Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mawronka

NIE KUMAM , I INNI .... na jedną noc

Polecane posty

jedenak istnuieje osoba jeszcze na tym świecie która bierze jeszcze bardziej do siebie niż ja :D wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo przyjdzie ... eh ..a ja bym chciała tu i teraz ..ale trzeba na niego morze ciperpilwości :) będę czekała ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samo to chyba nie przyjdzie, więc w końcu będę musiał coś znaleźć.... On dzisiaj czekał 😠 Ale jutro też jest dzień :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajj ;) a może on czekał na panią woźną?? i ja sobie wymyślam historie.. buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baardzo sexowne są:classic_cool: eh ..a może ..nie wiem ..kurde i znowu nie wiem o co chodzi z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem , kila fajnych jest;)) nie wiem serio ..moze to tyklko moja fantazja znowu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie chce byc wyśmianą .. ale dziś to się rano wnerwiłam na niego i na siebie ehh jedno słowo mógł powiedzieć :O co mu zależało ? i jak mam go jutro zaatakować ? powiedzieć dzień dobry ... niepoważny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mawronka (mawronka@poczta.onet.pl) Powiedzieć po prostu Cześć :classic_cool: Najprostsze słowa są dobre. Nie żartuj że cię wyśmieje, bo tego nie zrobił :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już trzeci raz jak si enie odezwie to nie wiem co ja zrobie😭 jak nie odpowie tylko bedzie sie patrzył to nie wiem , nie wiem , nakrzyczę na niego normalnie że przez niego spać nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mawronka (mawronka@poczta.onet.pl) Nie krzycz, bo uzna cię za wredną 😠 Dziewczyny powinny być miłe :classic_cool: Pokaż mu, że jesteś fajna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak , jak ja się blokuję , jestem na korytarzu , się smiejemy ze znajomymi , wygłupiamy się a ja zobaczę jego i wszystko sie blokuje , jak kukiełka się zachowuję :Onienormalne co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak człowiekowi na czymś zależy, to się głupio zachowuje ;) Nie wiesz co zrobić, lub powiedzieć - normalne :) Nawet cwaniaki tak mają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuuu to wiesz co , ja się jutro zaczaję , przyjde wczesniej na ławkach przy windzie tam gdzie on zawsze rano siedzi , będę miała ksiązkę i się będę uczyła :O kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedź tam gdzie on siedzi :classic_cool: Ale się zdziwi......... Dobry pomysł :classic_cool: Zobaczymy czy usiądzie koło ciebie, jak nie tzn. że się boi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok , usiądzie , będzie na pewno z jakimś kumplem ;):D byle nie z naszą wspólną zanjomą bo ona chce mi pomóc ale to na dobre nie wychodzi:D ja posiedzę poczekam , on usiądzie , minie trzy minuty i pójdę bo nie wytzrzymam , wszystko mi wyleci z rąk ..ok ..byle minutę wytrzymać.:classic_cool: i nie powiem pierwsza nic , tylko minę strzelę że niby tu od niechcenia siedzę ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile czasu?? nie dam rady , ale będzie burak ze mnie :O a jak niby on się zachowa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile czasu?? nie dam rady , ale będzie burak ze mnie :O a jak niby on się zachowa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najdłużej ;) Tego to ja nie wiem jak się zachowa...... Może : a)w towarzystwie kolegi może być jeszcze bardziej zawstydzony b)kolega mu coś powie c)inna wersja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×