Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mawronka

NIE KUMAM , I INNI .... na jedną noc

Polecane posty

Gość
hehhhe Mawroneczka 👄 :classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jak ta wielka miłość :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mawroneczka ❤️ :classic_cool: :D :D :D nie przejmuj się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mawroneczko Kochanie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak myśłisz :D było super ; ja przy kserze czekam cierpliwie az on pojdzie w koncu na zajecia ,już prawie dzwonek , ale dalej siedzi to ja idę , jeden metr koło niego i część z mojej strony a ten -----------nic tylko sie patrzy jak by ducha zobaczył:O poźniej sie wywaliołam na schodach jak kwoka:O na koniec zajęć , wychodzę szybko pierwasz z sali a ten czeka , czeka na korytarzu na tym piętrze gdzie juz nikt nie ma zajec ani nic nie ma .troch zwolinałam kroku i mnie zobaczył , spojrzał się dziwnie ,bardzo dziwnie ...a ja super arcy mądra poszłam ,odwróciłam głowę dumnie i po schodach w dół :P .... to był 16 odcinek mody na sukces:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie wymyśłiłam ... teraz jak to sobie analizuję ..to on nie mogł na nikogo czekać z mojej grupy bo nikogo ode mnie nie zna..ani na profesora:O o żesz... jestem boska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to chłopak sobie pomyślał, ale mu dałaś kosza 😭 Ale jeśli coś czuje, to wybaczy ;) Zawsze możesz powiedzieć, że miałaś gorszy dzień...... I rzucić te piękne oczy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ojn czekała ..czekał ..jak pies ..a ja 😭 i teraz on będzie miał mnie w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się człowiek uczy się na błędach 👄 🌼 Zawsze mogło być gorzej, ale wiesz, że jemu zależy na tobie :classic_cool: Więc możesz zagadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ;):) tylko jescze raz analiza na kogo on tam mógł czekać skoro nikogo juz o tej godzinie w szkole nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×