Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Drinki możesz w domu sobie zaserwować, a później na podryw. :D Wy jesteście weteranki, jeśli chodzi o podrywanie panów, to może macie lepsze pomysły. W sumie, pomysł pomysłem, tylko jeszcze przydałaby się odwaga na realizację. Nie jestem desperatką, mimo swojego wieku, jeśli mam być sama to po prostu będę, chyba że wydarzyłby się jakiś cud, ale powiem szczerze, cuda też na mnie nie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz jeszcze udawać omdlenie pod tą kawiarnią, jeśli trafił Ci się gentleman to na pewno zaproponuje swoje męskie ramię, na którym będziesz mogła się wesprzeć, a wtedy to już zaproszenie na kawkę możesz złożyć na 100% - w podziękowaniu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost -ja nigdy facetów nie podrywałam :) Czasami dawałam się lekko poderwać ;) ,więc nie mam doświedczenia :D Lost -a ile Ty masz lat ( jeśli mogę zapytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost -gdzie teraz gentelmana spotkać ? Zemdleję i jeszcze ktoś z wóżkiem po mnie pzrejedzie ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe, ja jednak wierzę w tę płeć przeciwną, że są jakieś wyjątki, bo na pewno takowe istnieją. Tylko, że mnie nikt nie chciałby wesprzeć ramieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost - dzięki za informację o wieku ;) A z tym ramieniem ,to nigdy nie wiadomo :) Ale mdleć trochę się boję , jakiś uraz gotowy i uroda na tym ucierpi ;) :D I wtedy już nikt mnie nie zechce :D Lost -spokojnej nocy :) Obowiązki wzywają :D Mamo -jak wrócisz ze spaceru -też spokojnej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja jestem, ale tylko na chwilkę. Źle się znów czuję, boli mnie gardło i jestem strasznie słaba. Mama pewnie pojechała rano po części do samochodu i dlatego jej nie ma. A Ty, Awe, jak się masz? Miłego dnia. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna Lost -co te choróbska się tak Ciebie trzymają ? Dzisiaj jestem z chłopcami w domu i mamy już prawie wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Awe nie denerwuj się :) Złość piękności szkodzi ;) Mam dzisiaj ciężki dzień , do tego rano miałam problem z laptopem i nie mogłam zajrzeć na topik . Potem byłam w szkole , dzwoniłam za częściami . Bucze po kątach za Tomkiem (wczoraj prawie rozstaliśmy się) ale dzisiaj już jest ok . Dochodzi do prawidłowych wniosków ,że przegina z pracą . Jak przeżyjemy tych tynkarzy , to powinno już być dobrze ;) A jak Twój dzionek , chłopcy wykończyli Ciebie , czy Ty wykończyłaś Ich ? ;) Lost , życzę Ci zdrówka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo-już się nie złoszczę .Boję się o swoją urodę ;) Oby z Tomkiem już było dobrze 🌻 Z chłopakami nie było tak źle .Wszyscy żyjemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze kolacja i fajrant ;) Spotkałam dzisiaj swojego byłego teścia , pierwszy raz po rozwodzie . Bałam sie zawsze tego momentu ale normalnie sobie pogadaliśmy . Teściu mial łzy w oczach . Wiem ,że mnie lubili , znali wady swojego syna i pewnie na swój sposób pewnie rozumieli moją decyzję . Choć to ich syna zostawiłam. Na prawdę miło było sobie porozmawiać . Awe ja czasami po dniu ze swoimi chłopacami jestem nieżywa jadnak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja samodzielnie zagarbowałam włosy i kolor trochę ;) inny niż na opakowaniu :( i do tego moje ulubione kolczyki się urwały .Pewnie niedługo i tak fryzjer mnie czeka , bo nie wytrzymam :) Dobrze ,że Twój dzień był lepszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zdecydowanie :) Chociaż mam mnóstwo kłopotów . Kiedyś ... prawie 20 lat temu dorwałam jakis szampon koloryzujący o piękniej nazwie cyklamen . Kolor też wyszedł super , prawie czarny z fioletowymi refleksami .Ale jak to szampon szybko sie zmył ,więc żeby dłużej cieszyć się tym kolorkiem kupiłam farbę o tej samej nazwiem tylko innej firmy . Wyszedł mi tak wściekle fioletowy kolor włosów ,że rzucałam się z daleka w oczy ;) No i miałam problem bo jeszcze raz musialam się farbować , tym razem na czarno ;) Teraz też musze iść do fryzjera , mam pod nosem tyle że jakoś dojść tam nie mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -też miałam takie przygody i zawsze mówiłam ,że już nigdy więcej .Ale cóż .Dam na razie radę ,a jak nie,to zejdę na dół do fryzjera :) Tylko nie cierpię tak długo tam siedzieć ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie mam ten sam problem , nie jestem w stanie usiedzieć za długo u fryzjera :) Jak ja sie cieszę,że juzjest luzik ze szkoła , też w końcu odspanę i jeszcze ok miesiąca i urlop . Szkoda tylko ,że pogoda nas nie rozpieszcza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No , pogoda do bani ,ale damy radę :) Spokojnej nocki Mamo 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski ;) Wy tu o fryzjerze, a ja się tam właśnie wybieram, dlatego wstałam raniutko. :D Poprawię sobie nastrój. ;) Później lecę na spacerek. Wczoraj mieliśmy nerwówkę, nawet nie chce mi się o tym mówić... Mamo, cały czas trzymam kciuki za Ciebie i Tomka. Awe, wesoła z Ciebie kobitka. ;) Miłego dnia. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lost , tak myslałam ,ze to Ty zajrzałaś o tak barbarzyńskiej porze ;) Nowa fryzurka ,czy tez odświeżenie tradycyjnej ? A w ogóle chyba w końcu przez to mówienie o fryzjerze , zmotywujecie mnie do odwiedzenia tego przybyku ;) Dzisiaj Tomek do mnie do pracy przyjeżdża , więc szybciutko muszę brać sie za pracę ,żeby mieć spokojną głowę jak już przyjedzie . Miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, Mamo! 🌼 Nie bój się, tylko podcinam końcówki i farbuję, ale na swój stały kolor. Chociaż już myślę żeby na jesień znów zrobić sobie taką krótką fryzurkę jak w zeszłym roku. To pracuj i miej miły dzień spędzony z T. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost , Tymasz tak piękne włosy ,ze powinaś nosić naturalne , rozpuszczone . No i długie . Echhhh co ja bym dała,żeby takie mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane :) Popatrzcie i przez moje farbowanie zrobił się temat fryzjerski ;) Jeszcze nie mogę przyzwyczaić się do nowego image ;) i nie wiem ,czy to nastąpi :) I klapa , bo fryzjera pewnie nie uniknę ;) Mamo - miłego spotkania z Tomkiem :) Lost - fakt , dość wesoła jestem ;) taki typ:) Na jaki kolorek się zazwyczaj farbujesz ? Miłego ,więc fryzjera :) Dziewczyny -miłego dnia ,choć u mnie znów pochmurno ,ale nie pada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×