Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mawronka

NIE KUMAM , I INNI .... na jedną noc

Polecane posty

no to masz sztandarową piosenke i marsz podbijac swiat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Deczko, gniewasz się jeszcze? Masz 🌼 na zgodę. Dobranoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kurde co ja robię??? zapomnę tak jak do obcego - niby sie nie boję a tu -zalezy mi - i jest do dupy.. jak zacząć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale moda była przednia w tamtych czasach jak sie patrzy z perspektywy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mawronka tego to ja Ci już nie powiem. może niech was ta kolezanka przedstawi - niby przypadkiem. Bo ja już nie wiem czy Ty go znasz czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jakiś skobieciały i delikatny jesteś:O ale nie martw sie tacy też mają powodzenie🌼:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie pracuje z kobietami... :D ech, sami... ale zeby ze mnie robic kobiete, ktora jest mi bliska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba dobrze skoro jest Ci bliska a zrobiono Cie nią ,to przez chwile byliście jednym ciałem.(duchowym) tylko nie pisz mi że mysle niestandardowo😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie schodzi na psy tylko Ty dojrzałeś i nie potrzebujesz nicków by poczuc sie lepiej, no i wiesz mniej niż wiedziałeś przed wejściem na forum.Ostatnia rzecz wiedza która tu zdobyłes nie bedzie Ci do niczego potrzebna bo forum to (na szczescie)nie życie realne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak mnie nie polubisz, bo klnę jak mnie ktoś .......(to tzw brak dystansu) pa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakk cie ktos... itd, to po co masz to w sobie dusic? mi raczsej chodzi o uzywanie wulgaryzmow, jako jezyka potocznego ;) pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem złośliwa dziś , i byłam taka wnerwiona za wszystko że przeklinałam :Owstydze się samej siebie .. a z Nim nie miałam czasu porozmawiać .. z dwie minuty go widziałam na korytarzu , stał blisko lecz w tłumie 'swoich' i był taki szczęśliwy , uśmiechnięty , radosny ,jak anioł wyglądał.. a ja nie mogłam do niego podejść ale będę się cieszyć jego szczęściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie możesz do niego napisać, żebyście sie spotkali? Przecież mozecie iść na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ? hmm w sumie dobry sposób :) ja sobie tak obstawiłam że jak do środy rano z nim nie porozmawiam to kaktus mi wyrośnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mawronka jak sie Wam lepiej pisze niż mówi to,to co zaproponowała deko jest jedynym wyjściem z tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi na pewno lepiej :) Mam napisać ; cześć Kamil ..pojdziesz ze mną na spacer ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil ma na imię?:O Ech Odezwij sie na gg i propozycja spaceru może sama wyjdzie z rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×