Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Hej 🖐️ melduję się i ja i witam wtorkowo-deszczowo Mamuś - jestem z Ciebie dumna, myślę,że dobrze wybrałaś;-) a serce...cóż, z czasem zrozumie,że tak dla niego lepiej;-) dobrego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamo :D hej Rybko :D Umnie też deszczowo i zimno .Ale co tam :D Miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko ,albo się "zatyral"albo znalazł ciekawsze ;) towarzystwo ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko -ale wiesz ,że DKMG to złośliwiec i wszystko jest możliwe :P U mnie po staremu .Żadnych upadków ,ale brak też i wzlotów .A U Ciebie ? Jak udała się ipreza i czy już praca zakończona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) A u nas pięknie od rana slońce świeci , tyle ze zimno jest . Rybciu mam nadzieję,że będzie ok :)Bardzo , bardzo warto :) A jak z Twoja pracą ? :) Awe jak ja sie zdenerwuję ;) to chyba napadnę na DKMG w bardziej prywatnym miejscu i siłą go do nas sprawadze ;)Trzy piękne kobiety a on jeszcze gdzieś szuka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamo --denerwuj się i napadaj :D , bo brak tu Jego złośliwości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, imprezka się udała baaaardzo, było śmiechowo i upojnie;-) wiecie, strasznie mi żal, bo ludzie, z którymi pracuję, pomimo różnicy i rozpiętości wieku ( od 20 latków po 70 latka) są poprostu cudowni.Jest nas w sumie kilkanaście osób, mała załoga,ale jak zgrana:-D Zawsze mogliśmy na siebie liczyć i to nie tylko w pracy. Ale cóż, pewnie czas na zmiany, mam nadzieję na lepsze:-) Pewnie do końca miesiąca jeszcze popracuję, co dalej nie wiem tak naprawdę:-( Mamo- prześlij mi trochę słońca:-) awe-podziwiam Cię, też żyłam przez jakiś czas w takim...marazmie (?) na dłuższą metę to jest nie do wytrzymania:-( a DKMG może odsypia? ;-) przecież to dla niego chora pora do wstawania:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znikam Dziewczyny :) Spokojnego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko ---masz rację już nie do wytrzymania 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja muszę się troszkę zabrać za pracę , dzisiaj na szczęście nie mam praktykantów . Rybciu u nas jest podobnie w pracy , duża rozpiętość wieku ale i tak jesteśmy wszyscy bardziej przyjaciółmi niż współpracownikami.Swietną ekipę tworzymy i choć pracuje długo już, nie było u nas żadnych konfliktów . Wierzę ,że ciężko Ci będzie pożegnać się ze wszystkimi . Awe później odezwę sie do DKMG i niech wyłazi z tych okopow bo będzie miał na głowie trzy dalej piękne, aczkolwiek wnerwione na niego kobiety :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybciu kocham konwalie i bez i fioki .To moje ulubione kwiaty. Mi w pracy pachnie bez, wczoraj dostałam bukiet od kolegi z pracy . 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ilość rodzynków musi się zgadzać więc robię przerwę na kawę :-) u mnie bardzo ładna pogoda, nie wiem skąd jesteście ( ja z Poznania ) ale może niedługo również do Was taka pogoda dotrze zgodnie z sugestią zmieniłem kolor \"garnituru \" na czarny. co prawda nie lubię garniturów w tym kolorze ale w pomarańczowych też raczej żadko chodzę więc moze być czarny. miłego dnia Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama _mama_73
Ja mam przerwę na kisiel :) Ja mieszkam nad Tobą , czyli polskie morze sie kłania ;) Poznań znam z opowiadań jako miasto z horrorem komunikacyjnym ;) Cholerka, czuje oddech praktykantow za plecami , musze na chwilkę zmykać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama _mama_73
A co mi sie z nickiem stało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casaubon - czesc 🖐️, ładnie Ci w tym garniturku, lepiej niż w pomarańczy:-D ja z Mazowsza:-) Mamciu- a Tobie co się porobiło?;-) lecę i ja po kawkę, bo przysypiam u mnie tak na zmianę, jest słońce i chowa się za chmurami.Trzeba sobie podnieść ciśnienie;-) DKMG- wzywam Cię ja, gdzieś Ty przepadł zdradzaczu jeden:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybciu mam nadzieję,że zdążę odezwać się do DKMG ;) mam dzisiaj dużo pracy niestety :( U nas dalej słońce ale chłodem od morza niestety wieje . Ps. Spację niopatrznie zrobiłam i nick mi sie spomarańczowił z powrotem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamciu- chłodne czy gorące i tak tego morza Ci zazdroszczę;-) może się wproszę w wakacje gdzieś w Twoje okolice? wiesz,ze ja tylko dwa razy w życiu byłam nad naszym polskim Bałtykiem? wstyd się przyznać,ale taka prawda:-( ostatnio 2 lata temu, sama bez dzieci, jejku jak było fajnie....tzn. niezupełnie sama, ze znajomymi;-) 3 cuuuuudowne, gorące dni we Władku:-D muszę to powtórzyć, nie ma mocnych:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybciu ja też uwielbiam nasze morze:) Jak tylko mam okazje , wsiadam samochód i jadę na spacer . Z tym wypadem nad morze nie ma problemu, ale myslę,że już powoli powinnaś myśleć o rezerwacji noclegów . Właśnie w ten sposób poznałam dziewczyny z kafe, wybrały miejsca jak najbliżej mnie na wakacyjny wypoczynek i w ten sposób nasze netowe znajomości przeszły do reala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki i Mężczyzno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Awe , ale pewnie teraz Ciebie nie ma ;) A ja też jeszcze nie skończyłam jeszcze pracy w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na chwilkę:) To ile jest pracy w pracy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×