Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mawronka

NIE KUMAM , I INNI .... na jedną noc

Polecane posty

Nie wiem z kim piszę :p Napalić to się mogę w realu jak widzę ładną i nie jest moja 😭 Będę cierpliwy, ale wiem, że czasem trzeba się przypomnieć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem........... Wysyłając obiecaną fotkę nic nie tracisz, bo gdzie cię szukać, a ja nikogo nie szukam, może za niedługo ??????????? Tylko będę musiał się zrobić imprezowiczem, ale to chyba za jakiś czas :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co ma imprezowanie do poznawania kogoś na stałe czy tez nie .. 'mój'-jak to sobie pozwolę określić nie chodzi na imprezy , i co ?? nie sądzę żeby to był jakiś obowiązek , każdy niech robi to co lubi:) o , dziś pierwszy raz w tymm roku zjadłam lody :D mniamm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez net to kogoś oczaruję, ale nie będę wiedział jak wygląda :( A nóż to będzie pasztet 😭 W realu to widać i od razu będę wiedział czy w moim typie, a ja w jej :classic_cool: Jak nie to odwołam się do netu ;) Na razie sam, bo tak lepiej........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic na siłę .... hmm ..siedziałam sobie na ławce w parku i tyle par chodzi :D wiosna ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przez net to kogoś oczaruję, ale nie będę wiedział jak wygląda A nóż to będzie pasztet" - :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie komentuję takich okreśłeń , ale uważaj niewidoczny bo możesz kogoś zranić ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Mawronka też chcesz chodzić :p Więc bierz się za swojego :classic_cool: Wiem, że nic na siłę, więc na razie spokój i nie szukam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam jestem szczupły i niski i co by było jakby to był pasztet ????? Nie mam nic do takich kobiet, ale to nie mój typ. Jak ja bym z taką wyglądał ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okrreśl pasztet ---???? co to znaczy ??? zaniedbana ?? nie sądzę ze są kobiety takie w twoim wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasztet to kobieta, która dużo je i nic nie robi żeby wagę zrzucić lub ograniczyć, żeby być atrakcyjną dla mężczyzn. Po prostu sama nic nie robi, żeby być atrakcyjną i tyle....... Są takie wyjątki i pewnie na necie przesiadują i nie biorą się za siebie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym kobiety piszą, że mężczyźni powinni je zdobywać, ale one muszą czymś przyciągać, a nie odstraszać..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znając ciebie potraktowałaś by mnie z góry, bo tacy jak ja są źli, choć na ogół to prawda............. A ja lubię sobie popatrzeć na dziewczyny :classic_cool: Więc na pewno bym na ciebie spojrzał 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zły?? za co? czym? dlaczego? nosisz jakiś łańcuch na szyi ? pałkę /pistolet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , zależy kiedy , czasmi z mym beszczelnym kocim spojrzeniem to facet się ugina i ucieka , a później się ogląda ...ile razy się złapało .. a ja lubię się uśmiechać .. nie rozumiem ludzi którzy idą ulicą i tacy smutni,jak nie wiem co ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie noszę niczego na szyi, ale mam taką ochotę....... Zły jestem bo chodzę jak cwaniak i ubieram się jak skate........ Nie będę chodził ze spuszczoną głową 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego ludzie chodzą smutni po ulicach ????? Dobre pytanie - mają problemy. Ja chodzę sobie na luzie, mimo że problemy są, bo i tak będą i tak..... Jak oni mogą cały czas myśleć o problemach ?????? Świat jest zły i jeszcze tego brakuje, że na każdym kroku spotkasz smutnego 😠 Czasem trzeba zapomnieć o niektórych problemach bo da sie to zmienić tylko ludziom się nie chce i się obarczają nimi, nic nie robią a problem narasta.........lenie tak jak i ja, człowiekowi dużo razy sie nie chce, co nie znaczy ze sie nie da...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mawronka (mawronka@poczta.onet.pl) " chodz jak chcesz i lubisz " Popieram każdy ma prawo do swojego stylu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×