Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mawronka

NIE KUMAM , I INNI .... na jedną noc

Polecane posty

choćby facet był piękna jak marzenie a nie myślał logicznie - to znudzi sie szybciej niż się go poznało:P swoją drogą już kilka razy facet który pięknoscią nie był- zauroczył mnie jak zaczął mówić. Stąd wiem, że wygląd to nie wszystko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mawronka Hause mi sie nie podoba z wyglądu - z humoru (na chwile może być zabawny, ale nie na dłuższą mete) jedyne co to wiedze ma:) - ale to scenariusz. Wiec co jego zostaje fizyczność która mi sie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety czują się niedoceniane....... Chyba dlatego tak łatwo ulegają słowom....... Chcą wiedzieć, że są ważne......... I dlatego się mówi że kobieta czuje, a nie myśli........ A jak czuje to dla faceta plus........... Takie moje spostrzeżenia ;) Nie chciałem nikogo urazić........... Na necie można się dużo dowiedzieć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzadko mi się da oglądnąć ten serial ..ale lubię , lubię po prostu ..nie zasypiam przynajmniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietom przede wszystkim brak poczucia bezpieczenstwa. a jesli same siebie nie zaakceptuja, akceptacja otoczenia niczego nie zmieni. po prostu w nia nie uwierza. wszystko zaczyna sie od glowy i sposobu myslenia. na wiosne przydalyby sie wiosenne porzadki :D btw. popelnilem dzis naszyjnik z perel ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietom przede wszystkim brak poczucia bezpieczenstwa. a jesli same siebie nie zaakceptuja, akceptacja otoczenia niczego nie zmieni. po prostu w nia nie uwierza. wszystko zaczyna sie od glowy i sposobu myslenia. na wiosne przydalyby sie wiosenne porzadki btw. popelnilem dzis naszyjnik z perel ;D'' rośniesz w oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kumam (michal.korczynski@googlemail.com) niekumam1@tlen.pl kobietom przede wszystkim brak poczucia bezpieczenstwa. a jesli same siebie nie zaakceptuja, akceptacja otoczenia niczego nie zmieni. po prostu w nia nie uwierza. wszystko zaczyna sie od glowy i sposobu myslenia. na wiosne przydalyby sie wiosenne porzadki święta racja, ale po pierwsze trzeba chcieć to zmienić, a to ciezka praca nad soba jest. dużo ludzi ma tak, że myśli nad tym co ludzie powiedza, i niejako robi cos pod ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mów nawet mawronka - bo ja musze schuść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Deko chudzielcu niewidoczny jest wkurzony , też nie cierpię jak ktoś nie odpisuje na moje wiadomości ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś się podziewał kolego tyle czasu ? hmmm ? bo ja zapierdzielałam i teraz czuję się jak koń po wyścigach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×