Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monikkkk

Kto miał 2 kreskę na teście ciązowym bardzo nie widoczną a jednak był w ciązy!!

Polecane posty

Gratulacje Kasia! Miałam przeczucie, że podzielisz się dziś z nami dobrą nowiną! :-) Dbaj o siebie! Justyna, odpoczywaj brzuchem do góry kiedy tylko możesz dla dobra siebie i dzieck bo. 2 pozytywne testy to juz 100% pewnosc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_92
Kasia gratuluję trzymaj się i dbaj o siebie :) Justyna ty także dbaj o siebie żeby tym razem ciąża była donoszona :) Ja powtórzę test po nowym roku jeszcze poczekam. Ból to takie kłócie jak na okres ale nadal nie dostałam okresu - dodatkowo dzisiaj miałam taki żółtawy śluz więc podejrzewam że dostanę ale jak nie to sprawdzę po nowym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmierzyłam dziś temp w pochwie, która wyniosła 37.6 stopni. Ale chyba nie dowiedzialam sie nic nowego bo przeczytałam, że taka temperatura jest albo przed okresem lub będąc w ciąży w jej 1ych tygodniach. Wolałabym jakieś konkrety :-D Justyna, dopóki nie ma okresu to jest nadzieja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być Marta, że dopóki nie dostałyśmy okresu to jest nadzieja na ciążę ;-) Justyna to się już cieszyć może :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_92
No masz racje zawsze jest nadzieja ale wiesz jak się ponad rok stara to się już takim optymistą nie jest, chociaż wiem że gdzieś tam w głębi serducha mam nadzieje na ciąże :) A wiesz może jak sie bada pulchność pochwy? bo ja chyba zagłupia bo ja różnicy nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna77777777888888
jeszcze się nie ciesze dopóki lekarz nie potwierdzi .. bo ostatnim razem własnie tak było .. spóźniony okres , pozytywne testy, beta tez a dzidzi nie było .. tylko torbiel tzn własnie to ta sytuacja gdzie się nie przyjęło dlatego teraz podchodzę z dystansem .. tym bardziej że ten brzuch mnie pobolewa ;/ dam znac po wizycie u lekarza chociaż obawiam się że to może być dopiero przyszły tydzień :( chyba że przyjdzie @ a za was dziewczyny trzymam mocno kciuki .. :*:* i tez tak uważam dopki nie ma okresu jest nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!ja teraz jestem w ciazy i napisze wam jak to wygladalo z mojego doswiadczenia. mi slaba kreska wyszla juz kilka dni przed okresem. z takich objawow to jeszcze podwyzszona temp i taki bialy sluz. raczej przed okresem i bez ciazy to jest sucho. no i mialam bol jak na okres, ale nie doswalam, a wczesniej bol oznaczal krew do godziny. te objawy jak mdlosci czy zmiany nastroju to raczej sa pozniej po 1-2 tyg po spoznionym @. orchidacea nie chce cie martwic ale jak masz takie ciazpwe objawy juz od 2 tyg a testy wychodza negatywne to sobie raczej to wkrecasz, bo te objawy wywoluje ten hormon ktory wykrywa ten test. nie mowie ze w ciazy nie jestes bo jak masz nieregularne cykle to wszystko sie moze zdarzyc:) ale te 2 tyg objawy to na pewno nie z ciazy. ja sie staralam o ciaze kilka mies i co miesiac "mialam" objawy...a ciazy nie bylo. powodEnia dziewczyny i gratuluje tym ktorym sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna, dawaj znać na bieżąco! 3mam kciuki aby to była ciąża. Być może sobie wkręcam, nie przeczę. Według moich obliczeń powinnam dostać okres do końca tygodnia. Ciężko mi jest uzbroić się w cierpliwość..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_92
