Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Śmiać mi sie chce

BYŁE ŻONY KTÓRE PRÓBUJĄ MŚCIĆ SIĘ NA OBECNYCH

Polecane posty

Gość gość
.............zostały same, płeć męska sie za nimi nie ugania........ Mam koleżankę , która rozwiodła się z mężem przez jego długi romans. On założył nowa rodzinę, ona wychowuje ICH dzieci, jest wspaniała, zadbana kobietą, za którą oglądają się mężczyzni. Dzisiaj twierdzi,że bez ex jest dużo szczęśliwsza, a ona pani męza ciągle o nia wypytuje znajomych i ją na fb szpieguje. Koleżanka powiedziała mi, że kiedy podjęła decyzje o rozwodzie definitywnie zakończyła z tym mężczyzną życie i za nic w świecie by do niego nie wróciła. Myślę,że to drugie kobiety mają dużo więcej dylematów jak te pierwsze. Bo za co sie mścić ? Każdy poszedł swoją drogą, a czy mieć partnera to wyznacznik szczęścia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie, jeszcze takiego partnera.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na kim tu się mścić ? Macie swoich misków, przecież zadna szanująca sie kobieta nie będzie biegac za kimś kto nie sprawdził sie w małżeństwie a tym bardziej tracić czas i energie na kobiety , które kochają taki odpad społeczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A na kim tu się mścić ? Macie swoich misków, przecież zadna szanująca sie kobieta nie będzie biegac za kimś kto nie sprawdził sie w małżeństwie a tym bardziej tracić czas i energie na kobiety , które kochają taki odpad społeczny xxx Rozumiem, że za rozwódką żaden szanujący się mężczyzna nie będzie biegał, bo nie będzie tracił czasu i energii na odpad społeczny, który nie sprawdził się w małżeństwie? Czyli wszystkie byłe żony tych miśków są skazane albo na samotność, albo na związek z desperatami, których normalna kobieta nie chciała, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 7.38 Ja też mam takich znajomych po rozwodzie, ona zostawiła męża rogacza i sama wychowuje córkę. Dziewczyna zawsze piękna (i duchem i ciałem), on wdał się w romans z taką przeciętną dziewczyną . Nigdy nie potrafiłem zrozumieć co on zrobił ze swoim życiem. Ona nigdy go nie chciała znać po tym co jej zrobił. Myślę, że to jej zemsta, żyje naprawdę świetnie w ogóle się nim nie interesuje, nigdy o niego nie zapytała a tym bardziej o nią. On za to zawsze o nią pyta i córkę (bo ta nie utrzymuje z nim kontaktów). Ma faceta od kilku lat młodszego i widać, że jest szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj potwierdzam, nie mszenie się i zostawienie w spokoju to najlepsza kara. Jeżeli do tego ktoś jest w stanie dobrze żyć, to zemsta najwpanialsza na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam znajomą po studiach co sama rozwodu chciała,by ułożyć sobie życie A teraz jak jej ex poznał inną to dopiero wojnę wszczęła kilka pozwów a donosów nie zliczona ilość .Sąsiadów prosi by świadczyli za nią ,ze ludzie boją się już jej .Śledzi swego ex i tą kobietę szuka na nią haka . A sama mówiła że rozwiedzię się z nim na stare lata to rzadna go nie zechce. Mówię wam jakby diabeł ją opętał tak próbuję mscic się ,nie wiadomo co takiej jeszcze do głowy przyjdzie .Oby ta zemsta nie obróciła się przeciwko niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie się mści eks mąż za to, że go kiedyś zostawiłam, rozwiodłam się i wyszłam ponownie za mąż. Za to że żyję w szczęśliwym związku małżeńskim już kilkadziesiąt lat, a jemu przyszło się związać z paskudą głupią jak but i teraz musi się z nią użerać non stop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tra,ta,ta niezliczona ilość postów..... Jasne jeżeli kobieta gotowa jest na rozwód to nie widzi możliwości naprawienia małżeństwa, dlatego