czuć sie kochaną,docenianą i szanowaną to wszystko czy to tak dużo?Po 2 to mój ex namawiał mnie na małżeństwo nie było to moją gwarancją że mam męża do końca życia-NIE!Ideałów wyobraź sobie nie ma,nawet ta twoja kochanka jesteś teraz nią zafascynowany i jak koń z klepkami na oczach bedziesz kroczył za nią krok w krok,zaraz po małżeńswtie w krótkim czasie zaczęło dochodzić do mnie że warto byłoby jeszcze poczekać i moje małżeństwo nie bedzie trwać wieki.Po mału zaczynam rozumieć twój problem,nie czytając wszystkich postów ale uwierz mi proszę nawet nie wiesz co przeżywam mimo że po rozwodzie jestem już 15m-cy,wciąż boli tak samo dziwisz mi sie bo niebyłam idealna nieznasz mnie i mojej sytuacji?Są jeszcze kobiety,które nie wpier...ją sie z buciorami,do takich należy ta twoja nowa zdobycz tak?Ichyba nie musze Ci pisać,że człowieka poznaje sie całe życie?!!?Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gradia2614
Do mężczyzna od ukochanej kobiety:Tak masz absolutna rację tylko w jednej kwestii,to że ogarnęla mną ogggromna nienawiść która akurat niszcy MNIE I NIKOGO PO ZA TYM,to wiem i zdaje sobie z tego sprawę.Najważniejszą rzecza dla mnie wychodząc za mąż było to aby czuć sie kochaną,docenianą i szanowaną to wszystko czy to tak dużo?Po 2 to mój ex namawiał mnie na małżeństwo nie było to moją gwarancją że mam męża do końca życia-NIE!Ideałów wyobraź sobie nie ma,nawet ta twoja kochanka jesteś teraz nią zafascynowany i jak koń z klepkami na oczach bedziesz kroczył za nią krok w krok,zaraz po małżeńswtie w krótkim czasie zaczęło dochodzić do mnie że warto byłoby jeszcze poczekać i moje małżeństwo nie bedzie trwać wieki.Po mału zaczynam rozumieć twój problem,nie czytając wszystkich postów ale uwierz mi proszę nawet nie wiesz co przeżywam mimo że po rozwodzie jestem już 15m-cy,wciąż boli tak samo dziwisz mi sie bo niebyłam idealna nieznasz mnie i mojej sytuacji?Są jeszcze kobiety,które nie wpier...ją sie z buciorami,do takich należy ta twoja nowa zdobycz tak?Ichyba nie musze Ci pisać,że człowieka poznaje sie całe życie?!!?Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta od niedojrzałego dupka
do mężczyzny... jestem kobieta i przez 6 lat żyłam z kimś takim jak Ty. Na początku mnie wielbił, nosił na rękach,nazywał ideałem. Zaczął popijać, początkowo przeginał na imprezach, zawsze pił bez umiaru a moje prośby o umiar miał gdzieś. i choć mówił, że mnie kocha, nigdy nie byłam ważniejsza od piwka. Moje prośby., łzy a potem krzyki nie robiły na nim wrażenia. Kiedy po kilku latach pojawiły się problemy w związku on co weekend pił, ja wpadłam w depresje. Byłam w bardzo złym stanie, szukałam rozwiązania, potrzebowałam go, ale on się oddalał. W końcu wypatrzyła go koleżanka w pracy i nachalnie zaczęła zdobywać. Na początku nie reagował na jej zaloty, ale ona powiedziała mu wprost, że jej się podoba. i odszedł. Dał sobie szansę. Przestał pić. znalazł motywacje poza naszym związkiem i nie ma nic sobie do zarzucenia. jak mówi on i jego rodzina: odszedł, bo krzyczałam. Przez wiele miesięcy obwiniałam siebie, ale teraz wiem, że on nie miał jaj, był tchórzem, miernota, która nie radzi sobie z problemami. Zmarnował tylko mój czas, bo nie był zdolny do miłości. nie walczył o nas, nawet nie próbował, tylko skorzystał z okazji. To człowiek bez honoru. i wiesz co. Ona pewnie jest dla niego dobra, nie krzyczy, bo chciała osiągnąć cel. Udaje świętą bo zniszczyła własna rodzinę, rozwiodła się i teraz potrzebuje jelenia, który będzie ja i jej córkę utrzymywał. Kiedyś płakałam, tęskniłam, a teraz wiem, że zrobił mi przysługe, bo jest mięczakiem a nie facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwne dlaczegooooooooooo
