Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DiP

Dziewica ws Prawiczek

Polecane posty

Złoty jak Ty jestes prawiczkiem to ja pisze z zakonu wyuzdanych sióstr miłosierdzia:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh ja nie chodzę do starszych księży bo pytania zadaja jak kropka spadam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Samii*
Od młodszych za to słychać dziwny szmer sukna w czasie spowiedzi? 😭 Wiecie co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wam z tymi tematamui?! :O:P wiosna idzie , idzie w świat , kochajcie się i rozmnażajcie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie chce rozmnażać, nie chce mieć dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż za tajemnicze pytanie ;) a niech będzie moja strata, odezwe sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mawronka, ja wiem, nie wracaj do tego. Wogóle to ja już zapomnialam o wszystkim. Daj spokój. Ok.? No chyba że chcesz to napisz na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze jedno ja się ani nie obraziłam, ani nic, mnie poporstu śmieszy jak czasem ludzie się wysławiają śmiesznie .. chciałam tylko zwrócić uwage na to jak ta wypowiedź została głupio skonstruowana i jak ją w rezulatacie można było odebrać. I to wszystko. Ja się ani nie gniewam ani nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam, co ja jestem psycholożka czy co?! ale i bez takiego wykształcenia mogę Ci powiedzieć , że trzeba zmienić podejście do samego siebie .. ps;znalazłam fantastycznego faceta i jest niższy ode mnie :pno i co?! - jest coduowny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mawronka mam nadzieje ,ze to nie jest chwilowe zacmienie mozgu 🖐️ Kolejnej porcji zalenia sie na kafe nikt chyba nie wytrzyma :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam,:P:Dnie będąc skromną to i tak myślę żę mało się żaliłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ps;znalazłam fantastycznego faceta i jest niższy ode mnie no i co?! - jest coduowny\" Przegrałaś i jeszcze się tym chwalisz:o:classic_cool:🖐️ Zupełnie jak my prawiczki. :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mawronka (mawronka@poczta.onet.pl) na bóle menstruacyjne sex nie pomaga, moze zwiekszyc krwawienie :o :o :o :o co TY piszesz :o :o Tobie to tylko to w głowie :i :o Jakiego facet poznałaś opowiadaj szybko:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama do niego napisalam, w poniedzialek sie zobaczymy i porozmawiamy szczerze oko w oko:) nie chce pisac swoich uczuc w smsach , skoro jeszcze nie wiem jak mi bedzie , w jego obecnosci.. ..powiem tyle- jest dinozaurem:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×