Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mawronka

NIE KUMAM , I INNI .... na jedną noc

Polecane posty

już to czuję jak mi się brzuch zwija :o czy ja nie mogę się zachowywwać normalnie 😭 nic mu nie powiem jutro pierwsza:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasz radę, uwierz w siebie :classic_cool: Najgorsze będzie czekanie, a co będzie później to wyniknie.......... Nigdy nie licz na za dużo - pamiętasz moją zasadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dałem ładną, bo mi wyszła :p Choć nie mówię, że na innych bym źle wyglądał....... Ale ja taki ładny nie jestem 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:DS:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D: ale checa :D:D:DD hihih biedak z niego naprawdę :D:DS:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D: cześć Słonko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cyrki :D ja przyszlam do szkoly najszybciej jak moglam , wyslalam kolezanke na przeszpiegi i ona oddzwonila ze on juz siedzi :O dobra , idę on stoi na klatce schodowej , ja niby go nie widze i idę stukając lekko obcasami :P podnoszę głowę ,uśmiech mój , zdziwienie i uśmiech jego , i nic ja idę na górę , czuje wzrok na nie powiem czym się obracam na szczycie schodów a ten się patrzy , złapałam go :p i ten natychmiast ucieka wzrokiem , wszystko co mial w rękach mu powypadfało ,kule i jakieś ksiązki ..ja się śmieję a ten zły , wkurzony coś mamrotał pod nosem :D wiem , jestem zła :p:classic_cool: bardzo zła ..szkoda że daleko już byłam , może bym mu pomogła :P a pożniej za dziesięc minut wracam w dół , ten juz stoi z ekipą swoją ale głowa w dół , widac było ...:P zła jestem , ale co ja poradzę :D a po lekcjach siedziałam na ławkach pod szkołą z przyjaciółkami i w końcu go zobaczyły ...a ten poszedł dumnie ,ale małpa normalnie .. i one stwierxdziły że jednak nie jest taki jak ja go opisywałam :O ale skoro mi się podoba to widocznie musi być:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro nie mam zajec ..beda porzadki jutro w ogrodzie pewnie ... ja chce sie przytulic do kogoś i zasnąć.... a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×