Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DiP

Dziewica ws Prawiczek

Polecane posty

Gość ofermm a
o kurwa. tak sobie poczytałem ten topik i doszło do mnie że zaniedługo wiosna. będzie przerąbane. znowu powyłażą te wszystkie lachony z cyckami i tyłkami na wierzchu. fuck!!! zima powinna trwać cały rok. i to taka z -10 stopni co najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" jego teorie są lepsze od twoich psychologia ewolucyjna jest bezlitosna " Pewnie jego teorie sa lepsze, bo według nich i tak jesteś skazany na klęskę, więc nie musisz nic robić. :P:classic_cool:🖐️ "...rycz głupi rycz..." Obiecuję poprawę mawronciu ❤️🖐️ "jestem jaka jestem i musiscie to zaakceptowac " Za to Cię kochamy. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oferma nie martw sie na zapas do lata daleko dzisiaj padal u mnie snieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jakim prawem kopiujesz moje pomysly? w grudniu skacze ja ty mozesz w listopadzie akurat na swieto zmarlych, bedzie jak znalazl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"skok to zły pomysł - są lepsze sposoby" A mozesz uprzejmie je wymienic? powieszenie? zloty strzal? srodki nasenne ? :O:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4life, nawet nie zaczynaj tego tematu :) Już tu kiedyś na ten temat cały referat dałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" o k**wa. tak sobie poczytałem ten topik i doszło do mnie że zaniedługo wiosna. będzie przerąbane. znowu powyłażą te wszystkie lachony z cyckami i tyłkami na wierzchu. fuck!!! zima powinna trwać cały rok. i to taka z -10 stopni co najmniej." Fajnie. Będzie na co popatrzeć. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
wiara, ty zdaje się jesteś przystojnym facetem. a jakoś z laskami ci idzie średnio. chciałbym zobaczyć ten twój optymizm gdybyś jeszcze był brzydki, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ochote na cos ale jestem za leniwa zeby sobie zrobic :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"4life, nawet nie zaczynaj tego tematu Już tu kiedyś na ten temat cały referat dałem." Bo to jest pierdolenie o ty...jesli ktos sie chce zabic to zabije a nie debatuje na tym :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to tak na wszelki wypadek jak narzeczona kopnie w d**ę? " Mi to nie grozi...mam to za soba :) Po prostu chce poznac wasza kreatywnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wiara, ty zdaje się jesteś przystojnym facetem. a jakoś z laskami ci idzie średnio. chciałbym zobaczyć ten twój optymizm gdybyś jeszcze był brzydki, naprawdę." Być może. Wiem, że głód na coś jest większy kiedy to jest nieosiągalne. 🖐️ Ale jezeli ma się pieniądze, to prawie każdą mozna zdobyć. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już coś robić to porządnie, a nie byle jak żeby potem obudzić sie w szpitalu i do końca życia być kaleką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak już coś robić to porządnie, a nie byle jak żeby potem obudzić sie w szpitalu i do końca życia być kaleką." Szpital to tylko kropka w morzu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tablety sa do bani wlasnie albo kulka w otwor gebowy allbo skok z bardzo duzej wysokosci niech zyje PKIN :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
ale to muszą być naprawdę PIENIĄDZE. średnia krajowa się nie kwalifikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale to muszą być naprawdę PIENIĄDZE. średnia krajowa się nie kwalifikuje." No niestety ale 5000 zł netto wysarczy. :classic_cool:🖐️ A na taką kasę stać prawiczków tutaj jeżeli się postarają. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tablety sa do bani wlasnie albo kulka w otwor gebowy allbo skok z bardzo duzej wysokosc" ja bym strzelał teraz można spokojnie nawet legalnie kupić sprawną broń jak sobie nie strzelisz w usta tylko jakoś sprytniej to odchodzi durny lot z budynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×