Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Dużo prawdy jest w tym co napisałeś - ale u mnie to jest tak albo ktoś mnie przeklnął albo jestem pechowcem życiowym ;) Oczywiście jeśli chodzi o sprawy uczuciowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama się sama oszukuje .Pewnie miała kłopoty życiowe które przeszkadzają w uczuciach .Tak już jest. Szczęście dajesz ,szczęście dostajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie oszukuję się. Jestem szczęsliwa jeśli chodzi o inne aspekty życia, tylko ten jeden szwankuje od zawsze ;) I to zamierzam zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama jeśli chce zmienić i trafiła na odpowiedni aspekt to trzeba tak zrobić. Dobrze mieć plan choćby mały to pomaga w chaosie który by powstał w czasie zmian na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśli że spontaniczne reakcje są mile widziane ,otwartość i pragnienia są mieszanką wybuchową ,umiar jest w cenie ale nie za wszelką cenę. Ma problem się podzieli może Mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zwykle panowie mają jakieś problemy ... w sensie nie pozałatwianych spraw z "poprzedniego" życia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ,Mama ma racje tak jest że faceci mają problem z odejściem lub pożegnaniem wcześniejszego życia i problemy w wejście nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przekonałam sie o tym doskonale w ostatnich trzech latach :) Ale w końcu to sie zmieni i na to liczę :) Zmykam ... dziękuję za miłą rozmowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Świętujemy dziś rocznicę - super! To aż nie do uwierzenia, że ten rok tak szybko minął. Wszystkim - wszystkiego dobrego -a Mamie spełnienia największego marzenia 🌼 🌼 🌼 Szampan i tort doskonały! Na zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Akri! Rok minie dopiero wieczorkiem. :P Niech Mama opowie jak to było, że postanowiła założyć ten topik. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torcik smakował ? ;) Dziękuję dziewczyny za ten rok :) Może nie 100 lat ale mam nadzieję, że ten topik jeszcze potrwa :) Może, do momentu kiedy wszystkie napiszemy, że jesteśmy szcześliwe albo jesteśmy na najlepszyej drodze, żeby do tego szczęścia dążyć :) Ja dzisiaj zaszalałam ;) - przesadziłam 50 swoich kaktusow :D Masakra jak wyglądaja moje ręce :D Nie wiem co mnie podkusiło, żeby założyć sobie taką hodowlę ? :) A tak poza tym to pogoda masakryczna, wczoraj przedsionek lata dzisiaj najgorsze wydanie jesieni. Leje, wieje i tylko 2 C :( Aaaa i jeszcze zobaczyłam nowe fotki brunecika :) Bardzo mi się podoba :) Nie wiem czy się cieszyć - czy brać nogi za pas i uciekać ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAma torcik pyszny :-D Tak zle ze mna nie jest, tylko nos mnie strasznie boli:-O Ze 2 razy w nocy sie budzilam przez katar:-O Ale jest juz duzo lepiej:-) CZemu masz dac nogi za pas?:-) Ale wiesz co? Ja nie lubie zbyt ladnych facetow:-) zawsze jest obawa ze moga zostawic. Moj maz jest przystojny i ladny ale jakos mnie to nie bierze:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torcik pyszny ,tylko spodnie znów trochę ciasne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hodowla kaktusów ? A to całkiem fajnie hobby .Niesfornego faceta można nimi potraktować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe - dlatego ja teraz po porannym szaleństwie tortowym, spalałam teraz kalorie na steperze :) Miałabym czym rzucać w faceta jakby mnie wkurzył. Ale nie chciałabym byc potem w jego skórze ;) Ups, to było by bolesne hehehe Star, to nie jest regułą - u mnie też eks jest bardzo przystojny, a ja go zostawiłam , u brunecika to eks go zdradziła. On wniósł o rozwód. Ja mam teraz większe obawy zwiaze z tym, że On ma na pewno duże wzięcie na portalu, dużo kobiet do Niego na pewno pisze i być może za jakis czas trafi na kogos dla Niego szczególnego . Pewnie to będzie młodsza kobieta, mieszkająca bliżej. Niestety negatywne uroki portalu . Co prawda brunecik napisal mi, że chce starszą kobietę a dzisiaj napisał, że poznał już kogoś szczególnego i to chodziło o mnie :) Tyle, że i wiem,że jednego dnia jest tak .. a drugiego może być zupełnie inaczej . A Ty kuruj sie dalej intensywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe - dlatego ja teraz po porannym szaleństwie tortowym, spalałam teraz kalorie na steperze :) Miałabym czym rzucać w faceta jakby mnie wkurzył. Ale nie chciałabym byc potem w jego skórze ;) Ups, to było by bolesne hehehe Star, to nie jest regułą - u mnie też eks jest bardzo przystojny, a ja go zostawiłam , u brunecika to eks go zdradziła. On wniósł o rozwód. Ja mam teraz większe obawy zwiaze z tym, że On ma na pewno duże wzięcie na portalu, dużo kobiet do Niego na pewno pisze i być może za jakis czas trafi na kogos dla Niego szczególnego . Pewnie to będzie młodsza kobieta, mieszkająca bliżej. Niestety negatywne uroki portalu . Co prawda brunecik napisal mi, że chce starszą kobietę a dzisiaj napisał, że poznał już kogoś szczególnego i to chodziło o mnie :) Tyle, że i wiem,że jednego dnia jest tak .. a drugiego może być zupełnie inaczej . A Ty kuruj sie dalej intensywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis nic nie robie prawie:-) Zaraz wyjme 2 pranie z pralki i sie myje i klade. A juz w lozku pomaluje sobie paznokcie u nog:-) Potem bede czytac ksiazke:-) a przy okazji moze cos w tv zobacze, bo juz dawno nie ogladalam. Jakby co to milego wieczoru:-D Szkoda ze nie moge powiedziec nocy:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu dzis nie cwiczylam:-O Caly tydzien zmarnowalam ale to przez chorobe:-) Od jutra biore sie ostro za brzuszki a w tyg. basen:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star zdrowie najważniejsze, najpierw sie wykuruj a potem będziesz znowu szaleć z ćwiczeniami ;) Miłego wieczoru :) Dzisiaj śpimy godzinę krócej, pamiętajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama_mamam_73
Cichutko sie witam, żeby Was nie pobudzić ;) Miłego dnia, chociaż ciąg dalszy paskudnej pogody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×