Wiem jak to jest bo miałam tak samo... ciągle myślałam o ciąży a jak wiedziałam że zbliża mi się miesiączka to nie dobrze mi było że na samą myśl o jedzeniu podnosiło mi się wszystko do ust.... Szczególnie jak poszłam na wizytę i okazało się że właśnie dzisiaj są dni płodne - z łóżka byśmy najchętniej wtedy nie wychodzili niestety dzidzi nie było. W tym miesiącu kompletnie olałam ciąże - nie myślałam o niej bo straciłam prace, mamy się budować a jeszcze wesele przed nami w następnym roku. Więc teraz też się nie nastawiam na ciąże, chociaż dzisiaj mija tydzień i jeden dzień a okresu nie ma (ale kiedyś też tak było że 2 miesiące potrafił się spóźnić - co prawda jakieś 2 lata temu to było ale było). Poczekam może jutro a pojutrze powtórzę test - dodam że wczoraj ani na razie dzisiaj brzuch mnie nie boli. Jednak wczoraz mialam śluz ni to biały ni to żółty sama już nie wiem:P Justyna czekam aż dasz znać co powiedział lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niestety nie zawsze jest tak, że jak są mdłości to i test musi być pozytywny. W poprzedniej ciąży zanim na teście pojawiły się 2 kreski miałam lekkie zawroty głowy. Dopiero później to skojarzyłam. Potem pojawił się ból piersi i apetyt na chrzan :-D niestety ciąża się nie utrzymała z niewiadomych przyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, jak to mówią, kiedy dwoje ludzi stara sie o dziecko to prawie nigdy nie wychodzi, a kiedy dajemy sobie spokój to nagle zdarza się cud. Ciekawe czy tak bedzie w naszych przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_92
W moim raczej w tym miesiącu nie ponieważ dzisiaj się kochaliśmy i oczywiście było plamienie :/ no raczej to nie wróży dziecka :( no ale jakoś trzeba iść do przodu i czekac na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zawsze, ale często tak bywa, że jak sie stara o dziecko bardzo bardzo to nic nie wychodzi, ale tak szczerze nie da sie o tym ńie myśleć jak bardzo się tego dziecka chce. Dziękuję wam serdecZnie za pozytywne ciepłe słowa i życzę wam, aby wszystko się pięknie poukładało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_92
Kasia masz racje mi te myśli zawsze przed samym @ przychodzą. Jutro powtórzę test zobaczymy co na nim wyjdzie bo nadal nie mam bóli ani nie czuje sie jak by okres miał przyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kasiu, Tobie też powodzenia i zdrowej ciąży! :-) powiedz mi jaka temperatura Ci sie utrzymywala, bo coś wspominałaś. Ja mam cały czas 37 lub ponad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna77777777888888
ja wizytę mam dopiero w poniedziałek... ;/ bo okresu dalej brak ... przeziębienie trochę mi przeszło.. martwi mnie tylko ten ból jak na okres i w pachwinach ( chyba bo ciężko mi określić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jusyna, ja też mam wizyte u lekarza ogólnego w pon. Stamtad moga mnie dopiero skierowac na dalsze badania. Licze na pobranie krwi. Okresu wciaz brak, testy pokazuja mi 2 kreski po czym 1 znika po jakims czasie. I bądź tu człowieku mądry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_92
Trzymam za was kciuki dziewczyny - ja dzisiaj powtórzyłam test i ewidentnie pokazuje jedna kreskę, nawet cienia drugiej nie ma. No ale trudno. Wiem że nie raz było tu pisane ale nie mogę tego znaleźć bo chciałam ogólnie zacząć brać te tabletki z wiesiołka ale wiem że lepiej brać je od jakiegoś dnia do jakiegoś. Wie może któraś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna77777777888888
