Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Śmiać mi sie chce

BYŁE ŻONY KTÓRE PRÓBUJĄ MŚCIĆ SIĘ NA OBECNYCH

Polecane posty

Gość kobieta od niedojrzałego dupka
ja tez byłam śliczna, miła, radosna dopóki mój mnie nie zniszczył, nie uczynił mnie współuzależniona i dopóki nie wpadłam przez niego depresje, chciał, żebym się nim opiekowała, żebym koło niego skakała a on przy pierwszej lepszej okazji i tak by uciekł, bo przecież inna, młodsza i tak samo ładna jak ja przed laty go zechciała. żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna od ukochanej kobiety
Ona jest starsza, nie jest nawet w moim typie, a ciągnie mnie do niej. Widzisz swój błąd teraz śliczna i miał skakać, to właśnie jest żenada. Moja żona też jest ładna, ma super figurę już mnie to nie rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna od ukochanej kobiety
Mieszkam teraz jak pies na wygnaniu. Mieszkam u koleżanki i kto ma o to pretensję. Mojej żonie nie przeszkadza, mojej ukochanej tak, bo jej oczywiście wyznałem prawdę, że ją też przeleciałem. Nie tykam tej koleżanki, bo tęsknię za moją ukochaną. Czuję się jak pies na wygnaniu. Mam mnótwo długów, za które winię moją żonę, bo jej nigdy przy mnie nie było. Jej nic nigdy nie interesowoło, wyszła za mąż i skończyła się, bo chłop ma zapierdalać, tak to teraz widzę. Mam długi i dlatego nie chcę być z tą kobietą. Zapiertdalam teraz żeby spłacić długi. Rozumiesz teraz. Boję się, że ją stracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvella
też mam eks na głowie :) myślałam że to tylko mnie dotyczy hehe a tu sie okazuje że jestem w większości. miło! :) poznalismy się jak oni byli już po rozwodzie, także nie mam sobie nic do zarzucenia. rozstali się przez jej zdradę...nie utrzymywali nawet kontaktów, jej matka wyrzuciła go z ich wspólnego mieszkania, twierdząc że nie ma tam nic jego bo przeciez wszystko kupiła ona :) i wszystko było by fajnie gdyby nie to że jakies pół roku temu-czyli rok po rozwodzie nagle ona przypomniała sobie że go kocha, że są stworzeni dla siebie-oczywiście oskarżając go o to że on rozpiepszył ich małżeństwo i przez niego był ten rozwód i jej zdrada of course :) gdy mi powiedział o tym że ona chce do niego wrócić zatkało mnie, była nawet mała awantura wynikajaca z moich obaw...w końcu znaja się dużo dłużej, wiele ze sobą przeszli i to ona go rzuciła... jednak teraz gdy na to patrzę to chyba umocniło to nasz związek! ona nadal wydzwania do niego po 20 razy dzienne, wymyśla różne dziwne preteksty aby sie z nim spotkać a on jej patrzy w oczy i odpowiada że nie rozumie jak mógł męczyć się z nia tyle lat :) to ona mu na to że chodzi do psychologa, że wie że jest znerwicowana, ale to przez niego i tak w koło macieju :D wynajęła chyba detektywa bo wie o mnie wszystko, zastanawiam sie kiedy spadanie mi coś na głowę przez przypadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwne dlaczegooooooooooo
Do Wpadłam na chwilkę Skoro nie chcesz równouprawnienia to raczej ty powinnaś wyemigrować do krajow arabskich. Tam właśnie nikt nie pytałby ciebie czy chcesz i ile dzieci. Rodziłabyś 2 razy w roku , doiłabyś kozy, ktore mąż by wypasał, chodziłabyś jak nindża ubrana i mialabyś gówno do decydowania o sobie. Ja wole zyc tu. Pracować, wybrać mężczyznę zadecydować ile chce dzieci. Nie koniecznie musze jezdzic na traktorze czy zasuwać na budowie. Albo rybki, albo piki. Albo chcemy byc traktowane jak czlowiek, albo do kandaharu! I dalej uważam, ze faceci nie muszą znosic fochów z dupy, bo porodziłyśmy dzieci! Na szczęście model matki polki, ktora poza tym, ze urodziła dzieci, przytyla 20 kg, gotuje obiady i sprząta w domu odchodzi do lamusa. Faceci nie sa tacy glupi nie chca juz takich bab, i racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można inaczej
.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można inaczej2
Przyjaciółka pewnego gościa sfilmowłla ich zbliżenia przy uzyciu ukrytej mikrokamery, po czym fragmenty na których była widoczna wycięła i sprzedała byłej żonie płytę kompaktową z nagraniami za niezłą sumkę. Po czym an drugi dzień oświadczyła mu, że nie tak sobie ten związek wyobrażała i chce się rozstać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i oto sposób ma tanie wakacje
Oczywiście z tych wakacji obowiązkowo należy wrócić przed pielgrzymką. doskonały dowód głębokiej wiary -w potęgę pieniądza i wzorowy dowód świętości-na pokaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glupia czy co ?
