Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ajron-san

ktoś może zabrać już stąd tą cholerną zimę?

Polecane posty

dobrze, że ja mam niesamowicie silną psychikę i emocje są mi obce :classic_cool: ps - proszę bez kłótni i wyzywania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka ...
v33 (vtrzy.35@o2.pl) - jeśli dla Ciebie sukcesem jest rozwój na poziomie podstawowym (ten rozwój osiągają także niepełnosprawni umysłowo), to nie mam więcej pytań i tylko mogę pogratulować! :D Oczywiście także klasy ... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka wchodzisz kobieto na grzaski grunt jakbys była damą nie obrazałabys niepełnosprawnych niejedni z nich mają poziom intelektu o jeden stopien wyzej niż Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka ...
brum - owszem także utrudniają ... Ale to już inna kwestia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, w ramach polityki pokoju proszę Panie pokazać na zgodę cycki oczywiście mi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka powiem ci damo co o Tobie myslę masz takie płycizny intelektualne ze nie zauważasz gaf jakie solisz przy kazdym wpisie :D Po pierwsze kobieta z klasą nigdy nie nazwie sie damą :classic_cool: po drugie nie obnosi się i nie mówi o swoim intelekcie i zasobach pienieznych bo zawsze znajdzie sie w towarzychu ktoś bardziej inteletualnie rozwinięty i zasobniejszy :classic_cool: po trzecie dama niegdy nie obraza osób nie uczestniczacych w dyskusji to przypisuje sie przekupkom na targo :classic_cool:🖐️ i na tym koncze dyskusje z Tobą maluczka :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajron dziś bbede na Marszałkowskiej rozpinac bluzeczkę o której z pracy wracasz?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka ...
v33 (vtrzy.35@o2.pl) - woli ścisłości .... Po kolei: w którym miejscu obraziłam niepełnosprawnych? Stwierdzając, ze mają potrzeby seksualne? Przecież to fakt ... zwykła biologia ... W którym miejscu nazywam siebie damą? - ja tylko stwierdzam, że damy o tym nie mówią. A to zasadnicza róznica... Zresztą dama nie musi podkreślać, że jest damą, bo to widać .... :classic_cool: jestem także ciekawa o jakich stopniach inteligencji mówisz? I ile to jeden stopień? Kto jest twórcą tego podziału inteligencji ... chyba nie słyszałam ... ale chętnie się dokształcę .... Sam fakt, że tak szybko oceniłaś mój poziom inteligencji mnie zachwyca ... :D To musi być ciekawa metoda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka ...
v33 (vtrzy.35@o2.pl) - gdzie ja o zasobach portfela pisałam? Szok! Proszę zacytować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka ...
"po trzecie dama niegdy nie obraza osób nie uczestniczacych w dyskusji to przypisuje sie przekupkom na targo i na tym koncze dyskusje z Tobą maluczka" Jeszcze raz sobie przeczytaj ... Ja tylko dobitnie nazwałam fakty ... A to Ty używasz inwektyw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam słoneczko za oknem :classic_cool: ocieplenie klimatu podąza ku nam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekko wypadłam z dyskusji. Dalej leci kopulacja czy wyższy stopień potrzeb jest na tapecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka - słoneczko, obowiązująca nomenklatura to obecnie dysfunkacja w zakresie a nie niepelnosprawność. Semantyka, semantyką ale coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka ...
brum -chyba raczej moje braki intelektualne ... Za mało stopni ... :( I co ja teraz zrobię? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki jest związek między stopniami a intelektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jednego nie pojmuję - żartujesz sobie czy kpisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka ...
brum - jeśli nazewnictwo jest taką obrazą, to jaką jest porównywanie "stopni" inteligencji? Jaki jest kontekst tego porównania? jeśli nie miał obrażać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajron -przecież ja cały czas siedzę bez ubrania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka ...
"Jaki jest związek między stopniami a intelektem." - a skąd mam wiedzieć? Wiem tylko, że jestem niżej o stopień niż "niepełnosprawni" .... Tyle się dowiedziałam ... :classic_cool: Co to za stopnie to nie wiem ... W życiu o tej skali nie słyszałam .... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka ...
i coś mi się zdaje, że nie usłyszę ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×