Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DiP

Dziewica ws Prawiczek

Polecane posty

"a biorąc to pod uwagę to nikt nie rozumiem czemu niekótrzy są tu prawiczkami?" No właśnie. Też tego nie rozumiem. Podobno skończyłeś studia. :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowisz ze on jest pod zastępstwo? sama nie wiem, jeszcze na szczescie nie pomylilam jego imienia z tamtym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" mowisz ze on jest pod zastępstwo? sama nie wiem, jeszcze na szczescie nie pomylilam jego imienia z tamtym.." No raczej. :classic_cool:🖐️ Ale wiesz to akurat nawet dobre by było, gdyby kandydat był lepszej jakości. :classic_cool:🖐️ Wtedy zapomniałabys o tamtym na dobre. :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co , on mi się podoba , juz ile osob mi mowi , - to z kim idziesz na wesele kogoś tam? a ja - z kims kto mi będzie się podobał , fizycznie i psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaa ale o bredzenie jak cartooon to podejrzewałbym tylko prawiczki :P w końcu to prawie tutejszy guru nie posiadania dziewczyny dla kobiet to powinna być jakaś inna postać... przerwa miedzy palcami czy inna taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uświadamiam , że facet nie musi wyglądać jak Jude Law i mieć charakteru [Leo z titanica :o] :P by byź atrakcyjnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" aaaaaaaaaaaaaa ale o bredzenie jak cartooon to podejrzewałbym tylko prawiczki w końcu to prawie tutejszy guru nie posiadania dziewczyny dla kobiet to powinna być jakaś inna postać... przerwa miedzy palcami czy inna taka " Jeśli już to guru jest Oferma, bo najstarszy. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" uświadamiam , że facet nie musi wyglądać jak Jude Law i mieć charakteru [Leo z titanica ] by byź atrakcyjnym " oczywiście. Szczególnie kiedy ma się niskie poczucie własnej wartości. :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram kandydature ofermy na guru prawiczków, uosabia on przyszłość każdego z nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh mącicie mi już czy ja mam male poczucie wlasnej wartości ?- moze i tak , po ostatnim ale ten wzbudza we mnie chęć do życia . wy - skąd że mi to wiedzieć/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"eh mącicie mi już czy ja mam male poczucie wlasnej wartości ?- moze i tak , po ostatnim ale ten wzbudza we mnie chęć do życia ." Właśnie to mnie niepokoi. 😭🖐️ Jeżeli chce Ci się żyć dla jakiegoś pokurcza oznacza to ogromne zachwianie wartości życiowych. :classic_cool:[czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokurrcz :O?????????? to że myślenie o kimś wzbudza takie emocje to źle ?????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pokurrcz ?????????? to że myślenie o kimś wzbudza takie emocje to źle ?????????????????????????????????" Piasałaś, że niższy od Ciebie. :P🖐️ Owszem. Skoro chce Ci się zyc z takiego powodu, to znaczy, że uważałaś swoje dotychczasowe zycie za bezwartościowe, czyli masz niskie poczucie własnej wartości. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo dzieki mawronka wiedzialam ze mi czegos brakowalo kofeiny wlasnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×