Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monikkkk

Kto miał 2 kreskę na teście ciązowym bardzo nie widoczną a jednak był w ciązy!!

Polecane posty

Gość zapałka123
No to jak nie wiesz, co masz myśleć? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laziskasrednie
co do @ to mozna przecież zajsc w ciaże i do 3 miesiecy miec regularny z zegarkiem w reku okres miala tak moja babcia i moja mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laziskasrednie
nie wiem czy mam sie cieszyc na zapas jestem wrecz rozstrzesiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laziskasrednie
naleze do niecierpliwych wczesniej gdy taka kreske widziałam to za 4 dni zrobiłam test bo dłużej nie wytrzymałam i kreska była gruba bordowa :) nie wiem ile teraz wytrzymam :) bardzo chciała bym rodzeństwo dla małej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapałka123
Masz jedną kreskę, czy dwie? Chyba oczywista odpowiedź. Kurczę, no nie rozumiem, po co szukacie na forum potwierdzenia dla czegoś, co macie przed własnym nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laziskasrednie
heh własnie o to chodzi ze znowu tylko ja widze ta kreske i nikt inny jej nie widzi hmmm moze dlatego pisze bo bardzo bym chciała i szukam potwierdzenia tego co widzę heheh przewarznie kazda tak robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapałka123
No ja tak nie robię. Wkleiłam powyżej stronę ze zdjęciami testów, można obejrzeć. A jak jesteś mocno niecierpliwa,to jaki problem zrobic betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laziskasrednie
masz w 100 % racje ale tak to juz jest no niecierpliwi tak maja i pewnie zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laziskasrednie
dzisiaj robiłam test z rana i moja blada kreseczka jest wyrazna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tak mialam
i test zrobiłam 2-3 dni przed planowanym okresem,nastepnego dnia powtorzyłam,również była blada :D Noi mała ma już prawie 3 miesiace :) Koleżanka tez miałą jasniutka,nie wierzyła, jest teraz w 6 mcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeaTa
Witam! Ja mam odobnie na tescie ciązowym wyszła mi blada reska a nawet cień ale widac go nawet bez patrzenia pod swiatło. Okres dostałam o tydzien za wcześnie, po 2 dniach powtórzyłam test i juz nie było na nim zadnego cienia. czy to moze byc ciąza? czy ktos tak miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlauDzia1920
Witam . Mam pytanie . 2 dni temu zrobilam test ciazowy i jedna kreska byla bardzo widoczna a druga byla bardzo slabo czerwona . A dzisiaj zrobilam 2 test i wyszedl mi negatywny . Nic juz nie rozumiem . Czy moge byc w ciazy jesli 2 kreska byla mniej widoczna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzia:)
witam:) zrobiłam przed chwila test ciążowy Kindertest i C kreseczka wyszła bardzo wyraźna i gruba, kreska T też niby była ale cienka i jakby schowana po prawej stronie... (C była bardziej na środku) dodam, że to był test strumieniowy i "udało" mi się nasiusiać trochę na membranę... pewnie zafałszowałam wynik?... miała któraś w Was taką sytuację i jest bądź była już w ciąży? proszę o odpowiedź. tak bardzo chcemy mieć już dzidziusia... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia1589
hejka robilam wczoraj test i wyszy dwie kreski jedna widoczna druga slabsza dwa dni temu tez tak wyszlo tylko ze teraz obie byly widoczne bardziej juz 5 dni spoznia mi sie okres myslicie ze jestem w ciazy?? staramy sie od 9miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Myślę ze mam dobrą wiadomość dla Was ponieważ ja robiłam dzień wcześniej test niż powinnam i były dwie kreski z czego jedna była widoczna ale bardzo się różniła od drugiej, no i mamy proszę państwa cudowne dzieciątko 7 miesięczne, więc głowy do góry, myślę ze to TO :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Franko kolanko
Wszyscy pytają to i ja się spytam, a co:) Za tydzień powinnam dostać okres, mam wrażenie, że czuję się jak przy pierwszej ciąży: wszystko mi śmierdzi, mdli mnie, mam temp 36,9'C no i nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj test. Zrobiłam go dopiero ok.12:00. Na pierwszy rzut oka wyszedł negatywny, po przyjrzeniu się dojrzałam cien drugiej kreski, delikatną kreskę. Odłożyłam test. Z ciekawości spojrzałam na niego po ok.1godz i zauważyłam 2 cienką bladą kreskę. No i teraz dylemat: czy druga kreska powstała wyniku czasu jaki minął, czy jest na tyle wczesna ciąża, że ta kreska jest słabiutka ale jest i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Franko kolanko
* w wyniku czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam identycznie, zrobiłam test po południu, na pierwszy rzut oka negatywny, po godz zajrzałam a tam druga słabiuteńka kreska, aktualnie jestem w 8 m-cu ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzia:)
zrobilam test z hCG i jestem w ciazy!!!!!!!!!!!! :) takze nie zafalszowalam testu dzis rano :) pozdrawiam wszystkie przyszle i terazniejsze mamy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuytrlkjhgfd
Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama juz i moze jeszcze
ech to i ja zrobilam te glupote test przed @ i to o 5 dni i o 6 wieczorem ... wyszla mi 2 taka bladziutka i cienka kreska ze szok ....brrr i teraz siedze i czytam czytam ...chcialabym aby to byla ciaza ale coz zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuytrlkjhgfd
ehh ta nasza kobieca niecierpliwość, a potem same się nakręcamy i głupiejemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama juz i moze jeszcze
właśnie właśnie i to z własnej i nieprzymuszonej woli sie tak zastanawia i nakręcać no coz mama nadzieje ze ta @ jednak nie przyjdzie i córa będzie miec rodzeństwo w maju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co teraz?
Miałam / mam podejrzenie ciąży. Zrobiłam 3 testy, wszystkie tydzień przed terminem miesiączki. Na 1 widziałam słabiuteńką, ale to słabiuteńką kreske (mąż pewnie by nawet nie dojrzał), na pozostałych dwóch raczej nic nie było widać. Zostawiłam testy w szafce (jakoś tak mam, że jakby wyszło potem że jest ciąża to zostawiam na pamiątke). Spojrzałam na nie po jakiejś 2godz i na tym teście co była słaba kreska, zrobiła się mocna. Dzisiaj mija tydzień, termin okresu a go póki co nie ma. Sprzątałam i spojrzałam na te testy z ciekawości, na wszystkih widoczna druga kreska, na tych dwóch słaba, ale na wszystkich gołym okiem widoczna. No i teraz problem - czy po pewnym czasie zawsze pojawia się druga kreska (nie wiem, wynik działań chemicznych), czy jak jest ciąża to kreska się pojawi, a bez ciąży nie ma szans, że nawet po długim czasie pojawi się druga kreska. Dodam - póki co nie kupię kolejnego testu, mieszkam za granicą a tu są bardzo drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najna111111111111111111
Hej dziewczyny, dopiero pierwszy miesiac staramy sie o dzidzie, wspomagajac sie bromkiem i luteina, @ nie przyszla, wiec zrobilam dwa testy ciazowe w 6 i 8 dniu po dniu spodziewanej @ i wyszla slaba druga kreska, po pierwszym tescie nie bylam pewna, bo ta kreska byla taka slaba, ale robiac drugi test (innej firmy) kreska jest ciut bardziej wyrazna i teraz zaczynam sie zastanawiac czy to nie prawda, ciezko mi w to uwierzyc, ze to mogloby byc juz. W sobote wizyta u gin. Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzia :)
Najna111111111111111111, mi też trudno było uwierzyć, dlatego pobiegłam na test beta hcg. Nie mogłam się doczekać i za bardzo nie wierzyłam wynikowi testu paskowego (zwłaszcza, że wydawało mi się, że go popsułam:) teraz 7dmy tydzień, a mi jest nadal trudno uwierzyć:) że tak szybko, że to już:) no i co teraz? -> wydaje mi się, że po jakimś czasie zachodzą w tych testach reakcje chemiczne i kreseczki mogą być mniej lub bardziej widoczne. Powinnaś poczytać co jest napisane w instrukcji. U mnie druga kreska też była słabiutka, a okazało się, że to 6ty tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najna111111111111111111
dzidzia :) zanim cokolwiek zrobie, zawsze czytam instrukcje ;) w tescie pisalo ze wynik wazny jest do 5 minut, w drugim pisalo, ze do 5 min, ale nie dluzej niz 30 min, a kreseczki pokazaly sie juz po 1-2 minutach. a treaz po prawie tygodniu zdazyly troszke zblaknac, tak wiec nie powiem, ze byly bardzo bardzo slabe bo by teraz w ogole zniknely ;) takze, czekam do soboty, najgorsza meczarnia to to sikanie od jakichs 2 tygodni, masakra, co 5-10 minut potrafie latac do kibelka ;] Według wyliczen, biorac pod uwage tak jak zwykle ginekolodzy, czyli pierwszy dzien ostatniej @, to byłby to teraz 6 tydzien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzia :)
Najna111111111111111111 zostaje cierpliwie czekać na wizytę u gin. (albo pójść na badanie krwi:) u mnie też była słaba kreseczka ledwo widoczna a po jakimś czasie była już całkiem solidna:) także w sobotę możesz usłyszeć radosną nowinę:))) ja na I wizycie u gin. widziałam na usg serduszko bijące:)))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam test 6 dni przed miesiaczka. bylo to po poludniu i po wypiciu pol litra napoju :) od razu wyszla druga, slabsza kreska, ale widac ja :) jednak do konca balam sie ze dostane okres. Teraz jestem w 7 tyg. ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najna111111111111111111
No to dziewczynki jeśliby się okazało, że te moje słabe kreseczki to na pewno maleństwo, to pochodzimy z brzuszkiem przez mniej wiecej tyle samo czasu :) a dzis nie wytrzymalam i zrobilam 3 test i tym razem jest troche bardziej wyrazna kreska, ale nie ulega watpliwosci, ze jest. A powiedzcie jeszcze jak liczycie te Wasze tygodnie?? Tak jak lekarze?? od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki?? Jesli tak to u mnie jest 6 tydzien i napiszcie, w ktorym tygodniu widzialyscie juz cos na USG? Wydaje mi sie, ze testy nie klamia, mimo, to jestem nadal ostrozna i niepewna, ale juz nie dlugo do soboty i bede juz pewna ;) Pozdrawiam Was dziewuszki i zycze duzo zdrowka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×