kobietom nie miesci sie w glowie, że bywaja sytuacje, kiedy wina leży po ich stronie?? Czytam co facet pisze i widzę, że chciał ratować małżeństwo. Może gdyby żona wykazała sie podobną detrminacją w tej kwestii żyliby dlugo i szcześliwie?? Gdzie stoi napisane, że to facet ma ganiać wokoł kobiety znosząc jej fochy? Dlaczego ma spędzić resztę zycia z zołzą, ktora musli że w USC dostała na niego dożywotni pakiet? Niezłe z nas hipokrytki. Równouprawnienie jak najbardziej, a pozniej stajemy się krolewnami spiącymi, a facet ma byc rycerzykiem. Taaa. Inaczej jest dupkiem bez honoru! Facet tez ma prawo do szczescia! Nie musi reszty życia spędzić z zgorzkniałą babą Nikt nam nie daje monopolu na szczęscie, trzeba o nie walczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta od niedojrzałego dupka
Mój nie miał honoru jak było dobrze to czerpał ile się dało, wycisnął mnie jak cytrynę, dobrze się bawił z moimi znajomymi, rodziną. Dbałam o dom i jego karierę a on wszystko zabrał i oddał jakiejś pierwszej lepszej, bo tak było wygodniej, A teraz winę zrzuca na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa z wykształceniem
Dziwne dlaczegooooooooooo kobietom nie miesci sie w glowie, że bywaja sytuacje, kiedy wina leży po ich stronie?? Czytam co facet pisze i widzę, że chciał ratować małżeństwo. Może gdyby żona wykazała sie podobną detrminacją w tej kwestii żyliby dlugo i szcześliwie?? Gdzie stoi napisane, że to facet ma ganiać wokoł kobiety znosząc jej fochy? Dlaczego ma spędzić resztę zycia z zołzą, ktora musli że w USC dostała na niego dożywotni pakiet? Niezłe z nas hipokrytki. Równouprawnienie jak najbardziej, a pozniej stajemy się krolewnami spiącymi, a facet ma byc rycerzykiem. Taaa. Inaczej jest dupkiem bez honoru! Facet tez ma prawo do szczescia! Nie musi reszty życia spędzić z zgorzkniałą babą Nikt nam nie daje monopolu na szczęscie, trzeba o nie walczyć! Gdzie stoi napisane, że to facet ma ganiać wokoł kobiety znosząc jej fochy? Wiesz gdzie? W Biblii!! Tam jak byk stoi napisane aby kobietę mężczyzna rozumiał bo to ona ma dni gorsze,bo to ona rodzi w bólach,bo to ona jeste niewiastą!! A facet ma dbać o rodzinę,zadbać o jadło i ubiór!! To facet jest głowa rodziny!! Dziś faceci zapominają o swojej roli-chleją,bawią się,wpędzają w depresję a później cała winę zrzucają. Gdyby oni mieli świadomość swojej męskości i świadomość różnic obydwu płci i jak dawniej mieli by za punkt honoru utrzymać rodzinę nie byłoby dziś tego co jest. A jesli nie potrafisz czytać między wierszami w tym co napisał mężczyzna od ukochanej kobiety to wybacz ale dalsza dyskusja nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa z wykształceniem
jeste jeszcze cos co mnie zastanawia może błądzę ale wytłumaczcie mi to mężczyzna od ukochanej kobiety napisał tak: 19:35 [zgłoś do usunięcia] mężczyzna od ukochanej kobiety Tak masz absolutna rację tylko w jednej kwestii,to że ogarnęla mną ogggromna nienawiść która akurat niszcy MNIE I NIKOGO PO ZA TYM,to wiem i zdaje sobie z tego sprawę.Najważniejszą rzecza dla mnie wychodząc za mąż było to aby czuć sie kochaną,docenianą i szanowaną to wszystko czy to tak dużo?Po 2 to mój ex namawiał mnie na małżeństwo nie było to moją gwarancją że mam męża do końca życia-NIE!Ideałów wyobraź sobie nie ma,nawet ta twoja