Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mawronka

NIE KUMAM , I INNI .... na jedną noc

Polecane posty

deko (deko-deko@o2.pl) " mawronka - ja powiem Ci tak, nie słuchaj koleżanek, ani otoczenia, to Tobie ma się on podobać.. nie im. Tak naprawde to w życiu nie jest ważny wygląd a srodek. " Jak to fajnie napisane, tylko ludzie inaczej oceniają, kolejność inna 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co on powinien czy tez nie powinien, może nie miec nic wspólnego z rzeczywitoscią. Ludzie młodzi - nastolatki - zwracają uwagę na to co powie otoczenie - a tak naprawde otoczenie się szybko zmienia, a za rok te koleżanki które się krzywią teraz, mogą Cię nie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam swoje zdanie i go bronię jak lwica..nie da rady żeby otoczenie wywarło na mnie presję zdolną do porzucenie / zapomnienia osoby na której mi zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mawronka (mawronka@poczta.onet.pl) "ja mam swoje zdanie i go bronię jak lwica..nie da rady żeby otoczenie wywarło na mnie presję zdolną do porzucenie / zapomnienia osoby na której mi zależy" Lubię jak tak ludzie mówią, świadczy to o tym że mają zdanie w tym świecie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro tak, to na co jeszcze czekasz? ;) bierz lizaka w lapke i marsz do boju :) a kolezanki... kolezanki lubia mowic. duzo. a i tak niewielkie korzysci z ich paplaniny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nie w kolezankach czy kims kolwiek obcym problem tylko we mnie , że się boję no bo za co on mnie może pokochać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mawronka za to że jestes i to wszystko, nic więcej nie potrzeba do kochania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak to fajnie napisane, tylko ludzie inaczej oceniają, kolejność inna " Ludzie, ludzie, to nie życie ludzi tylko nasze. Bo na przyszłość związku składa się środek jak również atrakcyjność fizyczna partnera dla partnera. Ale ta jest względna. Jednym podoba sie taki ktoś a drugi nawet nie spojrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mawronka- a one mogą byc zazdrosne. Weź nie patrz na nie, rób tak aby Tobie było dobrze.. wkoncu dla siebie samej musisz byc najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko (deko-deko@o2.pl) " Ludzie, ludzie, to nie życie ludzi tylko nasze. Bo na przyszłość związku składa się środek jak również atrakcyjność fizyczna partnera dla partnera. Ale ta jest względna. Jednym podoba sie taki ktoś a drugi nawet nie spojrzy. " I dlatego czasem sobie myślę, co ludzie mogą o mnie wiedzieć jak mnie nie znają ? Są kompletnymi zerami dla mnie, co może znaczyć ich zdanie, ni znają mnie, więc nie powinni się wypowiadać, bo nie mogą nic o mnie wiedzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cii....;):D ja naprawdę mówię że tu problem jest z moim baniem się jego a nie z opiniami innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mawronka Pewnie sobie coś ubzdurała na jego temat 😠 I tego się boisz............ Im dłużej zwlekasz, to tym gorzej.........bo coraz trudniej zrobic ten krok na przód, tak jakbyś miała noge za ciężką, mimo że ona jest lekka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Są kompletnymi zerami dla mnie" - no, jesli tak podchodzisz do kazdego nieznanego ci czlowieka... :-o mawronka, nie kocha sie za cos tylko pomimo czegos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] niewidoczny Mawronka On ci nic nie zrobi, a jak zagadasz to już będzie A poza tym co może ci zrobić ????????" przeciez juz to napisalem :-o ech, nie ma co... pan niewidoczny robi sie coraz bardziej nachalny. i natarczywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kumam (michal.korczynski@googlemail.com) niekumam1@tlen.pl "Są kompletnymi zerami dla mnie" - no, jesli tak podchodzisz do kazdego nieznanego ci czlowieka..." Do tych co mają zdanie na moj temat mimo, że mnie nie znaja......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto tak napisał? ja czuję się , gdy ktoś o mnie zabiega , że ze mnie kpi ..że szuka sobie kogoś na łatwy związek /lub inaczej , na szybki/łatwy sex [ ?] i jestem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mawronka - dlaczego szukasz w sobie powodu przez który on nie zachwyci się Tobą? Jeśli Ci na nim w jakimś stopni zalezy powinnaś podjąć walkę, bo będziesz żałować. Jeśli powie Ci ze nie jest zainteresowany - to trudno, ale jeśli nie zawalczysz teraz to możesz kiedyś mieć pretensje do siebie. A jak Ci napisałam ktokolwiek z kim kiedykolwiek będziesz ma cie kochać za to że jesteś nawet chyba coehl napisał "kocha sie za nic, nie istnieje żaden powód do miłosci" chyba w Alchemiku, ale nie pamietam/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz on moze myślec tak samo.. "a za co ona miałaby mnie pokochac?" i tak sobie będziecie odobno, zamiast razem myśleć o wakacjach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mawronka Problem jest twój, czasem trzeba go rozwiązać szybko aby wyjść na prostą, to tak samo z alkoholikiem im więcej pije tym gorzej żeby przestał.....bo problem narasta.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za wszystkie wypowiedzi :)ile szumu może narobić dziewczęca miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy Mawronka 👄 Nie zapomnij o fotce dla mnie 😭 Wciąż nie wiem jak wyglądasz, a ty wiesz jak ja wyglądam :p To nie fair 😭 Trochę odbiegłem od tematu rozmowy, ale musiałem się przypomnieć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem :) czytam :) w sumie deko ma calkowita racje. mawronka, jestes pelna ciepla mloda kobieta. pozwol innym sie poznac. pozwol innym spojrzec na siebie ich wlasnymi oczami. moze dzieki temu Ty sama spojrzysz na siebie inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×