Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

laura_0307

nasza ciagla walka, wzloty i upadki

Polecane posty

ja nawet nie licze wczoraj - bylo ponad 2500 na bank pizza, kanapki, ciacha itd ale trudno sie mowi :( juz na to nic nie poradza dieta mi super idzie jak jestem sama a tak maz mi wszystko psuje bo on je je je i nie tyje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry laura ale ty na takiej diecie nic nie schudniesz! jesc ostatni posilek powinno sie 3 godziny przed snem i w dodatku powinien byc to posilek bialkowy? A gdzie tu ruch? i nie mow mi ze nie masz czasu bo ja tez studiuje i mam czas na silownie 2 razy w tygodniu no i w domu zawsze mozna cos porobic Jesli chcesz schudnac to zmien swoje nawyki wyrzuc slodycze i fast-foody i poczytaj troszke o dietach bo to co robisz wcale ci nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosniaca prosze nie madrz sie bo widze, ze nic nie wiesz o moich nawykach jem pozno ale chodze spac najwczesniej o 2 w nocy po drugie jakos chudne wiec jest ok po trzecie studiuje 2 faktultety i pracuje na pelen etat ale czasem mam czas na cwiczenia - biegam w nocy - nie traktuje tego jako cwiczenia bo zawsze to robilam wiec nie jest to dodatkowym wysilkiem tylka czescia mojego zycia, owszem nie biegam duzo - max 5-6 kilometrow dziennie ale zawsze a o dietach mi nie musisz mowic bo moge o nich ksiazke napisac :( nie lubie diet, jem to co chce, kiedy chce i jak chce i chudne, ale chce jeszce wiecej bo kosci biodrowe mi wystaja tylko troche na razie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) laura to jest tak szczuplutka, ze dieta jej niepotrzebna :) i dlatego moze sobie pozwolic na taka a nie inna :) po prostu odchudza sie z radoscia :) ja wczoraj 800, pare jablek, jogurt, 2 jajka, truskawki, rybka i duzo warzyw :D dzisiaj kolo 900 bylo, takze tez jest ok :) trzymam sie calkiem calkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja wczoraj grzecznie a dzisiaj oficjalnie rozpoczelam jedzenie weekendowe ;) juz wtrabilam 900 kalorii a jeszcze idziemy do znajomych wiec tam zjem z 2000 plus piwko kolejne 900 ;) ale co tam dzisiaj sie wazylam i jest 54.3 wiec nie jest zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) i jak tam u znajomych? imprezka sie udala? :) ja wsunelam dzis 900 kalorii, takze ladnie :) w tym tygodniu tez planuje sie tak trzymac :) a Tobie zazdroszcze, ze mozesz w weekend sie tak zapomniec :P u mnie to by skutkowalo + 2 kg na wadze :O a chcialabym sie czasem tak na maksa odstresowac :D przydaloby mi sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxiiiii
czesc! mam do Was pytanie... zna ktoras z Was jakas stronke z cwiczeniami odchudzajacymi gdzie sa takze obrazki do tych cwiczen jak sie je wykonuje?? z gory dziekuje bardzo za [pmoc i pozdrawiam!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Calmia Sorry, ze tak dlugo nie pisalam, ale w Anglii byl dlugi weekend plus mialam dzisiaj wolne i dopiero mam czas. Albo mnie nie bylo w domu a jak bylam to nauka :( No i oczywiscie weekend jedzenia, grille, lody itd ale dzisiaj weszlam na wage i 54.4 wiec nie jest tak zle. Zobaczymy jak bedzie pod koniec tygodnia :) Jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) ale ja Ci zazdroszcze tego jedzenia bez konsekwencji :P ja caly czas grzecznie - kolo 900 kcal :). dzisiaj weszlam na wage i 59.3 bylo:D teraz nastepny raz zwaze sie za tydzien jakos:) nie bede sie wazyc za czesto, bo nie ma po co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no to widze ze waga spada superrrrrrrrrrrr!!! ja dzisiaj zjadlam 640 kalorii i nawet 100 brzuszkow zrobilam :p bo jutro kolacja z ludzmi z pracy - w chinskiej restauracji, bufet, piwo wiec przynajmniej 3000 bedzie, wiec dzisiaj na zapas oszczedzam jedzenie hah ale fajnie, ze chudniesz, nic tak nie wplywa na motywacje jak mniej kg na wadze :) GRATULACJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie stosujcie wymyslonych gazetowych diet sa dobre na chwile :) Odchudzam sie od 3 lat i wiem z doswiadczenia ze strata czasu Odchudzam sie teraz wlasna dieta ktora daje efekty i jestem zadowlona :) Pozdrawiam i zycze powodzenia :) Jak co zapraszam na gg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wczoraj jednak dzien zakonczylam na 970 ale i tak dobrze dzisiaj juz wtrabilam 500 a jeszcze chinska knajpa przede mna :( ale trudno sie mowi, nie bede sie wylamywac, to jest pozegnalna impreza dobrej kolezanki z pracy wiec musze isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×