kochanka jesteś teraz nią zafascynowany i jak koń z klepkami na oczach bedziesz kroczył za nią krok w krok,zaraz po małżeńswtie w krótkim czasie zaczęło dochodzić do mnie że warto byłoby jeszcze poczekać i moje małżeństwo nie bedzie trwać wieki.Po mału zaczynam rozumieć twój problem,nie czytając wszystkich postów ale uwierz mi proszę nawet nie wiesz co przeżywam mimo że po rozwodzie jestem już 15m-cy,wciąż boli tak samo dziwisz mi sie bo niebyłam idealna nieznasz mnie i mojej sytuacji?Są jeszcze kobiety,które nie wpier...ją sie z buciorami,do takich należy ta twoja nowa zdobycz tak?Ichyba nie musze Ci pisać,że człowieka poznaje sie całe życie?!!?Powodzenia a za chwilę ktoś pod nickiem gradia2614 napisał dokładnie to samo 19:41 [zgłoś do usunięcia] gradia2614 Do mężczyzna od ukochanej kobiety:Tak masz absolutna rację tylko w jednej kwestii,to że ogarnęla mną ogggromna nienawiść która akurat niszcy MNIE I NIKOGO PO ZA TYM,to wiem i zdaje sobie z tego sprawę.Najważniejszą rzecza dla mnie wychodząc za mąż było to aby czuć sie kochaną,docenianą i szanowaną to wszystko czy to tak dużo?Po 2 to mój ex namawiał mnie na małżeństwo nie było to moją gwarancją że mam męża do końca życia-NIE!Ideałów wyobraź sobie nie ma,nawet ta twoja kochanka jesteś teraz nią zafascynowany i jak koń z klepkami na oczach bedziesz kroczył za nią krok w krok,zaraz po małżeńswtie w krótkim czasie zaczęło dochodzić do mnie że warto byłoby jeszcze poczekać i moje małżeństwo nie bedzie trwać wieki.Po mału zaczynam rozumieć twój problem,nie czytając wszystkich postów ale uwierz mi proszę nawet nie wiesz co przeżywam mimo że po rozwodzie jestem już 15m-cy,wciąż boli tak samo dziwisz mi sie bo niebyłam idealna nieznasz mnie i mojej sytuacji?Są jeszcze kobiety,które nie wpier...ją sie z buciorami,do takich należy ta twoja nowa zdobycz tak?Ichyba nie musze Ci pisać,że człowieka poznaje sie całe życie?!!?Powodzenia czy to nie pisała jedna i ta sama osoba? czy to nie prowokacja? może ktos gada sam ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta od niedojrzałego dupka
masz racje: meżczyzna i gardi... to jedna i ta sama osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta od niedojrzałego dupka
meżczyzna i gradia2614 to jedna osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwne dlaczegooooooooooo
Jeżeli obie strony nie wykażą zaangażowania w związek to nawet Biblia nie pomoże, to nie instrukcja obsługi. Jestem kobietą i nigdy nie tłumaczyłam się gorszymi dniami , to nie fair. Rodzenie jest indywidualną decyzja kobiety, nie musimy tego robić, co to za argument? Na marginesie w dzisiejszych czasach istnieją porody bez bolu. Mam dość pomników matek polek! Chcemy być równorzędnymi partnerkami , a rościmy sobie większe prawa, bo mamy cipki??? To niedorzeczne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpadłam na chwilke
Dziwne dlaczegooooooooooo Jeżeli obie strony nie wykażą zaangażowania w związek to nawet Biblia nie pomoże, to nie instrukcja obsługi. Jestem kobietą i nigdy nie tłumaczyłam się gorszymi dniami , to nie fair. Rodzenie jest indywidualną decyzja kobiety, nie musimy tego robić, co to za argument? Na marginesie w dzisiejszych czasach istnieją porody bez bolu. Mam dość pomników matek polek! Chcemy być równorzędnymi partnerkami , a rościmy sobie większe prawa, bo mamy c*pki??? To niedorzeczne ! NIE!! TO TY CHCESZ BYĆ ABY BYŁO RÓWNOUPRAWNIENIE-JA NIE!! SKORO MAM RODZIĆ ( A RODZIĆ MOGA TYLKO KOBIETY-BEZ DZIECI ŚWIAT NIE BEDZIE ISTNIAŁ) TO