Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DiP

Dziewica ws Prawiczek

Polecane posty

"tablety sa do bani wlasnie albo kulka w otwor gebowy allbo skok z bardzo duzej wysokosci" Nie mialabys odwagi zeby to zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje gre rosyjska ruletka niech los zadecyduje o kolejności :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
nie przesadzacie? fakt, jak to mówi piosenka, "chujowe jest życie prawiczka" ale nie aż na tyle żeby do siebie strzelać. życie ma jednak swoje uroki, nawet jeżeli jeden z tych uroków jest niedostępny to zawsze pozostaje reszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" ale tylko formalnym czyli gówno bo jestm idiotą i zmarnowałem 5 piperzonych lat nie jestem w nastroju " Ważne, że masz papierek. :classic_cool:🖐️ No i jednak o czyms to swiadczy. Kompletnie beznadziejny być nie możesz. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ofiaro raczkowskiej" wiesz, że naśladowanie ruchów i postaw drugiej osoby świadczy o zauroczeniu? ty nie możesz machać łapami to przepsiujesz charaterystyczne frazy :O a jeżeli miał to być świadomy dowcip to cięuświadomię... nie jesteś śmieszny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wiesz, że naśladowanie ruchów i postaw drugiej osoby świadczy o zauroczeniu?" Nie no kurwa jestes dla mnie geniuszem...dopiero teraz to zauwazyles?...Nobla temu panu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzelanie jest fajne kula w łeb pełno krwi dramatyzm a tabletki skok zyletki....nuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przecież samobójstwo to kompletny idiotyzm, skąd wiecie że Wam będzie lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
to o mnie było???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba bede miała depresje :o :( :o albo cos kog tego musze jak narazie ponarzekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zastanawialiście sie kiedyś ile osób przyszło by na pogrzeb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciała, żeby mnie spalili, a prochy moje rozrzucili na trawnik przed domem, chcialabym tylko rodzine najbliższą i księdza i to wszystko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×