Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

RYbko --w bloku kotek miałby źle :) Trzyma się 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy chyba intensywnie pracują ;) A za półtora godziny mamy wekend :) oczywiście oprócz DKMG :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama i kto tu jest złośliwy:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybcia ja się nie nerwuje ja bardzo spokojny jestem:P1,2,3,4,5,6,7,8,9,10:P sama wiem ale zaczynam się o ciebie niepokoić przejmujesz moją złośliwość:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybcia tylko ramie:P mnie tu by się kilka rak przydało:P:P:P sama fakt:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Zajrzałam i jesteście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybciu jakie masz plany na weekend ? :) Do mnie dzisiaj Tomek przyjeżdża , jutro też .A potem to pewnie na rowerek i wycieczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - ostatnio nasze wspólne spotkania to rzadkość :) W weekend bawisz się z Tomkiem .Fajnie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamciu- dziś kończę pracę, idę do domku ogarnąć na przyjazd mojej Perełki, wieczorem ją odbieram i luluaki, jutro imprezka pożegnalna:-( ( będę ryczeć:-(, a w niedzielę mam zamiar ruszyć na łowy;-) żarcik, pewnie na planach się skończy. Ale jakiś spacerek napewno. A wy kochani co planujecie? p.s. Mamuś, tego Tomka to Ci zazdroszczę trochę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie mam was trzy a sam tyram w robocie:P o głodzie i pragnieniu:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chciałabym zaprosić bardzo serdecznie tego kogoś kto odezwał sie do mnie na maila :) Oj dziewczyny ja wiem że jestem niemożliwa ;) ale weekend to chciałabym spędzić jednak z wrocławianinem .Jakaś porażka ze mnie jest ;) Rybciu, to życzę Ci udanej mimo wszystko imprezki :) Wybaw sie na maksa :) Awe a Ty z chłopcami gdzie będziesz buszowała ? Wiecie co , nie spodziewałam sie na prawdę,że z tej mojej jakby nie było prowokacji , zrobi sie taki fajny topik :) No i dziękuję Wam za wsparcie bo ten okres dla mnie do łatwych nie należy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale DKMG zobacz jakby nas nie było to byś tylko myślal gdzie co wlać, gdzie przelać , gdzie wylać :P A tak to dodatkowo obracasz się w towarzystwie pięknych kobiet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciu- dzięki 👄 topik- rewelacja, naprawdę 🌼 co do wrocławianina to wybacz, ale już chyba nie będę się wypowiadać, bo moje zdanie już znasz na ten temat;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama a tak nadal myślę co gdzie wlać przelać dolać i jak się z tej samotności i nadmiaru robory zalać:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybciu no wiem , wiem :) ja troszkę inaczej na to patrzę ... wrrrrr serce patrzy ;) DKMG ale jak juz masz sie zalać to i tak wybierz raczej nasze towarzystwo :P ;) Zbieram sie do domku :) Do miłego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasze towarzystwo nawet mnie grilla poskąpiło :P sam muszę ciągle kombinować z kim by tu wypić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuś- udanego weekendu i do poniedziałku🖐️ DKMG- chyba cały weekend nie będziesz tyrał nie?;-) a co Ty tam zalewasz, przelewasz itd.....? bo nie w temacie jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze kochani,żegnam się i ja. Mamciu-👄 awe- 👄 DKMG-👄 👄 👄, bo Ty rodzynek jesteś i w ramach rekompensaty za tego grilla;-) miłego weekendu Wam życzę i do poniedziałku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia toż byłem ale nikogo nie zastałem:P Trzymaj się cieplutko 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×