Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

awe zobacz to tak jak moja przy próbie jej pomiaru zgłupiało 8 psychologów i 5 psychiatrów:P a ty jaki masz wynik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG --190 ;) :P Ale to tylko połowa badania , dalej nie chciałam nikogo stresować :) :P A Twój wynik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój wynik to 1-45n/4:12dh7H45N1DNA kopytko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do której dzisiaj siedzisz w pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG --tak właśnie wyobrażałam sobie Twój iloraz inteligencji :P Najlepsze to kopytko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja wiem myślę żę koło północy wyjde. Widzisz ale nie wiem czy to ostateczny iloraz bo nikt nie chce jużze mnątestów przeprowadzać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedny , inteligentny za bardza DKMG :P Powodzenia w pracy ,a kiedy śpisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem intelygentny inaczej:P Ja śpie w nocy:P między 1 a 6:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inaczej niż ja :P ;) To mało śpisz :( Ja byłabym nieżywa .Choć jak moje dzieci były małe , to spałam po kilka godzin na dobę :) Organizm prawie do wszystkiego się potrafi przyzwyczaić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie twierdze że chodzę wyspany:P:P Fakt co szkolenie czy inna konferencja to sypiam po dwie godziny na lekkie wytrzeźwienie:P i żyje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się pije , to wszystko przechodzi :P MUszę znikać :) Trzymaj się i nie padnij w tej pracy , bo będzie mi żal ;) :P Wszystkiego dobrego i do następnego razu :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnej nocy Awe :) Tez zaraz zmykam z netu , padam na twarz . To nie był łatwy dzień .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli to ten
Tomek, ktory nie wyróżnia się niczym szczególnym, to dobrze mu z oczu patrzy. Myślę mamo, że czasami lepiej, aby to ta druga strona bardziej była zaangażowana, a tak jak mówi Awe, Ty też z czasem otworzysz się bardziej widząc starania i czując ciepło z jego strony. I trzymam kciuki za Ciebie, za Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe 🌻:) Muszę niestety na kawkę zmykać , ale postaram sie zajrzeć jeszcze przed zaczęciem konkretnej roboty ;) Ogólnie jestem w kiepskim nastroju , wczoraj miałam jakiś taki głupi napad strachu ,że ta decyzja jest błędna , że jeszcze powinnam próbować z wrocławianinm . A jak Ty się masz ? Jeśli to ten - fakt troszkę ,wizualnie jest atrakcyjniejszy wrocławianin ale tak na prawdę żaden nie jest Bradem Pitem , Normalni faceci , maja ten sam wzrost , sylwetki , zadbani faceci U jednego i drugiego spodobał mi sie uśmiech :)Tylko ,że wrocławianin miał w sobie coś co sprawiło ,że zaangażowałam się od razu ... Ale jeśli nie widzialabym szansy z Tomkiem , moja decyzja nie była by taka jaką teraz podjęłam . Choć na prawdę była niełatwa . I dziekuję🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim🖐️ wpadłam tylko na chwilę się przywitać i życzyć dobrego dnia👄 u mnie kolorowy zawrót głowy w pracy, dlatego milczę:-( jeszcze chwilkę mnie tu przetrzymają;-) mamo-myślę,że twoja decyzja jest słuszna, a wątpliwości zawsze będą co było gdyby.... napewno będzie ok, wiesz;-) Tomki, będę się tego trzymać z uporem maniaka, jak to mówiła moja pani prof znienawidzona od matematyki;-) awe- 👄 DKMG-👄 jak mi się uda zajrzę jeszcze buziaczki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybciu ale wracaj do nas jak będziesz mogła :) Trzymaj sie cieplutko i myśl nad podłączeniem neciku w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo-myślę cały czas, już zasięgnęłam języka w tej kwestii, teraz czekam na finanse, bo u mnie z nimi ciągle krucho:-( koniec roku szkolnego się zbliża, więc wycieki kilkudniowe, a wiadomo, to jest wydatek, u mnie x2, więc każda złotówka się liczy i jest potrzebna. ale wczoraj zaszalałam i poszłam do fryzjera, mam nowy kolor z refleksami i nową fryzurkę i dobrze mi tak;-) wątroba mnie jeszcze dziś boli, jak sobie pomyślę ile mnie to kosztowało,ale co tam, mnie też się coś od życia należy, choćby nowa fryzura;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko -👄 Szybko wracaj :) Mamo --a jak n aTwojego pożegnalnego maila zareagował Wrocławianin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O , jesteś Rybko :) Oczywiście ,ze nowa fryzura Cię się należy .Nie myśl już o kosztach ,ale o efekcie :) A jaki to kolor włosów ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki przygaszony burgund ze złotymi releksikami, całkiem fajnie wygląda, powiem nieskromnie:-D jutro mam pożegnalna imprezę w pracy, z niektórymi ludzmi trochę się nie widziałam, bo odaeszli wcześniej to ich zaskoczę;-) a w weekend spacerek i może zwróci na mnie uwagę jakiś przystojniak;-) dziś wraca moja córcia z wycieczki, strasznie się za nią stęskniłam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko -to fajny kolor :) Lubię takie .Na pewno zwróci uwagę na Ciebie jakiś atrakcyjny mężczyzna ;) Baw się dobrze na imprezie .A ile córki nie było ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybciu trzeba sobie sprawiać jakieś przyjemności czasami . Ja też tak robię , przez lata nie pamiętałam o sobie . Liczyły sie tylko dzieciaki i eks . A przecież też nam coś należy się od życia ;) Teraz już zamiast kupić coś chłopakom , potrafie przeznaczyć pieniążki dla siebie . Ja juz też właśnie zaczęłam mieć wydatki z wycieczkami . Czerwiec będzie masakryczny , bo jeszcze przegląd i ubezpieczenie samochodu mi dochodzi :) Ale nic to , nie z takimi problemami sobie radziłam .. Ty też sobie poradzisz :) Awe - wrocławianin napisał mi niedużo . Przede wszystkim , że jest wściekły na siebie .Bardzo nieskładny był ten mail jak nigdy , widać było ,że pisał go w dużym wzburzeniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo ---myślę ,że Wrocławianin nie wiedział czego chce , a na takiej bazie nie da się zbudować związku .W końcu mógłby mieć do Ciebie pretensje ,że zburzyłaś Jego dotychczasowe życie .Przecież my już wiemy , jak bywa źle z facetami ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×