Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monikkkk

Kto miał 2 kreskę na teście ciązowym bardzo nie widoczną a jednak był w ciązy!!

Polecane posty

Justyna moze wczesniej mialas owulacje ja miałam kilka dni pozniej a moja przyjaciolka miala 2 dni po @. Więc głowa do góry i zdawaj relacje. Ja trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkosiek
Klaudia 122 nie stresuj się nadto paleniem. Jeżeli palisz od zawsze nie rób szoku dla organizmu. Ogranicz palenie do minimum, albo tak jak ja robiłam, w ciągu dwóch tygodni stopniowo ograniczałam fajeczki.Ja to zawsze nazywałam ciążowym detoksem. Mam dwóch zdrowych i pogodnych synów ;-). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia122
No ograniczam jak sie da ;) ... tylko moj partner strasznie mnie denerwuje bo dobrze wie ze nie moge palic tak duzo to on co 15-20-30 min pali ... ;/ i to strasznie mni stresuje ... ! Tlumaczylam mu ze ma sie ograniczyc bo bez jego pomocy i wsparcia to bd dupaaa ... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna77777777888888
Hej dziewczyny jak sprawy u was? Natalka jak się czujesz? Ja mam w tej chwili 14 dzień cyklu i codziennie robię testy owulacyjne ale jak na razie nic na nich nie wychodzi :( po następnym okresie idę na badania krwi .. i kupię tabletki te z wiesiołka czytałam o nich że są na co inne a pomagają też na owulację :) trzeba wszystkiego próbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miya25
Cześć dziewczyny! dawno mnie tu nie było........nam też się udało, to mój 12tc:))) Justyna ja stosowałam miesiąc przed zajściem wiesiołek, jest poprawa, ale trzeba sporo pić. poza tym jak zaczęłam stosować testy owulacyjne to się okazało, że mam owulację opóxnioną o 3-4 dni. trzymam kciuki za starania i za powodzenie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna77777777888888
a w którym dniu cyklu zaczełaś je brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miya25
w 4tym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna poczekaj cierpliwie, ja też owulacje miałam o 5 dni później, niż te wszystkie kalkulatory internetowe wskazywały. Trzymam za Ciebie kciuki:*:) najważniejsze, że już macie pozwolenie i działacie. Miya serdecznie gratulacje!!!! gonisz mnie gonisz:):) Jak się czujesz? ja kończę 18 tydzień, w przyszłym tygodniu mam usg 3D i może w końcu dowiem się jakiej płci jest moja dzidzia. Jak na razie nie chce współpracować:) zawsze układa się skrycie:) gin ostatnio powiedziała, że wygląda jej to na dziewczynkę, ale nie daje 100% więc mam jeszcze szansę na synka:):) Czuję się dobrze, jakbym w ciąży nie była. zaczynam odczywać ruchy po tygodniu przerwy, ale wciąż czekam na coś mocniejszego:) pozdrowienia dla wszytskich starających się oby jak najszybciej Wam się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna poczekaj cierpliwie, ja też owulacje miałam o 5 dni później, niż te wszystkie kalkulatory internetowe wskazywały. Trzymam za Ciebie kciuki:*:) najważniejsze, że już macie pozwolenie i działacie. Miya serdecznie gratulacje!!!! gonisz mnie gonisz:):) Jak się czujesz? ja kończę 18 tydzień, w przyszłym tygodniu mam usg 3D i może w końcu dowiem się jakiej płci jest moja dzidzia. Jak na razie nie chce współpracować:) zawsze układa się skrycie:) gin ostatnio powiedziała, że wygląda jej to na dziewczynkę, ale nie daje 100% więc mam jeszcze szansę na synka:):) Czuję się dobrze, jakbym w ciąży nie była. zaczynam odczywać ruchy po tygodniu przerwy, ale wciąż czekam na coś mocniejszego:) pozdrowienia dla wszytskich starających się oby jak najszybciej Wam się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miya25
Naataalkaa cieszę się, że dobrze się czujesz. Ja mam mdłości dość męczące ze ślinotokiem (nie obrzydzajcie się-to normalne), bardzo często jestem głodna no i na zapachy jestem strasznie wrażliwa. Ale poza tym jest ok. za tydzień idę na kolejne badanie..już nie mogę się doczekać, pójdę razem z mężem, żeby on też to widział i usłyszał serduszko:))) Jeszcze pracuję, ale nie wiem jak długo...może miesiąc może dwa i pójdę na zwolnienie. U nas zaskoczyło po testach owulacyjnych, jak się okazało, że mam późniejszą owulację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_92
