Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Mamo -wiem ,że fajne ,ale jeszcze nie mam czym kręcić :) Miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Miłego dnia! U nas nawet miły się zapowiada - słoneczko jest, więc i nuta optymizmu też. Podziwiam Was z tym kręceniem - mnie wydaje się tak samo niewykonalne jak stanie na głowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Star, co u Ciebie słychać ?:) Znowu jakaś nowość na kafe, jakieś kody ;)Oczywiście błędnie mi się napisało i posta zeżarło :O ;)Hmmm po raz kolejny, a wydawało mi sie, że dobrze wpisałam No tak, po wprowadzeniu hasła trzeba wpisać nowy kod, ale blondynka ze mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko po co te nowości Będzie jeszcze wolniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuuu, myślalam, że może zlikwidowali przez ten czas te kody, ale cóż chyba zostaliśmy tym uszczęśliwieni na stałe ;) Jak minął wszystkim dzień ?:) Mi pracowicie, powoli na prawdę kończą się u mnie w pracy dobre czasy :( Małego mam dzisiaj w domu, więc nie jest mi smutno, za to starszy synek pewnie wcale nie będzie chciał wrócić do domu z zimowiska ;) Nasza rozmowa telefoniczna wyglada tak : "Cześć mamo ... lecę, nie mam czasu,pa ... no i tyle go zwykle słyszę ... ;) "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w sumie Mamo możesz się cieszyć, że synek tak dobrze czuje się na wyjazdach. Moi, niestety, za wiele nie wyjeżdżali, bo strasznie tęsknili i byłam ciągle uwiązana z nimi. A nieraz chciało się odpocząć od nich. Teraz to raczej "męczy" ich przebywanie przebywanie w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akri witaj :) Cieszę się, bardzo , że synek jest taki zadowolony. On już był na zimowisku i na koloniach. Tyle, że 3 lata temu jak wrócił z kolonii to właśnie wtedy rozstałam sie po raz kolejny, juz ostateczny z jego tatą. Od tej pory nie chciał nigdzie jechać, pozostał mu pewnie uraz. Twoi chłopcy ( hehehe ciężko ich nazwać chłopcami)już są w takim wieku, że bardziej liczy się już życie towarzyskie niż rodzice. Choć na pewno zawsze z radością wracają do Domu. Lot - co sie stało ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamiś, o to chodzi, że nic takiego, na co czekam. :( Już straciłam nadzieję. Jutro ostatecznie załatwię tę sprawę. Nie mam innego wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane :) Lost - co jest ? Ps.Dobiją mnie te kody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i tak Mamo zuch z Niego - takie wydarzenie, mogło podświadomie wywoływać lęk, że po powrocie zastanie jakąś inną / gorszą/ sytuację. Lost - poradzisz sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę nad chemią, muszę sobie poprzypominać różne rzeczy 😭a wcale mi się nie chce tego robić ;) Jak można robić właśnie w tym momencie tyle przyjemniejszych rzeczy ;) Akri, dokłanie - on bał się wyjechać, bo prawdopodobnie miał właśnie takie obawy o których piszesz . On był przez rok czasu pod opieką psychologa i rok terapii przynisół na prawdę dobre efekty. Awe - i do kodów na kafe się przyzwyczaimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, to ja widzę, że mój synek w dzieciństwie, też się kwalifikował do psychologa. On był takim zamkniętym dość dzieckiem, ale ja nie byłam taka mądra wtedy. Strasznie trzymał się mamy spódnicy. Mnie to męczyło wówczas, ale wydawało mi się, że ma taki charakter i już. Teraz wiele mówi się o różnych terapiach i ich skuteczności. Sama mam taki dobry przykład, w dalszej rodzinie, gdzie udaje się poskładać rozpadającą się rodzinę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) U mnie nic nowego. Tyle, ze od wczoraj postanowialam na dobre rzucic fajki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akri - powiem Ci, że terapia to jest bardzo dobra rzecz i pomaga. Tyle, że ciężko trafić na dobrego specjalistę - to jest problem . Mój starszy synek od zawsze, był taki zamknięty w sobie, w wieku 6 lat zaczęły się poważniejsze problemy i wtedy poraz pierwszy udałam sie do psychologa. No i ta rozmowa mi uświadomiła jak zły wpływ na synka miało to moje małżeństwo ... Długo by opowiadać ... nie za bardzo chciałabym na forum. Pierwsze co właśnie po rozejściu się z eksem zaczęłam szukać terapeuty dla synka ... i to już nie jest to dziecko co kiedyś. Teraz się śmieje, śpiewa, jest wesoły. I to mnie utwierdziło w przekonaniu, że moja decyzja odnośnie rozwodu była jak najbardziej słuszna. Star będę trzymala kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) A moi chłopcy nigdy nie byli zamknięci w sobie ( po mamusi ;) ) -zawsze otwarci na innych , odważni i w jakimś stopniu pewni siebie ,choć Starszy-spokojny wrażliwiec , a Młodszy -ruchliwy filozof - wojownik :) Pozdrawiam piątkowo :) Ps.Młodszy nieźle kaszle i siedzimy dziś w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Cześć Awe :) Zdrówka życzę dla synka :) Oby przeziebienie nie skończyło się chorobą, najlepiej spróbuj przetrzymać Go w łóżki, leki, herbatki i za kilka dni zapomnicie o przeziebieniu . A mój mały poszedł, dzisiaj do przedszkola, nie chciał być u babci bo dzisiaj ważny dzień - zajęcia karate ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Mamo :)Czeka nas łóżkowy weekend:D Karate -ważna rzecz .Wiem coś o tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, co ja bym dała teraz za odrobinę łóżka ;) Strasznie ciężko się dzisiaj wstawało. No właśnie muszę rozejrzeć się za kimonem, kupię małemu na urodziny i będę miala prezent z głowy. Muszę poszukać na allegro, bo w sklepach chyba nie ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie i nie chorujcie! Mój młodszy też, swego czasu, próbował karate, ale szybko mu zapał minął :) Dobrego dnia! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -są sklepy sportowe ,gdzie kupisz kimono :) A trenerzy nie mają ? Ja kupwałam dla siebie :) w klubie :) Witaj Akri :) Postaramy się nie chorować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama mamo 73 -- no i co znalazlas wreszcie tego faceta dla siebie w koncu??? :D A co z tym co sie mialas spotkac z im na sweta wielkanocne w tamtym roku i bylag go na 99% pewna ze do siebie pasujecie??? Napisz bo jestem ciekawa a nie chce mi sie czytac topiku calego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą ;) Właśnie wróciliśmy od dentysty, w oponie mam śrube( jutro wulkanizacją ale ufff że to nie wahacz, bo stukało i już w wyobraźni widziałam kolejny duży wydatek ) do tego samochód ochlapał mnie od stóp do głowy ;) Więc dzień można zaliczyć do udanych ;) Awe - czy to Ty chodziłaś na karate ? Dla siebie kupowałaś kimono ?:) Akri - mój młodszy synek od 3 lat chodzi na taniec towarzyski i chodzi chętnie, od roku mówi, że chce chodzić na karate więc myślę, że to nie jest słomiany zapał ;) Jeszcze chce angielski dodatkowo i basen ale tu juz robię szlaban - co za dużo to niezdrowo ;) Jagoda ja myślę, że do emerytury będę szukała :D ;) Z tym co miałam się spotkać w święta wielkanocne spotkałam się w sumie 3 razy. Właśnie w Wielkanoc i potem jeszcze dwa dni długiego wekendu spędzilismy razem . I myślę, że było to, to tyle, że potem się sprawy skomplikowały. On miał obawy, ja w tym czasie poznałam faceta, ktory mieszkał blisko mnie i rozum zwycieżył i wybrałam tego co był zza miedzy... Dużo by opowiadać, w każdym bądź razie ... mama " szuka" dalej ;) Czasami z sił opadam, potem wstępuje nadzieja i ... ciągle dążę do tego co kiedyś sobie obiecałam :) Złoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×