Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

🖐️ Cieniutka ta wiosna - niestety, ale bądźmy dobrej myśli.🌼 Mamo - brunecik mniam - ja raczej też, w takim typie, gustuję ... Milego dnia dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Akri :) W końcu przyjdzie ta nasza długo wyczekiwana wiosna :) Na razie rzeczywiście marnie to wszystko za oknem wygląda - ale mimo wszystko czuć już, że nie jest to środek zimy ;) Zaskoczę Cię (Was) akurat jeśli chodzi o brunetow to ja jakoś, nie bardzo jestem za tym typem urody u mężczyzn :D Lubię blondynów, szatynów, może bć rudy :D A jakoś do brunetów nie miałam nigdy przekonania ...Ten ma zajefajny uśmiech .... ale dopiero realne poznanie pokaże, czy będzie pierwszym brunetem do którego może poczuję coś więcej ;) Cholerka, ten drugi też pisze non stop o spotkaniu, jak cieszy się, że mnie pozna, nie może doczekać się itp ...No i blondyn ... ;) Obym potem znowu nie miała trudnych dylematów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - od przybytku głowa nie boli, lepiej więcej niż mniej na horyzoncie. :P Samo wyjdzie w praktyce, coś się może wykruszy, coś zostanie... Real dopiero pokaże obu stronom, co jest na rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście masz Akri - teraz to ja mogę sobie gdybać tylko. Na razie wszystko jest niezobowiązująco - chociaż dokładnie pamiętam jakie rok temu miałam dylematy i jakie mękki wtedy przechodziłam ;) A i tak nic z tego nie wynikło :) Postaram sie jednak mimo wszystko nie poznawać trzeciego, na razie nowym panom odmawiam, żeby nie kusić losu ;) Pracujesz Akri czy w domku odpoczywasz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Star, hej Lost :) Mi też nie przeszkadzaja łysi, a brzuszki są nawet wskazane ;) Fajnie jest się przytulić do takiego Misiaka :) Hmmm... ale moi obecni panowie niestety, raczej za dużo w tym miejscu nie mają ;) A tak w ogóle to mnie bardzo boli głowa :( Ale właśnie skończyłam półtoragodzinne ćwiczenia, z przerwami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem! Mamo- dziś później szłam do pracy. I od godziny mam to samo, co Ty - boli główka, trochę muli, bo po tabletce jestem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiepsko sie czuję, niedobrze mi - tak jakby migrena, ale nie miałam typowych objawów ( aury) Jak nie przejdzie zaraz, kładę się do łóżka. Ale mimo wszystkim życzę wszystkim miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez boli glowa ale z nerwow. Moje dziecko nie chce sie uczyc czytac:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Wczoraj jednak odpadłam ;) Ból głowy mnie pokonał :O Jeszcze dzisiaj troszkę mnie trzyma, ale pewnie przejdzie po kawie ;) Akri a jak Ty sie czujesz ? Przeszło ? Star - na pewno nie powinnaś krzyczeć na Małego, przymuszać Go - zrazi się jeszcze bardziej. Nie chce czytać czytanek w szkole czy też w ogóle trudno Go do czytania przekonać ? Zaproponuj może cztanie wspólne książeczki, którą synek bardzo lubi. Może jakiś komiks, obojętnie co, ale żeby to była ulubiona bajka Małego. I czytajcie wspólnie... kilka zdań Ty, kilka zdań On ... No i dużo cierpliwości potrzeba przede wszystkim nam - mamom :):):) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello z rana:-) Mama On nie chce sie uczyc czytac, skaldac wyrazow z liter nie chce sie nauczyc:-( Wiem ze trzeba byc cierpliwym:-( Lece do pracy. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Zimna noc była - ranek chłodny, acz słoneczny :) I takiego słoneczka w sercu życzę! Mamo - też wczoraj główka mnie pokonała. Wczoraj, dziś wysokie ciśnienie jest. Powiem tak, dziś jest lepiej, ale do doskonałego samopoczucia trochę brakuje / takie małe mulenie/. Też liczę, że jakaś kawa, zaczerpnięcie powietrza poskutkuje na plus... Zmykam! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję Wam z tą nauką czytania - mój synek to wogóle, jak był długi wyraz i go przeliterował, to nie "słyszał" - co przeliterował :( To była orka na ugorze - cierpliwości trzeba co nie miara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! A ja się pochwalę .Mój Młodszy czytał płynnie jak miał cztery lata .Długich wierszy uczy się teraz w 15 min :) Taki bystrzak ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe - toż to geniusz mały! Inna nauka też mu tak lekko przychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star - powolutku, a synek nauczy sie czytać. Spróbuj z tą ulubioną ksiażką. Ja pewnie bedę miala te same przejścia- mój młodszy synek zupełnie nie garnie się do i pisania i czytania. Za to dodaje już super do 100 . Akri - u mnie od nowa ból głowy. Ja z kolei źle znoszę wysokie ciśnienie- jak zwykle mam odwrotnie niż wszyscy ;) Awe - na prawdę masz geniusza :) A w ogóle lubi czytać ? Mojego starszego to ciężko zagonić do czytania i pewnie tak samo będzie z młodszym :( Wszyscy pewnie pracują :) To i ja spadam do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bystrzak ,ale leń ;) Bo po co ma się uczyć , jak wszystko przychodzi mu tak łatwo ;) To są jego słowa Do wszystkiego muszę gonić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z bajka sie jeszcze nie da, bo za trudne a nie mial jeszcze wszystkich liter. Na razie prostych rzeczy sie uczymy:-) Ale slabo to widze:-( Naprawde trzebamiec nie lada cierpliwosc:-) bo oszalec mozna. Kurcze wczoraj w ogole nie cwiczylam chyba a dzis rano 50 brzuszkow na tej laweczce zrobilam (bardzo malo:-( ) Musze dzis znalezc troche czasu jeszcze ale slabo cos to widze:-( Milego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe- jak zacznie się wiecej przedmiotów to chcąc nie chcąc, będzie musiał troszkę więcej czasu poświecić na naukę. No chyba, że starczy Mu co usłyszy w szkole. Ale tak zdolne dzieci chcą samemu poszerzać wiedzę - więc myslę, że możesz być spokojna :) Star- powolutku a nauczy się :) Może zajmie synkowi to więcej czasu, ale pod żadnym pozorem nie mów Mu, że słabo to widzisz. Będzie ok i raczej nie krytyka a nagrody więcej dobrego zdziałają:) Jejku, jak ja bym z 50 brzuszków zrobiła, to pewnie przez tydzień nie mogłabym chodzić :D ;) Za to już dzisiaj za mną 25 minut steperka. A w pracy wyszorowałam samochodzik, więc też troszkę kalorii spaliłam ;) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie na tej laweczce jakos lekko sie robi i zamiast brzucha to plecy bola. No ale po 1 razie mialam niezle zakwasy i brzuch mnie bolal. musze z miesiac pocwiczyc i zobacze czy sa jakies efekty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie można podkręcić na ławeczce oporu ? Może masz za lekko ustawione ? Chociaż na początek tak mi sie wydaje, nie ma co szaleć ;) Pokręciłam prawie pół godzinki i na dzisiaj koniec ćwiczeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moge:-) Ale teraz tak bylo ustawione i juz tak rano cwiczylam:-) Dzies jeszcze nie cwiczylam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyslali mi dzis nr mniejsze buty isa troche ciasne:-) ale pewnie sie rozejda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro pewnie się nie nie ruszysz ;) No i tak to jest z tym rozmiarami, ja to mam zawsze problem kupić buty, jak są dobre w palcach to latają na pięcie, jak są dobre na pięcie to są za ciasne w palcach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się zrobił sportowo -ćwiczebny topik ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe - jeśli taki zdolny, to naturalne, że po co ma się wysilać na więcej. Jakieś ambicje, co by nauczyć się więcej, mogą przyjść później, na zasadzie rywalizacji lub kiedy coś go bardziej zainteresuje i zechce to zgłębiać. Ale to i tak lepiej, że osiąga dobre efekty, przy małym nakładzie pracy niż odwrotnie... Mamo! Moja głowa też, jak z potrzasku :( Rano było lepiej niż teraz i to po kilku proszkach - masakra z tą głową...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akri - racja :) Ale kiedyś sama "zdolność' nie wystarczy ;) Poza tym strasznie uparty typ.Właśnie pzred chwilą była awantura , bo dyskutował z ojcem , a On tego nie lubi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Awe - bo wiosna się zbliża ;) Akri - mi przeszło na szczęście, ale w dzień znowu mnie bolała. Na szczęście tym razem tabletki pomogły :) Nie mam dobrego sposobu na pozbycie sie bólu bez tabletek :( Ty jak sądzę, tez nie masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×