wybiera rozstanie. Wszystkie kobiety, ktore znam były szczęśliwe,że ex poznał kogoś- bo one miały święty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to kobieta decyduje się na rozwód, mało prawdopodobne że ją będzie obchodziło życie exa. Ale jeśli to facet odszedł, ex żonka najczęściej robi z siebie idiotkę usiłując namieszać w jego życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam wiele kobiet, ktore porzucili mężowie dla młodszych kobiet, ale one żyją dalej i szczerze mówiąć chyba brak im czasu na robienie komukolwiek na złość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu się mylicie zona kolegi sama po 25latach chciała rozwodu a jak orzekli to zmieniła że chce wyłącznie z jego winy .To co od początku nie wiedziała tego tylko po orzeczeniu zrozumiała że jednak winne lepiej mu przyczepić .Nie ona chce go dręczyć tym rozwodem i już 5 lat toczy walkę .Pozew za pozwem donos za donosem ,takie donosy że kubeł stoi nie w tym miejscu czy że on nie powinien dostać premii ,skąd ona bierze takie informacje od 10 lat nie żyją razem ona go wyrzuciła .To taki spokojny i mądry kolega,zawsze doradzi innym opiekuńczy by nikomu krzywdy nie zrobić .koledzy go szanują Ona pewnie nie bo nie urodziwy bo strasznie staro wygląda .Ja myśle że on był i jest dręczony psychicznie ,bo tak zestarzał się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ci żal to przygarnij misia - a nie mówiłam, że sa kobiety - matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żyć dobrze, lepiej niż on. Nic więcej niż dodać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie.mogę.bo.mam.swoją.rodzinkę..on.moze.kiedyś.znajdzie.tą,która.nim.się.zaopiekuje. Tego.oboje.z.męzem.i.wszyscy.z.pracy.mu.życzymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja znajoma tak pisze donosy na męża po urzędach jagby to mąz ją zdradził i wszyscy śmieją się z niej a nie z jej męża sama chciała rozwodu to teraz czego szuka a moze chce by ośmieszony zgnojony wrócił do niej .dla mnie to takie prostackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla mnie prostackie jest zachowanie ex-męża i jego konkubiny: pod moją nieobecność wynieśli od nas z domu nawet moje rzeczy należące do majątku osobistego!!! -Nagrody z pracy - Wstyd !!! Z kim ja żyłam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glupiec**y
trakakaka byla bys moja kobieta i tak ze mna postapila to bys dostala za probe uwiedzenia mnie wryj, drugi raz w ryj za bycie sprzedajna wredna k****, a za ten tekst ciazy dostala bys w ryj pp raz trzeci. A czwarty raz w ryj bys dostal za caloksztalt az na cale zycie zapamietala ze twoja zemsta to chamski beszczelny świadczący o twoim debilizmie kratynski wubryk. Oj szkoda ze ty nie dostlas od niego w ryj bo ode mnie bys dostala 4 razy a 5ty bys pamietala o tamtych 4ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupiec**y dziś w ryj to wal siebie non stop tępa kochanico z rozdwojeniem jaźni co udaje chłopa w necie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane kobiety .Utarło się że to facet odchodzi a tak nie jest bo to w 80% to kobiety składaja pozwy .Moja kuzynak złozyła pozew ,bo chciała układać życie bez męża .Nawet prosiła męża o rozwód,że nic się nie zmieni ,że dzieci będziw widywała ze wszystko będzie jak było tylko ,że nie będą małażeństwem i będą osobno mieszkać pisała w smsach "weżmy polbowny rozwód ".Jej mąż się zgodziła bo co miał zrobić .Kiedy rozwód bez orzekania o winie sąd orzekł .Ona odwołała się w ostatnim dniu uprawomocnienia się,że chcę jego winy i zaczęła Go śledzić i szukać coś na niego .Po okolicy zaczeły krążyć jakieś o nim plotki ,że to dziki człowiek ,ze to wariat lepiej go mijać .Potem