Oj dziewczyny jak ja wam zazdroszczę :) u nas jeszcze pół miesiąca i będzie rok jak się staramy. W tym miesiącu wiem na pewno że w ciąży nie jestem kochaliśmy się 2 razy (moj facet pracuje od 8 -wstaje o 5:40 bo dojeżdża do poznania, i przyjeżdżał o północy).Gin kazał się wyluzować i poczekać jeszcze 3 miesiące i przez ten czas mam brać luteinę tak więc zaczęłam brać (zaczynają mnie jajniki boleć i mam czasem brązowy śluz) no trudno może w następnym miesiącu się uda... mam nadzieję I właśnie chciałam się was zapytać bo pewnie nie które z was kupowały test owulacyjny. Jakie stosowałyście? Bo ja czytałam dobre opinie o teście afrodyta. Stosowała go któraś? Myślałam o nim bo szczerze powiem że mam tak nie regularne cykle że głowa mała i nawet nie wiem kiedy mam dni płodne, zawsze to było na czuja że tak powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam test ok 8 dni po ost seksie... Była druga kreska, słaba ale była... Teraz prawie kończę 23 tydzień ciąży... Bliźniaczej. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna77777777888888
Przed wczoraj miałam 18 dzień cyklu i wieczorem pokzala mi się taka słabo widoczna kreska druga ( która na teście ciążowym już by coś oznaczała a na tym nie bardzo), wiec wczoraj pod wieczór powtórzyłam test i była wyraźniejsza może kapusię bladsza od tej drugiej i dzisiaj rano zrobiłam test i chyba są identyczne ( ciężko mi określić ale wydaje mi się że są takie same) więc mam już 20 dzień cyklu czyli z tego chyba co wiem owulację mogę mieć dzisiaj albo jutro czyli 20-21 dzień a ja zawsze myślałam że 13-14-15 ;/ I jestem zła bo męża akurat nie ma ;( pojechał w delegację:( specjalnie tak ustawialiśmy żeby był w połowie cyklu a tu taka niespodzianka.... a o te tabletki z wiesiołka to chodzi mi w którym dniu cyklu mam je zacząć brać czy od 1 czy jak po skączeniu miesiączki bo zamierzam troche pomóc naturze skoro jeszcze nikt nie pisał ze komuś zaszkodziły :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_92
Justyna moja kuzynka je brała przed okresem tylko przestawała bo podobno wiesiołek powoduje skurcze macicy i jeśli początkowa ciąża jest to może dojść do poronienia. Ona brała 2 miesiące i zaszła w ciąże ( rano i wieczorem brała i dawała mężowi dodatkowo ). Ja osobiście brałam i nic mi nie dał ale ja to chyba ogólnie jestem inna. Mojej mamy koleżanka też brała i też się udało (a starała się już z 5 lat). Ogólnie olej z wiesiołka zapobiega powstawaniu mięśniakom i torbielą więc jak najbardziej nie zaszkodzi brać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miya25
Tabletki z wiesiołka należy brać od 1dc do momentu owulacji!!!!! Nie można przez cały cykl jeśli staracie się o dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna77777777888888
to zacznę je brać od pierwszego dnia okresu do polowy cyklu a z tymi testami to oszaleje zaraz ... jak pisałam już 6,09 zaczeła pokazywać mi się 2 kreska to był 18 dzień cyklu póżniej myślałam że w sobotę są już takie same i w niedziele też ale obie i testowa i kontrolna byly dośc jasne a dzisiaj mam 22 dzień cyklu i dopiero rano wyszły mi dwie mocne kreski .. a teraz przed chwilą powtarzałam i są dwie jasne zaś .. to nie wiem ile dni w końcu może pokazywac test owulację można mieć owulację 22 dc przy 28-30 dniowych cyklach ;/ zobacze jutro juz powinno nie być 2 ;/ albo ze mną coś nie tak albo te testy do niczego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_92
No ona nie brała czasy czas. A jaki Justyna test owulacyjny robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna77777777888888
kupiłam na allegro .. te tańsze bo powiem szczerze nie wyrobilabym za 5 testów 20 zł jak robie je przez cały miesiąc bo sama nie wiem dokładnie kiedy mam owulkę..ale w przyszłym miesiącu kupię te i te z apteki i jak pokarze mi się 2 kreska na tych tańszych to zrobie te z apteki chociaż wyglądają prawie identycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna.. widzę że straszne nerwy masz spokojnie.... testy działaają... ja tez kupiłam te na allegro po 1zł i mi sie sprawdziły dlaczego nie robisz raz dziennie np. o godzienie 17tej? tak jest napisane na ulotce przecież.... skoro przez kilka dni Ci wychodziła słaba a następnego mocna to w odstępie 24-48 godzin odbyła sie