Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

To ja też poproszę o maila z odżywianiem :) Może jeszcze wypięknieję ? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam zaraz imprezkę , braciszek z dziewczyną przychodzą i podejrzewam ,że jutro będe miała kaca ;) Awe , jutro Tobie i Lost prześlę , ok ?:) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu -to weź 2 kc ( tak to się chyba nazywa:) ) i baw się dobrze :D Dzięki za tego jutrzejszego maila .Pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko uważajcie na komary i nie przechylajcie się przez barierki :D Napiłabym się piwka ,ale nie mam w domu :( Jutro kupię 2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miłej zabawy i do jutra :D O ,winko lubię bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty
teraz przerwa meczu :) U mnie jest burza :o :) Mamo jeśli chodzi o zdrowe odzywanie to będę Ci jeszcze pisał ... :) to nie wszystko. Na razie wyślij Awuni i Lost to co masz 🌻 Miłego Wieczoru ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty
coś poważnego ? :o :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty
hheheh masz suwaczka :D :D ze nie palisz :D :D to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, lepiej na razie nie będę oglądać tego, co jest w linku. Nie chcę się dodatkowo stresować. Tak, mam suwaczek już od kilku dni, będę razem z Wami liczyć dni spędzone bez dymku. :) A Ty jeszcze na posterunku, o tej porze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty
nie pal tego gówna a o tycie się nie boj zaraz idę spać :o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, o tycie się nie martwię, żyję bardzo aktywnie, więc nie utyję, ja to po prostu wiem. :) Dzięki za rozmowę, dobrej nocy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty
Lost Kochanie ❤️ Dobronoc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Nie mam kaca Awe :) posiedzieliśmy przy .... herbatce miętowej hehehehe . Dalej u Was tak gorąco ? U nas nie daje się już wytrzymać ;) Lost , jak tata ? Oj dziewczyno masz też chyba zmartwień :( przytulam mocno . Złoty i kto wygrał mecz ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, Kochani, za zainteresowanie. Troszkę lepiej. Zobaczymy... Miłego dnia, bo wyjeżdżam na miasto. Spędźcie milutko ten dzień. Całusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost-trzymam kciuki za Tatę i przesyłam wsparcie psychiczne 🌻 Mamo -prawie całą noc nie spałam z powodu upału .Była taka niby-burza -dużo błysków -mało ochłodzenia powietrza .Już widać ,że dziś będzie bardzo parno :) Miłego dnia Kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas było podobnie , blyski , zero grzmotów , kilka kropli deszczu i dalej parówka . Teraz nie ma słońca ale może i dobrze bo starszysynek idzie na tenisa z wujkiem a ja z małym pobuszuję sobie w mieście ;) Za to jutro znowu plaża :) Jestem ciekawa gdzie nam znowu Rybkę wywiało ;) Rybkooooo wracaj ! :D Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty
Awuś ❤️ Mamusiu ❤️ szkoda gadać Nasi grali słabo ale udało się wywalczyć remis :o :o :o :) Lost Skarbeńku❤️ życzę Ci aby Twój Tato jak najszybciej wyzdrowiał 🌻 Miłego Dnia Wszystkim 🌻 btw. Mamuś a ten pan się odezwał ? :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Złoty :) Dlatego ja nie ogladam już meczy, szkoda dodatkowych nerwów w tym i tak nerwowym świecie ;) Pan nie odezwał się :) chyba przemyślał sprawę ,że Pomorze i Dolnyśląsk dzieli olbrzymia odległość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja idę na zakupy .Dzieci u teściowej , choć młodszy odstawiał spazmy ,żeby tam nie iść :( Ma takie humory ,że starch na to patrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rich....
sama_mama ...nie zapomniałem o Tobie i na pewno się odezwę.Po prostu chwilowy brak czasu aby coś napisać a nie chciałbym tak w dwóch zdaniach.A odległość nie koniecznie musi być problemem. ...jeśli jest warto... miłego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×