Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DiP

Dziewica ws Prawiczek

Polecane posty

Gość DiP

Dlaczego bycie dziewicą jest szanowane, a bycie prawiczkiem jest nieudacznictwem? weź my np. dziewica lat 23 i prawiczek lat 23 (kto gorszy) lub dziewica lat 28 i prawiczek lat 28(kto gorszy) lub dziewica lat 33 i prawiczek lat 33(kto gorszy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bycie dziewicą lub prawiczkiem powyżej 25 roku jest nienormalne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewica, czy prawiczek są pojęciami dziwacznymi i nie z tej epoki. Co za znaczenie w życiu ma coś takiego, że nie przeszło się inicjacji seksualnej? Może w jakichś prymitywnych plemionach z Amazonii, czy Arabii Saudyjskiej, ma to jakieś znaczenie, ale w cywilizowanym kraju.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korjonos nie ogladasz TVN ? hehe ciejkawe czy chciałbys 1 raz z 30 letnią dziewicą ,chciałabym widzieć Twoją minę gdyby ona Ci to oznajmiła:P a Ty męskim głosem ''ja tez kochanie jestem czysty'' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądam tVN i sie zastanawiam czy ten Gabrys to czasem nie ktos znajomy z forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciejkawe czy chciałbys 1 raz z 30 letnią dziewicą ,chciałabym widzieć Twoją minę gdyby ona Ci to oznajmiła a Ty męskim głosem ''ja tez kochanie jestem czysty' I gdzie tu widzisz problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to chyba 4life mówi - dziewczyny mu do łóżka same wskakuja a on nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kandyzowane owoce
"bycie dziewicą lub prawiczkiem powyżej 25 roku jest nienormalne" . a 25letnia samotna matka bo wpadla, a facet się zmył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dobra wszyscy jestesmy nienormalni:P nie ogladam bo jestem w pracy z resztą kontakt z Wami prawiczęta dostarczył mi emocji tyle co zaden z facetów ogierów👄 to pisałam ja zła nie dziewica :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw by musiała jakaś wskoczyć - wtedy mógłbym powiedzieć czy jestem z tego powodu szczęśliwy. A tak to nawet nie wiem czy to dobrze, czy źle 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe jestescie beznadziejnymi ofiarami rączkowskiej :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteście beznadziejnymi ofiarami rączkowskiej Nie rozumiem...o co chodzi z tą rączkowska? To nazwisko jakieś? Jeśli tak, to powinno być pisane z wielkiej litery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałem przez chwilę i myślę, że fraszka odzwierciadla najlepiej: Brak okazji, odwagi, ochoty, to powód niejednej cnoty. Facet, który robił te masaże dziewczynie, to jakiś infantylny i co tu dużo gadać pechowiec dupowaty, bez odwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A *Sami* jak zwykle
zabłysła "yntelektem" :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten gość na TVN okazje miał tylko ochoty i odwagi mu nie starczyło. To i tak o jeden stopień lepiej od nas :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że mnie bawicie,wcale mnie nie cieszy.Wręcz przeciwnie...uświadamia mnie iz jestem kobieta pozbawioną uczuc wyższych typu litość. Postanowiłam w niedziele wyspowiadać sie z nabijania sie z prawicząt,ale z drugiej strony boje sie bo ksiądz tez moze byc prawiczkiem:O ofiary RENATY RĄCZKOWSKIEJ :classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×