nie z tego nie z owego wezwała na męża psychiatryk ,ze on jest zagrozeniem dla niej i dzieci .Intryga nie udała się jej.Potem wniosła pozew o pozbawienie męża majątku i donos za donosem oraz że dręczył psychicznie dzieci ,kiedy to przegrała to wniosła zgłoszenie że mąż ją okradł i opisała taki kryminalny bezceler robiąc z męża potwora .Ale żeby wygrać inny pozew napisała ze mąż to wspaniały człowiek i już po rozwodzie jak to pisała z katem chciała wr ócić do kata ale on pozna rozwódkę i ona nie moze powrócić do małżonka ,którym już od 2 lat nie był.To wniosła kolejny pozew ,że on ją zniesławił chodząć z inną kobitą po miescie i jej ulicach i żąda kasy kasy wartości willi.Co wy na to Ona kat udaje ofiarę .SAMA chciała odejść ale jak kochaś uciekł to winą męża obarczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co ten post ma do tematu z tytułu? Odkopywac watek,żebytylko cos napisać? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już czym prędzej się na was mszczą, w wasze głowie chyba....kochanki, co żonatych połapały za nogi i próbują wmówić, ze są lepsze....w czym, chyba w g...nie, bo gorzej śmierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam i nie wierzę same byłe porzucone to skąd te statystyki ,ze w 80% to kobiety odchodzą od mężów ,żeby ułożyć życie bez męża no chyba nie powiecie ,że z synami będą życie układać ?Niesamowite ,że wszystkie byłe zwalają winę na mężów i kochanki ,nigdy nie widzą swojej winy .Jest ogrom przypadków że żony zdradzają ,odchodzą do innego z nim ślubują ale jak jej były pozna kobietę to zaraz szpiegowanie ex męża i poniżanie obmawianie itp. tą nową a nie daj boże jak zostanie żoną to jest zaraz przez byłą odarta z godności i człowieczeństwa i ta był co sama zdradziła zapomina o tym i opowiada ,że to mąż ją zdradzał zanim ona go zdradzać zaczęła .Zawsze siebie tak wybielą że z siebie aniołka zrobią a inną winą obarcza. Czy to jest moralne ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do każdego draństwa da się dorobić ideologię i wybielić swoją podłość....chcesz się wybielić kochanko, druga żono?...śmierdzisz tak samo jak ta pierwsza, choć twierdzisz, że jest inaczej.......i życie przy nim też masz p********e...a wpychasz tu kit....my znamy to wasze szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17'07 nexiu, wiesz tyle ile ci powiedział facet. Podziel to przez sitko he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem i marzy mi się pierwsza piczka tyle że ona nie chce, pewnie więcej nas takich co jeebie to co teraz ma a na kolanach wróciłoby do dawnego życia. Niestety drogie panie ale taka jest prawda, choć Twój kochaś twierdzi że jest inaczej. Ktoś musi prać mi gacie a zamienił stryjek siekierę na kijek. mąż drugiej żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też wróciłbym na kolanach do mojej byłej żony, niestety mam to co mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
""""" gość wczoraj Jestem facetem i marzy mi się pierwsza piczka tyle że ona nie chce, pewnie więcej nas takich co jeebie to co teraz ma a na kolanach wróciłoby do dawnego życia. Niestety drogie panie ale taka jest prawda, choć Twój kochaś twierdzi że jest inaczej. Ktoś musi prać mi gacie a zamienił stryjek siekierę na kijek. mąż drugiej żony. gość dziś Też wróciłbym na kolanach do mojej byłej żony, niestety mam to co mam. """"" Kto to pisze ? Kobieta , mężczyzna , była żona były mąż ? Takich cudacznych wpisów dawno już nie czytałem . Znowu zostałem zaskoczony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde nie rozumiesz kto to pisze? to czytaj jeszcze raz, powolutku,moze zrozumiesz wreszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×