Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

sama widzisz to jesteś już prawie w swoim żywiole:P kurde kobieto postaw Wrocławianinowi ultimatum a jak się będzie kombinował to powiedz papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG po części masz rację . Ale jeśli postawię go pod ścianą to oboje wiemy co zrobi . Ale to będzie jedyne wyjście wóz albo przewóz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awe takie rady po tobie mam:P jak ty mnie też ultimatumy stawiasz:P tylko ja jeszcze negocjowałem:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama jeżeli go nie postaiwsz pod ścianą to będzie się bujał z decyzją do euro 2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG - myślę,że to może być ten typ ;) a potem przeczytam na topiku gdzie pisał, "poznałem fajna kobietę i znowu przegapilem szansę" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama widocznie nie doczytałaś :P awe mi dziś ultimatuma stawiała że albo ona albo figa z makiem i teraz mam dylemat bo jeszcze nigdy figi z makiem nie jadłem:P sama no więc właśnie daj mu chwilę czasu a potem jego decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG - bądź mężczyzną :P bierz kobietę :D Ale musimy jeszcze sie zobaczyć z wrocławianinem.Może powiem Tomkowi że poprostu rodzina do mnie przyjeżdża i że nie mogę na komórce i w necie siedzieć . Kurcze ... no ale to już źle zaczęta znajomość . Nic ,tylko pójść sie zastrzelić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama ale kobiet dużo a gdzie ja teraz figę z makiem dostanę:P w sumie małe niegroźne kłamstwo jeszcze nie zaszkodziło przecież tobie też może coś wypaść albo może musisz wyjechać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG - ale nigdzie nie znajdziesz takiej kobiety jak Awe :P:D Sprawę pozostawię do przemyślenia ;) Może jeszcze coś się wydarzy , np przyplącze sie jeszcze ktoś trzeci ;) :D Na rower to można kupić jakieś specjalne okulary ? W tych zwyklych , przeciwsłonecznych to jestem najnormalniej na świecie ślepa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama hmmmm to co mówisz jest kuszące:P:P:P ja tam bez okularów jeżdże :P no więc już kombinujesz trzeciego i ona mówi do mnie że ja kobieciarze jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może trzeci rozwiązał by wszystkie moje problemy ;) Ja nie mogę bez okularów , ledwo na oczy widzę , łzawią mi strasznie od słońca i wiatru . Coś musze kupić ale dobrego ,żebym nie walnęła w jakieś drzewo ;) Oj ,żebys wiedział jak kuszące ;) Przyznam sie ,że widziałam Awe ... i hmmm warta grzechu ;) Zmykam DKMG , muszę jeszcze popisać maili:) Miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama trzym się ciepło :D Są fajne szpanglasy specjalnie na rower:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Czas na poranną kawę , potem chwila na obowiązki i potem już tylko rower , rower , rower :D Jest pięknie ;) Miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niby też , troszkę postaram się zrobić ale przynajmniej na kilka godzin chcę jechać w plener .Za ładna pogoda jest,zeby marnować czas na pracę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama ja też mam nadzieję że może uda mi sięgdzieś wyrwać :P ale to mało prawdopodobne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podotleniaj się za mnie mnie czeka wypełnianie PITów:P:P I jak zwykle zejdzie mi cały dzień :P Trzym sięciepło :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz a ja nawet jeszcze nie wypełniłem:P dziś mnie to cze4ka:P a nienawidzę tego:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Mamo już pewnie na rowerze szalejesz :D Czy noc podsunęła Ci rozwiązanie wczorajszego problemu ? DKMG ---marsz do PITa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awe jeszcze nie mogę czekam aż mi dowiozą pita:P a włąściwie to znajomemu jak co roku wypełniam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No generalnie tak bo pół dnia będęstarał się dojść co do czego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×