ja brałam je przez 1 miesiąc .. tzn chyba zeszły cykl nie ten teraz albo jeszcze jeden wcześniej .. i wyczytałam że najlepiej od 1 dnia okresu .. do połowy cyklu bo mogą powodować skurczę które utrudnią zarodkowi zagnieżdżenie .. tzn do owulacji :) i powiem szczerze że brałam je przez te pół cyklu i jedno co zauważyłam u siebie to rzeczywiście lepszy śluz :) nawet podczas kochania było tak inaczej zero podrażnień itd albo to moje urojenie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sedecznie ,ja mialam!!!!doladnie 2 grudnia 2012,ale poronilam dzis w nocy:( ,,8tc,,kocham cie tak bardzo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziak28 współczuję :( Orchidacea temp. mam od 36.9 do 37.5. To że kreska druga znika po jakimś czasie to tym się nie sugeruj. Nie ma to znaczenia po czasie. Na pewno wszystko będzie dobrze głęboko w to wierzę :D Ból w pachwinach też mam i nietypowe bóle pleców a po za tym to mnie tak wszystko denerwuje aaaaaaaaaaaaaaa, i robić mi się nie chce ....no ale w moim przypadku l4 odpada muszę pracować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ja również współczuję. To naprawde przykre, a najgorsze, ze spotyka połowe z nas i wiekszość nawet nie wie dlaczego i co było tego powodem :-( Marta, nie teraz to następnym razem, aż do skutku. Ja też robiłam dziś rano test i wyszedł negatywny a piersi i brzuch dalej mnie pobolewaja. Jutro powinnam dostać okres, będzie to 44 dzień cyklu. Jak go dostane to chyba wyleje całe Morze Czerwone ;-) temperatura dalej ponad 37stopni. Nawet nie wiecie jak sie zadreczam, a w pracy ciagle podpytuje kolezanki jak to bylo kiedy one byly w ciazy i naprawde doszlam do wniosku, ze kazda ciaza to sprawa indywidualna. Objawy tym bardziej. Dziewczyny kazaly mi kupic inny test, bo ten ktorego uzywalam jednej z nich podal bledny wynik, a dzis ma 5 letniego syna. Fakt byl najtanszy. Zatliła sie we mnie nadzieja, juz nie wiem, który raz. Ale chyba oszukuje sama siebie. Zrobie ten test jutro rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna77777777888888
racja, z tego co czytałam to każda ciąża to ci innego ... ja mam dzisiaj 46 dc i oprócz pobolewania brzucha i piersi i tych testów pozytywnych nie mam żadnych innych objawów nic kompletnie nic, nie wiem czy ja jakiś wyjątek :) ale dlatego jeszcze się nie nastawiam i cierpliwie czekam do poniedziałku aż lekarz potwierdzi albo wykluczy ciąże .. :) żeby w razie było mniejsze rozczarowanie ;/ dam wam znać w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_92
Justyna trzymam kciuki za ciebie :) Orchideace przykro mi z tego powodu, doskonale wiem co czujesz ponieważ najpierw okres mi się spóźniał później się okazało że test nic nie pokazuje a dzisiaj mam lekkie plamienie i mocny ból brzucha więc tez na 100% nie jestem. No nic ja sobie odpuszczam muszę psychiczne od tego odpocząć może wtedy się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_92
U mnie bez zmain, okresu nadal nie mam dzisiaj jest 2 tygodnie. Brzuch mnie boli dziwnie bo nie tyle jajniki co jak by macica mi się ściskała i rozciągała... Miała któraś tak już? No wczoraj kochaliśmy się z narzeczonym i po wszystkim poleciało mi trochę krwi. Więc nie wiem czy to ma zwiastować miesiączkę czy co. Jak nie dostanę do następnego tygodnia okresu to pójdę do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna77777777888888
ja dzisiaj idę do lekarza, i myślę że już będzie wiadome .. bo jak by miało coś być to po 2,5 tyg od spóźnienia @ tj 49 dc było by już widać jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna77777777888888
i oczywiście ciąży NIE widać , a powinno być już widać .. normalnie czuję się jak wariatka która co chwile lata do lekarza bo jej się okres spóźnia i jak odmieniec bo testy pozytywne a ciąży Nie ma ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_92
A powiedział czemu ci się okres spóźnia ? A miała któraś taki ból jak który ja opisywałam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×