Nie przytylam ,i sorry wiecej ze mna mial sexsu niz z nowa dupa .Tylko na czas nie zatrybil ,ze kazde odsepstwo to konsekwencje :) Przykro mi ze z glupia nie chce byc ,a ja z nim tez nie :) Tylko moze tej debilce zapoda jcie lekarstwo na zycie ,ze ja nie stoje jej na przeszkodzie .To on nie chce z nia byc ,mi nic do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeddeee
i tak uwazam, ze pchanie w zwiazek z facetem - rozwodnikiem jest dosc nieciekawe i za bardzo obciazajace... wiadomo, ze nic nie jest na cale zycie ale nie lepiej sobie poszukac wolnego :O to znaczy zadnego rozwodnika z dziecmi to juz wdowiec lepszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze u zranionej kobiety gdy oschnal pierwsze lzy zalu takie mysli o zemscie sa czeste bo to jest jak najbardziej ludzkie. U mnie bylo to samo-od checi zastrzelenia osobiscie mego exmeza po zemstwe na nim lub na niej. Stwierdzilam, ze jednak najlepsza zemstwa na nim bedzie to zeby nie robic niczego oprocz tego by zwiasc sie w garsc i zyc dalej. I tak zrobilam-jestem szczesliwa, wyszlam ponownie za maz a z NIA mam od 3 lat dobry kontakt-piszemy czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia 007
No i po co sie mscic,lepiej udawac pokrzywdzona to go bardziej zaboli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdkjlfdshjfsdhjfd
ZAJEBIŚCIE ŻYĆ!! To najlepsze zemsta i na byłym i na nowej:P Polecam!! Nie interesować się ich życiem i olać ich temat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZENONEK p
ja nie mam innej kobiety a zona która sama chciała rozwodu ,jak mi mówiła lipnego,bo ona ma stanowisko to zaszkodzi nam ,GDYBY cos jej w pracy nie wyszło ,Dzis wiem ze to był blew a dobre podejscie Kedy orzeczono ten rozwod na pare dni przed uprawomocnieniem sie ,złozyła KASACJE ze chce z mojej winy i trwa juz 4 lata dziecko zaraz bedzie dorosłe a ja go nie widze ,pisze na mnie donosy wszedzie ,nawet lekarke podała do sadu ,ze chce mnie uwiesc by wspolny dorobek zagarnac Najciekawsze to dlaczego nie złozyła pozwu o ustanowienie rozdzielnosci malrzenskiej , mysli ze niszczac mnie spowoduje to ze ja dostane zawału i umre bo mam juz 58 lat i majatek jej ostanie sie Kochani pomożcie by zło nie wygrało nie jestem pijakiem łajdakiem a pracowitym facetem tak tez dzieci mówili ,wiem ,ze takich nie szanuje kobiety wola te ciapy co pierdza w stołki i słuza jak pieski paniom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko tematu idąc z byłym do łóżka to ty się zeszmaciłaś. On cię kopnął w d**ę dla innej a ty w nagrodę rozłożyłaś mu nogi. Normalnie super zemsta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm.. to raczej tę inną jednak kopnął w d**ę dla niej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lepiej zrobiłam. Po rozwodzie ułożyłam sobie życie i cierpliwie odczekałam aż eks powtórnie się ożeni i w dniu gdy jego krowa zaczęła rodzić jej mężulek bzykał podstawioną dziffkę, a głupiej żonce powiedział, ze idzie do lekarza. :D Córka z nią chwilę posiedziała i zagadała, zeby żonka nie przeszkadzała i nagminnie nie wydzwaniała. Z resztą i tak telefonu od niej nie odbierał, tak był zajęty :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drugie baby rozwodników wszystkie są zdradzane i to bez znaczenia czy to żona czy konkubina. mało tego one doskonale o tym wiedzą tylko udają jeszcze głupsze niż są w rzeczywistości he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszą NAJLEPSZĄ najlepszą NAJLEPSZĄ!!! Zemstą jest się nie mścić!! Tego ex mąż oczekuje!! Pogodzić się z rzeczywistością, że miało się pecha w życiu i spotkało k****arza!! Spakować k****arza zbędnego balastu!! I żyć swoim życiem, a być przy tym szczęśliwą!! Działa jak balsam!!! Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie co... samo stwierdzenie, że najlepszą zemstą na ex mężu jest z***biście żyć, bo wtedy go szlag trafi jest oznaką, że macie głębokie problemy emocjonalne i nadal wam ten były mąż siedzi w głowie. jako druga żona byłabym przeszczęśliwa gdyby jego ex ułożyła sobie z***biście życie, miała faceta, nawet za mąż wyszła, dziecko urodziła albo chociaż fajną pracę dostała, cokolwiek, co pozwoliłoby jej zająć się JEJ życiem zamiast naszym. mój mąż nie ma potrzeby kontaktu z nią, poza sprawami dziecka. a i to krótko, na temat, bez pogawędek o d***e Maryni. tymczasem ona czuje nieustanną potrzebę komentowania tego, co się u nas dzieje, wpieprzania się do spraw naszego dziecka, łącznie z jakimiś debilnymi mailami do męża, że sobie kogoś znalazła. a chu nas to obchodzi! to, że kobieta po rozwodzie układa sobie życie to nie jest żadna zemsta na ex tylko normalne, zdrowe działanie. a jeśli ta zemsta jest ciągle w tle, to taka pani powinna na terapię iść. jeśli natomiast mści się na ex mężu i jego aktualnej kobiecie, potwierdza tylko swoim zachowaniem, że rozwód z nią był najlepszym, co facet mógł zrobić. same z siebie robicie szmaty, a żądacie szacunku? aha, ja też jestem ex żoną. były mąż ułożył sobie życie jeszcze przed naszym rozwodem. nie wnosiłam nawet o ustalenie winy, bo zależało mi żeby rozwód był szybki (trwał w sumie pół roku, sama rozprawa 15 minut wraz z ogłoszeniem orzeczenia). nie chciałam sobie dłużej zawracać głowy tym człowiekiem. i nie dało mi żadnej satysfakcji, że ten jego związek się rozpadł, bo mi było żal tej kobiety, którą oszukał tak samo jak mnie. ale to już jego życie. ja mam swoje. i radzę wszystkim ex po prostu żyć swoim życiem. zwłaszcza jak są dzieci. bo one wszystko widzą. naprawdę chcecie pokazać się swoim dzieciom jako wściekłe, sfrustrowane, mściwe harpie? wasza wola. mnie byłoby wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem jak sie to czyta to się nóż w kieszeni otwiera.Charakter ludzi są różne,sposoby w jakich ludzie się rozstają też są bardzo różne.Są kobiety które po zdradzie popadają w głęboką depresję,zostają w prezencie obdarzone samtnych wychowywaniem dzieci.Muszą się w tym wszystkim znaleźć i zasuwać czasem na dwa etaty w pracy bo mnóstwo takich ch*ji którzy uważają że alimenty nie są dla dzieci tylko dla eks.Mózgiem ruszcie najczęściej te zachowania z czegoś wynikają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, najczęściej te zachowania wynikają z francowatego charakteru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ilu jest takich k***sów którzy wp*****lają się w życie swojej eks kobiety???Pod przykrywką dobra dzieci ingerują z papciami w życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facetów jest dużo mniej, bo zazwyczaj to fact odchodzi i