owulacja. z Toba wszystko wporządku, najprawdopodobniej masz owulację głowa dp góry, tylko partnera wtedy złap w swe sidła :) Kochana nie rób po dziecięc testów dziennie, bo w paranoje wpadniesz. Jesli kolejny test wieczorem był ze słabszą kreską był albo bez - to oznacza ze ten hormon który pojawia się tuż przed pękniecięm pęchęrzyka zanika, i następuje owulacja... kochana na pewno z Tobą wszytsko wporządku. Rób testy raz dziennie o stałej porze, tylko nie z porannego moczu i głowa do góry. Jeszcze jedno ja miałam cykle 30 dniowe i kupiłam te testy na allegro myslama ze juz jestem po owulacji i zrobiłam jeden wyszła jasna kreska, nastepnego dnia tez jeden tez jasna trzeciego mocna.. nie jestem pewna czy az tak mega mocna jak kontrolna, nastepnego dnia juz kreski nie bylo, wiec wiedziałam ze w tym dniu albo nastepnym jest owulacja i wtedy meza dorwałam. owulacja nie musi byc doladnie w połowie cyklu jak piszą ksiązki, moja przyjaciółka miała dzień po @ wiec każda z nas jest inna z caego serca CI życzę aby ten cykl był tym :*:* pozdrawiam dziewcyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamiki
hej hej... zazwyczaj cykle mam 30 dniowe a @ trwa u mnie ok 6 dni... jednak we wrześniu dostałam @ 3 dni przed terminem, hmmmm pomyślałam ... zmiana klimatu /wróciłam z Anglii/ dodam, że kochałam się z moim Krzysiem w dni płodne bez zabezpieczeń.... moje zdziwienie było wielkie kiedy po 48 h okres się skończył... zrobiłam test i 2 kreska na teście ciążowym była bardzo niewidoczną... powtórzyłam test po 24h i wynik ten sam... czy to może być ciąża... chciałabym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miya25
justyna przyłączam się do naataalki, rób jeden test o stałej porze, wg mnie miałas prawidłową owulację. ja sama byłam w szoku, że mam owulację później. trzymam mocno kciuki:))) dzisiaj byłam na kolejnym usg, wszystko jest w porządku, serduszko bije, rączki i nóżki fajnie wyglądały. jestem szczęśliwa, czego życzę i Wam...starającym się:))) do aniamiki - bardzo duże prawdopodobieństwo, że wam się udało, za kilka dni, najlepiej za tydzień powtórz test, jak będą nadal 2 krechy to gratulacje:))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamiki
miya25 dzięki za pozytywne słówka... odczekam tydzień tak jak mówisz i na pewno dam znać... postaram się nie nastawiać choć będzie trudno... ponieważ bardzo pragniemy dzięciątka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeeee
Mam pytanie do was dziewczyny.... Okres spóźnia mi się już 8 dni, wiem ,że to może nie świadczyć o ciąży, ale zrobiłam rano test i w ciągu 10 sekund wyszły 2 grube wyraźne kreski Jak i Przy C i przy T, Czy test może sie pomylić aż tak bardzo??? do ginekologa dopiero mogę się udać w poniedziałek, nie wiem czy nie będzie za późno... dziewczyny pomóżcie bo nie wiem co myśleć....firma testu to BOBO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeeee
Dziewczyny mam pytanie, 8 dni spóźnia mi się okres, zrobiłam test rano i wyszły 2 grube wyraźne kreski, nie wiem co myśleć o tym, rzeczywiście mogę być w ciązy??? do ginekologa najszybciej mogę się udać dopiero w poniedziałek ... nie wiem czy nie będzie za późno... co wy o tym myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_92
Kupiłam test afrodyta zobaczymy, dzisiaj dostałam okres jestem strasznie wściekła - ale czego ja się spodziewałam skoro z moim szczęściem jest jak z pogoda zmienny :P Ale mam nadzieje że teraz się uda:) Mozee ja bym powtórzyła test i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miya25
do mozeeee: no 8 dni to porządne opóźnienie, a do tego 2 grube krechy:))) umawiaj się do lekarza. do aniamiki: trzymam kciuki, żeby się wszystko udało. myśl pozytywnie. jakby co pisz:) czekamy na dobre wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka23
dziewczyny wczoraj zrobilam test i mialam druga kreske prawie niewidoczna , dzisiaj rano powtorzylam innym testem CLEAR BLUE digital i wyszlo ze jestem w ciazy:) tez staralismy sie prawie rok wiec dzieczyny niepoddawac sie:) trzymam za wszystkie kciuki powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_92
alka i ania gratuluje :) ja zakupiłam test afrodyta zobaczymy co z tego bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×