Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

rrybka ja wszystko mogę ale nie mogę znaleźć wyjścia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągle szukam ale jakoś zajść nie mogie:P to chyba wina toksycznej atmosfery w tej pracy:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybciu i jak Ty z tymi szalejącymi hormonami dajesz radę ? ;) Już pewnie jesteś zaprawiaona w bojach - ja od jakiegos czasu też odczuwam skutki burzy hormonalnej . Na razie u jednego pewnie jak on skończy to drugi zacznie, więc mam kilka lat z glowy ;) Rybciu jeśli wybierzesz moje okolice , to moze sie spotkamy ?:) Z dziećmi byś przyjechala , czy tez 3 dni na samotne szaleństwo Cię czeka ? ;) Wiem co to znaczy porównywać ,szukać w kimś cech kogos innego . Dopiero teraz po dwóch latach chyba udało mi sie poradzić z tym problemem ale do tej pory w każdym mężczyźnie szukałam właśnie JEGO .Też nie potrafiłam na to nic poradzić . DKMG - potem to moze udasz się na zasłużony urlop ? :P ;) A tak w ogóle to jesteście wstrętne kopciuchy ;D ;) Namawiam Was do rzucenia palenia:) Tomek będzie miał ze mnie przekichane , bo też pali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama a co to jest urlop:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG - to taki czas kiedy można leżeć sobie tyłkiem do gory , nie ruszajac przy tym ani ręką , ani nogą ;) Lub wybrać inną opcję - wsiąść na rower i przez kilka dni jechać przed siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha to już wiem to jest taki coś co ja mam ale nie dostaje:P:P:P Normalnie prawie jak seks:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mamusi👄 Rybciu👄 Jaki masz kolor oczek i włosków ? :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG - to powinieneś zmienić i pracę i kobietę swojego życia :P ;) A wtedy będzie już tylko pięknie ;) Złoty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za chwilową niedyspozycję, właśnie była szefowa i dostałam rozwiązanie umowy o pracę :-( , ale to było nieuniknione, cieszę się ,że mam to już za sobą, nowe, lepsze przede mną:-D i takiej wersji będę się trzymać;-) Mamo- z hormonami nie daję rady, przeczekuję;-) przecież to chyba KIEDYŚ mija nie??? ;-) co do wyjazdu wolałabym sama, wtedy naprawdę bym odpoczęła, ale wszystko zależy od sytuacji.Oczywiście chętnie bym się z Tobą spotkała:-D palenie już próbowałam nie raz rzucić,ale....nie udało się, no cóż, może następnym razem;-) biedny Tomek, już mu współczuję;-) a ja idę właśnie na zaległy urlop od wtorku do piątku :-P Złoty- włosy czarne, oczy czerwone :-P DKMG- to Ty jakiś masochista jesteś, tak się męczysz i to lubisz? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybcia tylko nie masohista:P:P:P to się pracoholizm nazywa:P:P:P rybcia to ty chodź do mnie wezmę cię na obróbkę i zlikwiduję efekt czerwonych oczów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Złoty- włosy czarne, oczy czerwone Rybciu :P ;) 👄 oczka czerwone hmmmmmmmmmm :P to jakie bo nie znam :P ;) proszę wyślij mi koniecznie fotkę :P ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybciu , bardzo mi przykro :( Ale na pewno znajdziesz jakaś fajna pracę :) Hehehe ja sie zastanawiam ile te burze hormonalne moga trwać ? Mój szybko zaczął a pewnie dopiero najgorsze przede mną ;) Wczoraj na wywiadówce dowiedziałam się ,że pani od anglika chciala mu postawić za coś jednynkę , a on na to do niej ,że nie może mu postawić bo on jest trudna młodzież ;) :D No i nie dostał tej jedynki , choć uważam ,ze to żle . Dobrze by było ,żebys jednak ten domowy necik sobie załwiła , łatwiej wtedy będzie nam w razie czego szczególy naszego spotkania :) Teraz za to jak rozumiem nie bedzie Ciebie od wtorku do końca tygodnia ?:( DKMG - jak Ty zaczniesz obróbkę Rybci...to miejsce zamieszkania i szybko stan cywilny zmienisz :P ;) A i może praca lepsza Ci się trafi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, ale kiedyś trzeba odpuścić nie? ;-) na obróbkę???? kobietę?? co to za stwierdzenie/ :-P a jak się w sposób obróbkowy likwiduje czerwone oczy? :-P aż się boję odpowiedzi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Rybciu normalnie :P ;) i ślij :P ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za zboczone kobiety:P Ja chciałem tak normalnie Photoshopem obrabiać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama a czy ja mówiłem że będzie przyjemnie:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamciu- niezły ten Twój syn ;-) mój prosił panią od geografii,żeby mu pokazała gdzie jest punkt G!!!! słaby jest? myślałam,że się ze wstydu spalę w tej szkole;-) 16 lat!!! z netem też dam radę, dostanę odprawę to i na necik będę mogła sobie pozwolić:-D wreszcie:-D tak, nie będzie mnie, ale jeszcze wpon jestem :-D DKMG- oj tam od razu zboczone:-P wiesz, jak to było- głodnemu.... co nie Mamuś? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybka to czas ruszać na polowanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybka w to nie wątpie:P ale czasmi małe polowanko nie zaszkodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj, na razie w pracy siedzę, a tu tylko komputer, ściany i Wy;-) to jak mam polować? ;-) a z tym seksem to Ty pierwszy zacząłeś, więc nie wytykaj nam tu od zboczonych ;-) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie kawka wygrała ze słoneczkiem ;) nie chcę przeginać i iść z kawą na ławeczke , w końcu jakby nie było jestem w pracy :D Rybciu zapomniałam, ja też paliłam i dałam radę . Kiedyś sobie obiecałam co pokolei zrobię w swoim życiu i rzucenie palenia było na któryms miejscu . Konsekwentnie dążyłam do tego wszystkiego i mówię Ci da się rzucić ,bo kiedys też ze mnie była niezła palaczka :O Pomogły mi na pewno pastyki niqiutin , teraz cieszę się już "wolnością" i przyznam się , ze puchnę z dumy jak mówie o sobie ,że jestem osobą niepalącą . Hehehe widzę,że Twój to też jest niezły model .Na nieszczęście mojemu też wszystko kojarzy się z seksem :D No ale jak podłaczysz necik to pewnie zaczna się u Was reguralne wojny o to kto siedzi przy kompie ;) Spisz od razu z dzieciakami umowę ;) DKMG - ja myślę , że jednak nie powinieneś być takim ascetą i od czasu do czasu jakaś mała przyjemność i Tobie się przyda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybciu ja nie zacząłem:P:P:P to wy zaczełyście:P:P sama jak tu nie być ascetą jak nie ma z kim i nie ma kiedy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG - dla chcącego nie ma nic trudnego ;) Kilka ruchów w Twoim życiu i znajdziesz i czas i miejsce i osobę która da Ci dużo przyjemności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama hmmm jakby się dobrze zastanowić to po tych kilku ruchach będę robił wszystko żeby już nie mieć tej "przyjemności":P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj , nie przesadzaj ;) Jesteś dopiero w kwiecie wieku i szkoda zamknąć pewna sferę życia na wieki wieków , amen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×