Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pan Depresja

Dyskusja dlaczego kobiety są złe i podłe?

Polecane posty

Gość gość
CZytam tak te komentarze i zastanawiam się jakim sposobem jeszcze się nie wyrżnęliście ? Kobiety całymi latami podpatrywały facetów w ich podłości i teraz ci się dziwią ,ze kobiety są złe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złe i podłe ?Pierwsze słyszę ..o mnie takich świnstw nikt nie powiem, wypraszam sobie, Dlaczego faceci są złośliwi , aroganccy cyniczni i bardzo skąpi , a nieliczni chciiwi do podłości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TurboRomeo
Ja uważam że powinno się wyłączyć internet chociaż na chwilę i zacząć ze sobą rozmawiać ;) A co do tych dzisiejszych ''siks'' to przechodzą same siebie w głupocie , nie warto się tym przejmować . Życie to prawda która wszystko weryfikuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cała prawdapl
Większość kobiet jest do tego stopnia podła,że po prostu traktują mężczyzn jak zabawki. Pierw piszą,spotykają się a potem mają wy****ne i urywają kontakt i z byle powodów jadą jak po psie. Więc to jest okay ? bo nie sądzę...i nie piszcie w komach,że jestescie jakimś 8 cudem świata bo tak nie jest do puki się nie ogarniecie..lol... Brak tolerancji u kobiet jest bardzo wysoki ;) I jak jesteście winne to najlepiej zwalić winę na facetów bo nie chcecie być winne.Nie wiem ale czekam,aż kobiety przedział 17-20 trochę znaczną mysleć i uważać bo naprawdę moda na twardogłowe już się skończyła dość dawno.Brawo ale to jest żałosne nwm czy zdajcie sobie z tego sprawę. ( Nie mówię o wszystkich kobietach bo bardzo mała ilość jest tylko normalnych niestety ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek315ln
to ja się wypowiem, myślę że kobiety same w sobie są księżniczkami, wnioskuje to po mojej żonie z którą jestem 10 lat, nigdy w sobie winy nie widziała jak każda z jej rodziny a głupot i przykrości narobiła rodzinie i wielu ludziom. Zło tak to zło konieczne które trzeba dźwigać żeby mieć potomstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są złe i podłe,ponieważ myślą tylko o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autora skrzywdzila jedna kobieta, może dwie, trzy...A ocenia wszystkie kobiety przez osobisty pryzmat. To po prostu nieuczciwe i niesprawiedliwe. Odwracając sytuację, tak samo jest z mężczyznami. Nie wszyscy są gburami, egoistami, prostakami. Jesli się na takiego natrafi, trzeba się odwinąć i odejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×