Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DiP

Dziewica ws Prawiczek

Polecane posty

Gość ofermm a
ja nawet nie mam profilu na nk. i można poznać ludzi w każdym wieku, z tym nie ma zupełnie problemu. nie trzeba być wcale "pewnym siebie, wygadanym" i jeszcze bóg wie jakim. to nie ma nic do rzeczy, musicie po prostu lubić swoje towarzystwo. jest tak jak ci mówi kronjos (czy jak on tam się nazywa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
no jeżeli jesteś za leniwy żeby cokolwiek robić to faktycznie nikogo nie zainteresujesz. ale to już wiń swoje lenistwo za to ze nic ci się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydki ale dlaczego sam siebie niszczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
to właśnie chodzi o to żeby coś robić. samemu znaleźć to, co lubisz. chcesz pograć w paintball to szukasz grupy paintballowej dla amatorów. jak już do niej trafisz to żeby grać w ten paintball musicie gadać, komunikować się itd. i zawsze jest tak że w którymś momencie ktoś rzuca hasło: idziemy na piwo? no i nie musisz być do tego super wygadanym gościem i duszą towarzystwa, po prostu dołączasz się do grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oferma jestem pod wrażeniem, Ty jednak nie jestes ofermą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydki, al eto przeciez przykłady tylko.. a masz wybrać coś co Ciebie interesuje.. Nie musisz iść na scianke jak masz lęk wyskosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
no więc mówię: skoro nie chcesz nic robić to tu jest przyczyna. nie rozumiem więc o co ci chodzi tak naprawdę. narzekasz ze nie masz znajomych ale powiedz mi po co ci oni? na piwo nie pójdziesz, sport nie dla ciebie, rozmawiać nie chcesz, to co? siedzielibyście sobie w pustym pokoju i milczeli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jaja może nie choć lepiej myslec że to jaja, niż ż etaki nieszczęśliwy człowiek na świecie jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym rzecz ,ze taki czlowiek by nie mial prawa bycia nie mialby 25 ...studii za soba i wielu wielu innych rzeczy. Wiec standardowo..oponuje za wersja PROJEKT ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"skoro nie chcesz nic robić to tu jest przyczyna. nie rozumiem więc o co ci chodzi tak naprawdę. narzekasz ze nie masz znajomych ale powiedz mi po co ci oni?" pewnie nie dla mnie ale być za kiepskim żeby mieć to co innego niż nie mieć bo się nie chce kapujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Prawiczek4life" a co ci niby nie pasuje?" co to żeby skończyć kiepski kierunek trzeba być towarzyskim? wystarczy przeczytać książkę i pójść na pisemny egzamin 🖐️ chyba że w waszej ameryce wygląda to inaczej niż w polsce :O " wielu wielu innych rzeczy" niby jakich? jak się czytan na wyrywki to się odpisuje 3 razy pod rząd :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo pierdolisz :O Co ja poradze ze nie wierze w to jaki jestes... Nie wazne co ludzie o tym mysla itd. Ja wiem ze taki ktos nie istenieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ściągłam sobie skóre z palca i w tym miejscu gdzie odeszła mi się klei palec, śmieszne uczucie:P wiem, nienormalna jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Co ja poradze ze nie wierze w to jaki jestes..." to uwierz to że coś nei miesci sięw twojej udanej głwoei nie oznacza że nie istnieje 🖐️ " mimo wszystko dziewice sie bardziej szanuje, niz prawiczkow" a jak myślisz dlaczego? BO TO MĘŻCZYŹNI KREUJĄ KULTURĘ a każsdy chce dzewicę a prawiczki to cioty cieszysz się :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to uwierz to że coś nei miesci sięw twojej udanej głwoei nie oznacza że nie istnieje" I wlasnie z takim pierdoleniem wiem ze taka osoba nie istnieje gowno o mnie wiesz a snujesz watek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydki Niski Beznadziejny--jestes projektem:P zmieniłeś nick,bo juz Cie wszyscy poznali przestałes szokować jakbyś nie udawał to byś miał w dupie co ,mysli o Tobie kafe,bo jestes .....cyt beznadziejny niski bez szans na dziewczynę:P:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zmieniłeś nick,bo juz Cie wszyscy poznali przestałes szokować" zminiłem nick bo rzucałem kafe ale sięnie udało 😭 i w starym zmieniłem w preferencjach hasło na losowy ciąg znaków więc raczej go nie zgadnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydki Niski Beznadziejny--po co zmieniłes nick ?> jakbyś był prawdziwy to byś pisał dalej to samo a widzę zmiane juz nie ma jestem beznadziejny brzydki... :P wyrok brzmi projekt i podejrzewam ze jesteś kobietą:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złoty - nie martw się o mnie. Jak umre to Cię straszyć będę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie uwazam ze to a ja wygralem życie, on tak nie smęcił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×