Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mawronka

NIE KUMAM , I INNI .... na jedną noc

Polecane posty

no to mawronka do dzieła :) my Ci tu kibicujemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
książke pisz Ty, wkoncu Twój temat, Twój "problem", więc ksiażka Twojego autorstwa bedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja tez bede w tej ksiazce? w sumie trudno spotkac: - mohera - geja - kobiete - jubilera (blyskotki handmade) w jednym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja na serio nie skojarzyłam / nie wiedziałam żę facet może być taki 'mądry':D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karykatury będę kumak Ty będziesz kobietą, ja facetem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mawronka (mawronka@poczta.onet.pl) ale ja na serio nie skojarzyłam / nie wiedziałam żę facet może być taki 'mądry mawronka to skoro mnie o faceta posadzaja - to znaczy :o eh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, deko :D moge byc kobieta :classic_cool: czemu biora Cie za mezczyzne? fajna babka z Ciebie :) glowa na karku i myslenie logiczne :) mawronka, jest ok :D dla Ciebie moge byc nawet kobieta :D madry nie jestem. ewentualnie zbyt glupi tez nie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kumcium - ja tak czytałam kiedyś twoje posty i w końcu się zapytałam, ale mi głupio było:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle komplementów za jednym zamachem :) dziękuję:) czemu mnie biorą - sądze że przez nik, patrzą na nik i uznaja że to facet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie a nikom potem jest głupia jak im pisze że nie jestem facet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;):D już teraz tak ..wspomnienie zdziwienia zostało ..i takiego ..szoku:D Deko - myślisz zbyt logicznie , za mądra na faceta:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko - :D podobno na kafeterii byla kobieta o nicku nie kumam. ale jakos trudno mi w to uwierzyc - nicki chyba bierze sie "dozywotnio" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widziałam tylko Ciebie o takim niku-ale swoją drogą (nie wiem czy zawsze miałeś maila) ale po mailu nie miałam wątpliwości co do płci:P A jak nie mam pewności co do płci niku to patrze czy pisze [pisałam czy pisałem] :P lub staram sie pisać bezosobowo:P swoja droga czarne niki rzeczywiście są dożywotnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet musi myśleć logicznie, bo inaczej - co z faceta który nie myśli logicznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×