Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monikkkk

Kto miał 2 kreskę na teście ciązowym bardzo nie widoczną a jednak był w ciązy!!

Polecane posty

Gość mesja
Ja właśnie zrobiłam test - i kreska wyszła baaaardzo blada, ale cośtam widać. Już się nie mogę doczekać jutra, może będzie coś bardziej wyraźnego. A jeśli tak, to zrobię sobie w przyszłym tygodniu test z krwi i się okaże :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia1589
hej dziewczeta mam pytanko we wtorek ide do gin i chcialam zapytac czy wy przed np dzien lub w tym samym dniu używałyście moze plynow do higieny intymnej ?? co do tego zdania sa podzielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzika31
hej. ja używałam całą ciąże. Ziaja (turkusowy)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia1589
pytanie do mam po jakim czasie ustapily wam mdlosci i wymioty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzika31
mi po trzecim miesiącu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia1589
a w ktorym tyg sie zaczely ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TESTERKA1111
Dziewczyny, pamiętajmy, żeby się cieszyć ostrożnie. Statystycznie więcej niż 10% ciąż ginie w 1 miesiącu, zarodki są wchłaniane, albo dochodzi do poronienia (wydalenia z krwią), jakieś 7% ginie w 2 miesiącu. Czasami nawet nie wiemy, że poroniłyśmy. Statystyki wzięłąm z wikipedii - trochę mnie ostudziły, ale zaczynam się powoli, ostrożnie cieszyć, bo: 24.09 - bardzo blada i cienka kreska po ok 3 min. (Pink test) 25.09 - cień cienia cienia cienia kreski po 5 minutach- prawie nic nie widać (Quixx test) 26.09 - gruba, ale wciąż blada druga kreska po 3-4 min. (pre-test) brak miesiączki (spodziewanej dziś), temperatura 37,2, Trzy testy trzech firm - dwa wyszły chyba pozytywnie. No to CHYBA się z Wami mogę cieszyć, nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzika31
Katia mi sie zaczęły koło 8. z początku to były takie cofki ale poźniej to był taki czad że szkoda gadać . Potem 4,5,6,7,to było coś pięknego. żadych dolegliwości.No i potem w 8 i 9 mega zgagi. Nawet po wodzie mineralnej hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia1589
dzieki dzika :) ja mam mdlosci czasem wczoraj jesc nie moglam bo zaraz zwrot zawartosci ;/ dzis tylko mnie wlasnie cofalo ale nic na szczescie nie bylo :) jesli naprawde jestem to jest to 7 / 8 tydzien o ile dobrze licze jutro sie wszystko okaze :) ciekawe czy bede mogla wejsc z mezem ... podobno u niej raz jedna mogla z mezem wejsc na pierwszym badaniu a druga nie a u Was jak bylo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzika31
u nas było tak że lekarz nie robił żadnych problemów na każdej wizycie mógł być mąż. Raz nawet widzialam że jedna Pani przyszła z mężem i synkiem ok 3letnim - jak dla mnie to troche dziwne zachowanie rodziców. No ale cóż! No i każde usg mam zdjęcie i nagranie usg na płycie gdzieś do 26-28 tyg bo potem juz dzidzia była za duża i malo co było widać. Oczywiście nagranie jest bez dźwięku bo mój lekarz mówi że słuchanie bicia serduszka we wczesnej ciąży jest niebezpieczne- coś pamiętam że mowił że to jest tak duża dawka dla płodu ultradźwięków że lepiej nie ryzykować i poczekać na KTG w późnej ciąży( ja miałam chyba coś koło 30tyg jak nie poźniej). Życze ci powodzenia no i oczywiście dzidzi. Ja czekała 10 m-cy zanim zobaczyłam 2kreseczki do tego druga ledwo widiczna- więc do końca nie chcialam wierzyć. No i najważniejsze nie korzystaj z dr Google w ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia1589
dziekuje Ci bardzo za porady :) my staralismy sie 8 mc-y ja studiuje pedagogike wiec mniej wiecej wiem to i owo bo przez poltora roku mialam o rozwoju od poczatku plodu :) itd , narazie staram sie myslec pozytywnie i byc opanowana ale im blizej wtorku tym bardziej sie boje ;/ sama nie wiem czego dokladnie :( moj maz rowniez chce byc nawet i na pierwszej wizycie ale nie wiem czy sie gin zgodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najna111111111111111111
No i zaczęło się , około 7 tygodnia extra apetyt, który też przyszedł nagle, przerodził się w niechęć do czegokolwiek, jedyne jedzenie o jakim myślę bez wstrętu to sucha bułka, czy jestem najedzona czy nie jest m nie dobrze, a jeśli chodzi o zapachy to masakra, nawet myjąc naczynia nie mogę znieść niektórych zapachów, otwieranie lodówki też nie jest przyjemne. Także dopiero jak mnie to trafiło to wiem co czują te, które o tym wcześniej pisały ;) A do tego to ciągłe zmęczenie, do pracy nie chce się chodzić, a ja liczyłam na to, że będę pracować prawie do końca. Niestety nie byłam świadoma, jak na prawdę czuje się kobieta w ciąży :) Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzia :)
