Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Witajcie! Ostatnie przygotowania przed nami - i już prawie Święta. Miłego dnia - u nas jest słoneczny :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star dasz radę:) Na pewno już masz błysk w domku :) Twój mąż przyjechał na Święta ? My już byliśmy w kosciele poświęcic jajka. W drodze powrotnej zrobiliśmy ostatnie zakupy i teraz kuchnia, kuchnia i jeszcze raz, kuchnia. Trzeba się brać za robotkę ;) Do tego mały mi sie znowu przeziebił, kaszle bez przewy, starszemu wyskoczyła opryszczka i się wkurza przez to ... I chyba w sumie obydwoje nadają się nie do świętowania, tylko do kurowania w łóżku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - zwykłe uroki bycia mamą ;) Tobie i chłopakom zdrowia :) Star - nie stresuj się ,wszak Święta to tylko dwa dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez wrocilam teraz z kosciola i biore sie za robote:-) U synka w pokoju nie sprzatam za bardzo bo juz wczesniej to robilam, a i tak jest ciagle balagan:-) Maz nie przylatuje ale my lecimy do Niego za miesiac. Mielismy teraz na swieta, ale nie ma urlopu. W maju bedzie mial urlop, to synek bedzie bardziej zadowolony:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja melduję, że wszystko gotowe!!! Jajka poświęcone, wypieki zrobione i inne smakołyki też. Nawet M chleb upiekł :) Teraz Kopciuszek /czyli ja/ idzie zmieniać się w królewnę. Wszystkiego dobrego Wszystkim - spokojnych Świąt i miłego świetowania ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też juz jestem na koncówce pracy :) Jeszcze ciasto w piekarniku siedzi i mam nadzieję, że za chwilkę nie będzie "wielkiego dymu" ;) Jeszcze tylko kuchnie ogarnę i juz luzik . A wieczorkiem pewnie braciszek do nas jeszcze zajrzy :) Dostałam zaproszenie na wesele jako osoba towarzysząca pana poznanego na portalu . Znam Go od przeszło roku, bardzo cenie za mądrość życiową , doświadczenie i jakim jest meżczyną ale niestety odmówiłam. Z kilku powodów ... ów mężczyzna ma 56 lat i mógł by być moim tatą, po drugie nie znam go realnie, wesele będzie w obcym mieście itd , itd. Odmowa nie była ze wzgledów bezpieczeństwa, nie wiem dlaczego ale wiem, że nie rzucil by się na mnie, ani też nie czynił by mi żadnych propozycji. Czułabym się jednak chyba nie zbyt dobrze w towarzystwie, którego nie znam, a dla mnie róznica 19 lat jest nie do przejścia. Nawet jako osoba towarzysząca . Ale powiem Wam jest to jedyny mężczyzna w tym wieku, który zrobił na mnie duże wrażenie, jesteśmy umówieni na spacer nad morzem i z tego nie zrezygnuję . Z wyglądu przypomina dr. Tretera z " Na dobre i zle " i dla mnie ten facet gdyby był choć z 10 lat młodszy byłby ideałem partnera ( przynajmniej z tego co pisze) Akri - no zobacz jaki Ty masz Skarb w domku :):):) Jejku, taki samorobny chleb musi być pyszny :) Odpoczywaj przez święta i dziękuję bardzo za życzenia :) Ja jeszcze pewnie zajrzę więc moje zyczenia będą troszkę później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz prawie sie ogarnelam, jeszcze tylko toche kurze zetre i po robocie:-) A po Świetach znowu bedzie sprzatanie:-) I tak w kolko:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych pogodnych Świat Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja" wszystkim piszacym na tym topiku jak i podczytującym życzy ... :) s_m_73 ............(..(..( .............\..)..)._..-.._ ............__)/.,','........ ..........,"...........,--.... ........,"...@.........'.......\ .......(Y.............(...........;''. ........--.____,.....\..........,..; ........((_.,----'.,---'......_,'_,' ............(((_,-.(((______,- .......o00o.. vVVv..0000_.. o00o... (___).0000._.(_)_..0000.. .Y..|.(_)(_).0000.\| .\| ..\|//.(_).\|.\|/.|/.\| \\|//.\\|//.\\|//.\\|//.\\|//.\\|// _.__.__.__.__.__._

