Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mawronka

NIE KUMAM , I INNI .... na jedną noc

Polecane posty

Sama nie wiem ale sms ''w szkole ciągle sie mijamy,a chce z Tobą porozmawiać.Kiedy masz wolną chwilę?''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jest taka sprawa że mieszkamy daleko od siebie więc okazja do spotkan jest w godzinach szkolnych i okoloszkoklnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''mam dość zabawy w kotka i myszkę,jeśli Tobie tez znudziła sie ta zabawa,wiec proponuje spacer po szkole.'' ja bym tak napisała to wersja light :P:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, mawronka :) 🌻 jak dzisiaj samopoczucie? bierz byka za rogi, mowie Ci :) sluchaj starszych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak posluchasz, to powiem Ci, kim jest ta moja-nie-moja :D a bywa na kafeterii od czasu do czasu, choc na innym forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kumak - Ty miałeś przedtem nik z dużej litery? bo mi coś nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mawronka - widać, ze nie wie co ma robić - no cóż faceci czasem tak mają, więc jesli Ci zależy i chcesz spróbować musisz coś wymyślec, żeby sie z nim spotkac. W szkola nie masz jak, bo zwykle jesteście ze swoimi znajomymi, więc chyba nie masz innej opcji jak się z nim umówić, po za szkołą, może po lekcjach? Albo niech ta koleżanka zadziała:) a Ty jesteś w maturanej klasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz mawronka, ja znam fajnych meżczyzn, a znam też bardzo niefajne kobiety, a meżczyzn niefakjnych nie znam. Ja to wogóle jakiś inny świat znam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko (deko-deko@o2.pl) " wiesz mawronka, ja znam fajnych meżczyzn, a znam też bardzo niefajne kobiety, a meżczyzn niefakjnych nie znam. Ja to wogóle jakiś inny świat znam " A jaki to jest niefajny ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wam jak kto chce niech czyta:o facet z grzeczności nie powiedział spierdalaj . przepraszam za zawracanie Wam głowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mawronka tzn co? zapytałaś o spotkanie i powiedział ze nie? no to trudno, ale przynajmniej masz jasną sprawe :o nie zawracasz nam głowy, jak masz jakiś problem to pisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żal pisać . po swoich durnych pytaniach napisałam ;ze to jest ostatniez zestawu głupich pytan :)czy masz jutro trochę czasu ? a ten : niestety chyba nie? a ja; rozumiem . reszte historii znają faceci w moim domu i mowią to co powyzej napisalam , w tamym poście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuj,ę za wszystko.. muszę czymś się zająć , zapomnieć , zmęczyć się , sprzątnełam co mogłam i dalej nic .. dzis zjadłam kanapkę z serem .. i herbate wypiłam , i z litr woddy :O muszę się ruszyć bo widzę że umiem tylko nad jedzeniem panować ..a to nic dobrego nie daję :O mało wiem , dużo chcę a nie umiem nic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mawronka, przynajmniej juz nie będziesz myśleć jak go zdobyć. :) masz wszystko jasne.. to nie ten, będzie następny. --- chyba burza idzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×