U mnie apetyt był też na samym początku (od ok 4tgo tyg) i zachcianki na słodkie i tłuste, a w 6tym tygodniu przeszedł w awersję i nudności (bez wymiotów) ale "cofki" a których piszecie jak najbardziej były (rano po wstaniu, ale i przez cały dzień również). Teraz (9ty tydzień) przeszły cofki, ale za to zaczęłam wymiotować w ciągu dnia... Poza tym boli mnie brzuch podobnie do zakwasów. Mam uczucie ciągnięcia, rozpychania a wczoraj brzuch zrobił mi się strasznie twardy. Byłam na pogotowiu i okazało się, że z maleństwem wszystko ok. Serduszko mu biło, więc się uspokoiłam. Dziś idę do gina zapytać o te bóle. Czytałam na różnych forach, że to się zdarza, ale wolę żeby lekarz sam mi to powiedział. W nocy miałam skurcze, ale nie bolące. Biorę duphaston, więc powinno być ok... Trochę się martwię, ale jak pojadę do gina i dowiem się więcej. Też boli Was brzuch podobnie do zakwasów po robieniu "brzuszków"? Pozdrawiam dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia1589
hejka dziewczeta i Mamusie :)))) wczoraj bylam u gin , przed wejsciem nogi mialam jak z waty balam sie ze powie ze to jednak nie ciaza tylko urojenia jak bylo w przypadku jednej laski u mnie ale teraz najwazniejsze :))))))))))) JESTEM OBECNIE W 8 TYGODNIU CIAZY :))))))))))))) Mąż wczoraj prawie plakal ze szczescia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najna111111111111111111
Katia gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!! Ja mam wizyte w sobote i tez sie denerwuje, na poprzednej wizycie bylo widac tylko pecherzyk ciazowy, mam nadzieje, ze teraz bedzie juz widac i slychac malenstwo. Boje sie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mam termin @ nie przyszedł jutro zrobie test mam nadzieje że zobaczę lekko widoczna druga kreseczkę :-) gratuluje wszystkim mamusiom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia1589
mam zglosic sie za dwa tygodnie mi wczortaj nie robila zadnego usg ;/ moze za dwa tyg zrobi :) chcialabym bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzika31
Katia a dlaczego nie zrobiła ci USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najna111111111111111111
Kstia, a na postawie czego stwierdziła, że jesteś w tej ciąży skoro nie zrobiła USG???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia1589
badala mie "recznie" ze tak napisze Wam troche mnie to wlasnie zdziwilo , stwierdzila ze mam szyjke macicy powiekszona cos jeszcze mowila pytala o bole piersi o @ kiedy mialam ostatni raz inne objawy itd , z tego co wiem to prawdopodobnie zrobi mi USG za dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzika31
dziwne jak dla mnie! mi lekarz pierwsze co to robił usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia1589
mi powiedziala ze USG to okolo 11 tygodnia , to jest starsza babka ma bardzo dobra opinie duze doswiadczenie ale rozmawialam z kolezanka i u niej bylo to samo dopiero w 11 zrobila USG a na poczatku robila jej badania "recznie" i tez byla w ciazy teraz ma dziecko ktore ma pol roku wiec poczekam te dwa tyg moze sie wtedy cos dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzika31
no są różni lekarze. w sumie zalecane jest w ciązy 3 usg. perwsze właśnie koło 12ty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia1589
dokladnie :) jak mi powiedziala ze w ciazy jestem to myslalam ze zwariuje ze szczescia tylko musze zrobic badania a podobno sa one platne i nie wiem ile beda kosztowaly bo pieczatki nie mam na zleceniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzika31
no jak chodzisz prywatnie do lekarza to za badanie krwi i moczu musisz płacic :-( można sie pofatygować po skierowanie do rodzinnego ale nie wiadomo czy wypisze bo w sumie może ale nie musi i wtedy mialabyś bezpłatnie. Ale to nie sa jakies wielkie kwoty. mocz i krew chyba cos koło 20zł. No i grupe krwi tez musisz miec do porodu :-) mi jak lekarz potwierdził ciąże to przyjęłam to spokojnie bo nadal nie wierzyłam (nawet lekarzowi) że w końcu jestem w ciążY :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia1589
ja mam grupe krwi mocz i jeszcze kilka innych wykluczenie HIV i jeszcze dwie ale nie pamietam dokladnie co oni tam maja mi sprawdzic a i cukier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzika31
no standard. Ja badanie robiłam co 2 mies(co druga wizyte) krew i mocz. 2razy przez całą ciąże badania na cukrzyce (ble) i na nosicielstwo -chyba na kiłę to było. A grupe krwi nie musisz robic od razu jak nie masz kasy bo to dopiero w szpitalu będą od ciebie chcieli do porodu w razie W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzika31
aha. cos mi sie kiedyś obiło o uszy że w ciąży przysługują ci sie jakie badania bezpłatnie. zapytaj najlepiej w laboratorium albo u rodzinnego w przychpdni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia1589
dziekuje :** rodzinny na urlopie chwilowo bede musiala w lab zapytac narazie sie z tym nie spiesze jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia1589
hejka dziewczeta , mam pytanko ktora z Was brala folik + jodid ?? chodzi mi o to szczegolnie czy mialyscie moze jakies skutki uboczne po tym ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×