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - z tym skarbem to nie przesadzaj - na mnie już takie wyczyny, jak domowy chleb nie robią wrażenia - ha, ha. Troszkę mnie nawet pod nosem śmieszy teraz z tym "nadrabianiem"... Czy w życiu nie może być, choć troszkę prościej i zawsze musi być jakieś "ale"" - tak, jak przy Twoich Mamo - wyborach. Rozumiem Cię, że ta róznica wieku jest nie do przejścia, szkoda, że tak to sie układa. No, ale widać, tak być musi - przynajmniej na razie... Jeszcze raz SPOKOJNYCH ŚWIĄT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.zyczeniawielkanocne.yoyo.pl/zyczenia.swf Wiesz Akri ja kiedyś zastanawialam się co przez te lata zrobił dla nas mój eks, kiedy się postaral z czymkolwiek, kiedy włożył jakiś wysiłek, żeby coś zrobić dla nas i przez 11 lat nie znalazłam nic ... totalnie nic. Dlatego czasami teraz potrafię byc zdziwiona jak ktoś pisze, że mąż zrobił to czy coś innego. Wydaje mi się, że teraz jakby facet dla mnie zrobiłby nawet drobnostkę to ja pewnie i tak byłabym zachwycona. No, ale na razie innym panom dalej odmawiam i jak zwykle ładuję się w coś co pewnie ma małe szanse :) Mój pech i moje wybory :) Star juz po pracy w końcu ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star obawiam sie, że z nikim :) Miałam z "Niemcem" ale milczy. Wczoraj miał być już w moim mieście, miał się odezwać telefonicznie ale do tej pory cisza z Jego strony . Ja napisalam smsa ale nie odpisał. Więc nie sądzę żeby jeszcze sie odezwał. Netowy standard. Na pewno też nie spotkam się z brunecikiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na spotkaniu z "Niemcem" mi nie zależało, więc spoko . A ja chcę cały dzień spędzć z brunecikiem, więc i tak teraz poniedziałek mi nie pasuje, bo będę z chłopcami a jeszcze dodatkowo mały jest mocno przeziebiony. Ale czy uda nam się za tydzień spotkać, jest to też jeszcze wielką niewadomą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) No i mamy Świa ... spokojnych, radosnych ... :) Star jakby miał się odezwać, to by sie odezwał :) Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim - radości , słońca , optymizmu , nadziei i błysku w oku życzę 🌻 Wesołego Alleluja !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Spokojnego drugiego Dnia Świat :) Lejcie dziewczyny wszystkich ile się da ;) Ja wczoraj cały dzień byłam z chłopcami u rodziców, potem jeszcze wieczorkiem byłam z kolegą na spacerze, troszkę kalorii spalić ;) Dzisiaj już siedzimy w domku, ale zapowiada się, że będę cały tydzień w domu, mały jest juz porządnie przeziębiony i pewnie pójdę na zwolnienie. Ciekawa jestem jak Rybcia bawiła sie na weselu :)A jak Wy spędziłyście święta ? Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Witaj Mamo! - Ty jak zwykle na posterunku, nie do pobicia :)My wczoraj mieliśmy śniadanie i obiad z bliską rodziną u nas - tak, że prawie do wieczorka nam zeszło. Dzisiaj wybieramy się my do rodziny po południu i tym sposobem będą święta zakończone. Milego świętowania wszystkim, a chorym Mamo zdrówka :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj to jednak troszke później Akri wstałam.Trzy noce mam zarwane przez kaszel synka i już czuje porządne zmęczenie . Chyba się za chwilkę na chilkę położę. Potem wyskocze do rodzinki . Lost a co u Ciebie ?:) Dziewczyny, postawiłam wszystko na jedną szalę z brunecikiem . Zaczęło mnie denerwować to pisanie i taki stan zawieszenia.Trudno - teraz na pewno w którąś stronę to pójdzie. Teraz albo spotkanie albo koniec znajomości - myślę, ze jednak skończy sie na tym drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Ale mi ciężko :( Za dużo jedzenia :OTeż Was leję ,ale delikatną mgiełką ze spryskiwacza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - czasem tak trzeba ,żeby nie być w zawieszeniu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:-) Miłego drugiego dnia swiat:-) Ja wczoraj bylam w domu, siostra z mezem byla:-) dzis tez bede w domu,bo synek nie chce jechac do rodziny, bo z kumplem chce sie woda oblewac:-) a tam by sie nudzil. Oj Mamo zdrowia dla synka i trzymaj sie. Mam nadzieje, ze w koncu sie spotkacie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×