Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Gość
Mamusiu wybierzesz Pana Tomka? Awe dziękuje ❤️ Tobie tez życzę wspaniałej miłości ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacy mamy
Nie tylko szukam mamy dla mojego nienarodzonego dziecka,wiec jedno wiecej zawsze razniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty nie wiem jeszcze co zrobię :) Ale na dzień dzisiejszy taką decyzję podjełam , chcę go lepiej poznać i zobaczymy jak będzie :) Mama sama - poznalam go przez portal randkowy .On zalożyl profil i od razu mnie dostrzegł . Ja byłam na nim troszkę dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - odbijesz sobie , bo masz prawo do szczęścia :D Mam nadzieję ,że jutro będzie dobrze :) Złoty -- dzięki:) Wierzę ,że mnie jeszcze spotka 🌻 Śpijcie dobrze -idę pod prysznic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama sama
sama_mama no to mialas szczescie bo z tego co slyszalam to nie latwo w ten wlasnie sposob trafic na kogos naprawde wartosciowego. trzymam za ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Śpijcie dobrze -idę pod prysznic bardzo CI fajnie ❤️ :P :P ;) DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe ja za Ciebie też trzymam kciuki :) powolutku a też sobie ułożysz od nowa życie :) Sama mama - jeśli chodzi o portale randkowe to mam mieszane uczucia . Ale poznalam kilku panow którzy są wartościowymi mężczyznami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mamusiu musisz być bardzo ładna :) :) Mnie tez przytul proszę brakuje mi tego :o 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty - uroda to sprawa indywidualna ;) Myslę,że dużo bardziej "atrakcyjniejszy" jednak dla panow jest moj charakter .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mamusiu 29 l :P proszę przytul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacy mamy
sama_mama_73 ale ten pierwszy chyba tez chcial???i co z tego wyszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty cholerka ale ja jestem jednak trosze zajęta ;) :P Szukajacy mamy - na pewno będę miała piękne wspomnienia ze znajomości z tym pierwszym .Ale nie sądze,żeby coś więcej z tej znajomości wynikło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tylko przytulić po przyjacielsku 😭 proszę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
starsznie lubię sie przytulac bardzo czesto i duzo :o 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mamusiu 👄 Lily ma chłopaka :o :o wrrrrrrrrrrr teraz nie ma na gg :o 😭 i nie wiem na 100 % czy bardzo jej sie podobam bo mi tego nie powiedziała :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty to będziesz musial sobie poszukać nowy obiekt westchnień ;) Może na dobre to Ci akurat wyjdzie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wiadomo ze realnie jak będę miał juz ukochana-księżniczkę to będę ja codziennie mocno i często przytulał :P :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo wszystko jednak uwazam ,że właśnie jeśli poznawac to trzeba realnie .Choć na pewno net jest super miejscem do poznawania ludzi to jednak jak najszybciej trzeba przenosić znajomości do reala :) Dobranoc Złoty ,ja juz zmykam z netu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
pa Dobranoc Mamusiu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpiochy wstawać !!!!! Ja już od godziny jestem na nogach ;) pranie wstawione , troszke narozrabiałam bo kawę wylałam i miałam masę sprzątania .Ale teraz chwilka na złapanie oddechu przed intensywną sobotą ;) A Wy pewnie smacznie śpicie? ;) Awe boli głowa po winku ? ;) Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🖐️ Mamusiu zakochani nie mogą spać .. Wiesz? tez tak chce :o 😭 😭 Kawy nie lubię tylko INKĘ :classic_cool: a teraz pije herbatę :classic_cool: :) Proszę podawaj na bieżąco sprawy sercowe ❤️ :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty - A co ? Na podstawie moich przeżyć zwiazanych z panami chcesz napisać scenariusz filmowy ? :P :D Lost - witaj ?:) Jak sie masz , czy coś się zmienilo w wiadomym temacie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo, zajrzyj do skrzynki @. Nic się nie zmieniło, bo go nie widziałam i pewnie już nie zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mamusiu ja jestem bardzo ciekawy historii miłosny :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost ,zaraz zajrzę :) chociaż nie obiecuje ,że teraz odpisze . Na razie szaleje przy odgruzowywaniu domku ;) Złoty - ale wiesz ,że to jest raczej domena kobiet , w pasjonowaniu sie historiami miłosnymi ? ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×