CHCIAŁABYM MIEĆ ULGI!! NIE PÓJDE Z BRZUCHEM NA BUDOWE I NIE BEDE JEŹDZIŁA NA TRAKTORZE (CHYBA WIESZ JAK KOBIETĄ WYPADAŁY MACICE PO TYM JAK JEŻDZIŁY NA TRZĘSĄCYCH SIE TRAKTORACH). NIE BEDE KOPAŁA ROWÓW A KIEDY DOSTAJE OKRES NIE WOLNO MI ANI DŹWIGAĆ ANI TEŻ ZBYTNIO SIĘ PRZEMĘCZAĆ. O TYM AKURAT FACECI ZAPOMINAJĄ. ROBI SIE PODOBNIE JAK U ARABÓW-KOBIETA ZACZYNA BYĆ NICZYM. CHCESZ TAK? JA NIE!! I NIE MÓW MI O RÓWNOUPRAWNIENIU BO JEST TO JEDYNIE WYMYSŁ- W PRAKTYCE WYGLĄDA ZUPEŁNIE INACZEJ. KOBIETY NA TYCH SAMYCH STANOWISKACH NIE ZARABIAJA TYLE CO FACECI. ALE SKORO TY W SWOIM ZWIĄZKU TAK MASZ TO OK ALE NIE KARZ ABY INNE KOBIETY ROBIŁY TAK JAK TY I POZWALAŁY NA ZANIKANIE KOBIECYCH CECH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna od ukochanej kobiety
nie wiem co gardia tam nawyprawiała ale ja to ja Dobrze piszesz, że twój ex mąż bawił się a dlaczego ty z nim nie? Następuje coś takiego w facecie, że jak baba strzela focha, ba więcej fochów i oczekuje, że jej mąż ma wiecznie za nią biegać, to przychodzi takie coś, że facet ma dość tej kobiety. Dlaczego krzyczałaś, dlaczego go po prostu nie przytuliłaś, może miał problemy więc uciekał w alkohol, bo po prostu był sam. Na pewno moja kobieta mnie nie zachęcała do siebie ona mnie wręcz odpychała. Rozmawiała ze mną, chciała ratować moje małżeństwo, to inna kobieta. Zresztą ona nie ma problemów, żeby znaleźć sobie faceta, jest śliczna, inteligentna, ambitna i na pewno nie potrzebuje faceta, żeby ją utrzymywał. Ma w sobie to coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta od niedojrzałego dupka
Próbowałam rozmawiać, prosiłam, ale on nie reagował, bo mu się zwyczajnie znudziło. A jeśli chodzi o zabawę, to na początku świetnie się bawiłam, dopóki on nie zaczął bełkotać i spijać po wszystkich innych, albo lecieć do sklepu, bo było mu mało. Poza tym jak sadzę odpowiedzialność za związek spoczywa na obojgu a nie tylko na kobiecie. Wy alkoholicy zrzucacie odpowiedzialność na innych, a tymczasem sami nie robicie nic dobrego, tylko uciekacie a takich lalek bez zasad jest coraz więcej, one udają święte, żeby zdobyć faceta, a najgorsze jest to, że chętnych na takie "chętne" nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta od niedojrzałego dupka
jeszcze jedno pytanie do rzekomego mężczyzny! co taka "śliczna, inteligentna, ambitna i na pewno nie potrzebuje.." widzi w człowieku, który zniszczył swoja rodzinę a teraz udaje niewiniatko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gradia2614
PRZEPRASZAM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH,GRADIA 2614 TO TYLKO JEDNA OSOBA NIC NIE KOMBINUJE I NIE WYMYŚLAM POPROSTU CHCIAŁAM ODPISAĆ DO MĘŻCZYZNY...I POPIERNICZYŁO MI SIE Z LEKKA,PRZEPRASZAM!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gradia2614
Do kobiety od niedojrzałego dupka:ZGADZAM SIE Z TOBĄ W 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna od ukochanej kobiety
No cóż jestem przystojny i fajny, nie udaję niewiniątka, bo nim nie jestem, wręcz przeciwnie. Mam tyle za skórą, że głowa boli, ona jedna mnie nie ocenia. Wszystko było budowane na przyjaźni. Zrzuciłem wszystkie maski dla niej i nie udawałem nikogo innego niż jestem. Zaakceptowała mnie jako człowieka. Potem widziała, że nie ma czego ratować. Ją bardzo życie doświadczyło. Dlatego ona nie chce, żebym na razie odchodził od rodziny. Tej jednej kobiety nie próbowałem kłamać. Nie potrafiłbym jej też skrzywdzić, ona zna co to ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×