zaklada nową rodzinę, a kobieta zostaje z dziećmi, pełna frustracji, bo przecież jak mógł takie zjawiskowe cudo zostawić! i się mści na nim, na jego żonie, na dzieciach, rozpowiada jaki to on niedobry jaka ona biedna została... znam taką jedną, już ponad 10 lat gada o swoim rozwodzie przy każdej okazji aż się rzygać chce... a jej ex zostawił ją nie dla pierwszej lepszej, tylko dla swojej obecnej żony, są razem już 8 lat, mają dwoje dzieci, laska prowadzi jakąś galerię sztuki, wygląda jakby miała 20 lat a ta ex nie może przeboleć, że oni są szczęśliwi.. szpieguje, straszy, bzdury rozpowiada na ich temat, nawet nie wiedząc jak się sama ośmiesza.. to jest dopiero żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszą NAJLEPSZĄ najlepszą NAJLEPSZĄ!!! Zemstą jest się nie mścić!! Tego ex mąż oczekuje!! ex mąż niczego nie oczekuje, bo już dawno ma cię w d***e ogląda teraz film ze swoją żoną, czyta dzieciom bajki na dobranoc, a o tobie nikt już nie pamięta ch*j go to obchodzi czy ty się będziesz "mścić" czy sobie życie układać, jak masz to robić to dla siebie, bo jemu to już dawno lotto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszą,najlepszą,najlepszą zemstą na facecie jest załatwić w sądzie opiekę naprzemienną,lub samemu dzieci odwiedzać co dwa tygodnie w weekendy.Ułożyć swoje życie mieć z kolejnym facetem dzieci.A ten k***s zostanie sam jak palec bo żadna baba nie tknie faceta który ma na codzień swoje dzieci w domu. Bo te tępaki nie kumają że problemem w ułożeniu sobie życia są głównie dzieciwięc należy im to pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość facetów jest dużo mniej, bo zazwyczaj to fact odchodzi i zaklada nową rodzinę, a kobieta zostaje z dziećmi, pełna frustracji, bo przecież jak mógł takie zjawiskowe cudo zostawić! i się mści na nim, na jego żonie, na dzieciach, rozpowiada jaki to on niedobry jaka ona biedna została... znam taką jedną, już ponad 10 lat gada o swoim rozwodzie przy każdej okazji aż się rzygać chce... a jej ex zostawił ją nie dla pierwszej lepszej, tylko dla swojej obecnej żony, są razem już 8 lat, mają dwoje dzieci, laska prowadzi jakąś galerię sztuki, wygląda jakby miała 20 lat a ta ex nie może przeboleć, że oni są szczęśliwi.. szpieguje, straszy, bzdury rozpowiada na ich temat, nawet nie wiedząc jak się sama ośmiesza.. to jest dopiero żenada No więc jak facet odchodzi to powinno mu się dawać rozwód tylko pod warunkiem że dzieci bierze ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uwierzysz ale ex mezowie tez lubia zachowywac sie jak pies ogrodnika. Sam ulozy sobie zycie ale ex zonie zatruwa. Bardzo czeste zjawisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zatruwanie zycia przez ex mezow jest bardzo czeste .Nie daj siło jakas tam jak ex zona znajdzie partnera,ktory traktuje jej dzieci przyjaznie .To juz wlacza sie pies ogrodnika .To sa jazdy dopiero .Exsie przy tym, to maly pryszcz :) A kto ,a skad a ile zarabia heheheeh . A czy "wujek " nocuje u was ? Jak ojciec a nie ex .I slawetne cyt "nie zycze sobie zeby ten d**ek wychowywal nasze dziecko ".I zeby nie bylo ja sie jego 20 paro letniej partnerki nie czepiam .( jestesmy po czterdziestce) I to on odszedl ,bo chcial byc szczesliwy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×