Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mawronka

NIE KUMAM , I INNI .... na jedną noc

Polecane posty

Wiesz o tym, że ja jutro mam gorzej :p Dobrze masz bo chcesz się przytulić :classic_cool: Zasnąć to pewnie nie zasnę 😭 Więc mnie przytul tak wirtualnie 😭 Bo będzie lepiej i ja cię przytulę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie jest cudowny ;))) moim znajomym - średni :O ale to mi ma się podobać nie im:classic_cool: po za tym nie dostały od niego żadnego spojrzenia więc ciar na plecach nie miały:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty taka piękna jesteś ?????? Nie widziałem fotki 😭 Masz rację ty coś czujesz do niego, a twoje koleżanki nic :classic_cool: Nie masz konkurencji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D piękna nie jestem , raczej normalna .. zależy jaki dzień , jakie wszystko , dziś zauważyłam że jestem opalona , nie wiem skąd :D chyba ze spacerów po śniegu tydzień temu.. konkurencja - skąd ja wiem ?:( on miał przedtem dziewczynę , rok temu , śłiczna naprawdę , taka drobna , włosy długie , na prawdę piękna ..a im nie wyszło podobno dla tego że on nie był ?rozrywkowy ? ..oczywiście to wiadomo od znajomej znajomej a ile w tym prawdy to nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam :D oto kubek, bialy jak snieg :D z aromatyczna herbata :) piekny wieczor, okno otwarte na osciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dostanę tą fotkę wreszcie ?????? Zobaczymy czy jesteś normalna ??????? Niech facet cię oceni :classic_cool: Dużo wiesz o swoim ;) Tylko ile w tym prawdy ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fizis to nie wszystko. jesli piekno ciala nie harmonizuje z pieknem wnetrza, staje sie martwe. kobieta urodziwa jedynie zewnerznie, nosi swoja urode, niczym bizuterie. chwali sie nia. prawdziwa kobieta sama jest, jak klejnot, ktory cieszy oczy i serce. zawsze tak bylo. mawronka, wiecej wiary w siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... rozmowa chyba toczy sie poza mna ;) zatem... chyba pogalopowac w strone zachodzacego slonca... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×