Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Jeszcze nie doszłam do siebie po tym wekendzie :) Star - na pewno w Liverpolu jest sporo sklepów, a jak nie to z 30 minut i jesteście w Manchesterze i tam już jest raj sklepowy:) Zastanawiam sie czy wysłać małego na kolonie ? Troszkę młody jeszcze jest, ale samodzielny i nie rozpacza bez mamy. Kolonie były by 20 km od mojego miasta, starszy synek tam kiedyś był i wrócił zachwycony . Co o tym dziewczyny sądzicie ? Czy jednak to nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, on jest jeszcze naprawdę malutki, może jednak zatęsknić, a i Ty będziesz spokojniejsza mając go przy sobie. Ale ja się na tym nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojego tez chcialam zapisac bo sie napalil, ale facet powiedzial ze za rok moze jechac. Powiedzial ze za maly:-) Troche byl rozczarowany, no i km jest duzo wiecej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to ja codziennie mogę tam podjeżdżać... sama jednak też się waham i mam sporo wątpliwości. Mały jednak chce jechać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie sądzę, żeby małego nie zapisali. Tam juz 6 latki jeżdżą a my mamy ten ośrodek pod nosem . Hmmmmm nie wiem co zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze muszę sprawę przemysleć. Starszy też chce jechać i tak się zastanawiam skąd ja "na gwałt " wezmę 3 tysiące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:-) Troche sporo:-) Moze eks Ci dorzuci, w koncu to tez Jego dzieci! Jak da pare groszy alimentow na miesiac to juz sprawa zalatwiona? To Ty siedzisz z lekcjami i jak sa chorzy a On sie opierdala:-O Lece do pracy:-) Miłego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dorzuci mi na pewno . Teraz chciałam podwyższyć mu alimenty, płaci śmieszna kwotę na dzieci, ale nie uda mi się pewnie i nie będę chyba nawet próbowała, bo mój eks po raz 4 zostanie ojcem . W jego sytuacji to kolejne dziecko to nie jest dobry pomysł. Mi płaci alimenty, jego żona nie pracuje a maja juz jednego synka.A tak podejrzewam, że mogą na tym nie skończyć i za jakis czas znowu się okaże, że będzie kolejny potomek w drodze. Dlatego z jego strony nie mogę liczyć na żadne wsparcie finansowe poza alimentami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - żyję , jakoś tak czas przez palce przecieka;) Ale niedługo już zakwitnie bez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas przez tą przedłużoną zimę wszystko będzie później. W tamtym roku, o tej porze już był , wąchałam go razem z wrocławianinem ;) W tym roku dopiero co, lekko się zazieleniły drzewa i krzewy . Ale na południu pewnie już wiosna w pełni :) Rzadko się otatnio Awe odzywasz :( Zresztą jak wszyscy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehee mamuska
to ty niezle kroku popuszczasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki nie będę miała do napisania czegoś sensownego to nie będę pisać. W zeszłym roku o tej porze jakoś cieplej było, pamiętam, że chodziłam w krótkim rękawku, potem się troszkę jeszcze ochłodziło, tak w połowie maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Mamo -piszę mniej , bo nic ciekawego się nie dzieje ;) Miłego przedłuzonego weekendu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Lost większość z nas ma spore problemy, ale od nikogo tak nie wieje smutkiem. Może właśnie warto nad tym popracować ?:) Ty już Awe chyba odpoczywasz, o ile pamiętam piątki masz wolne? Mi zostało jeszcze 7 godzin, żeby zacząć dłuższy wekend :) Jutro chcę z chłopcami jechać nad morze. Weźmiemy piłkę, kanapki, napoje i poszalejemy troszkę na plaży. Jeśli oczywiście pogoda dopisze. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:-) Lost przestan ciagle narzekac, bo tylko sobie pogarszasz! Mama w takie zimno chce Ci sie nad morze jechac?:-) Twarda jestes:-) Znowu do prac zaraz ide Miłego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj u nas jet cieplutko ale też i bardzo duszno, pewnie będzie popołudniu burza. Jeszcze właśnie nie wiem czy pojedziemy, wszystko zależy od pogody i pewnie dopiero jutro okaże się, czy w ogóle gdziekolwiek w ten wekend się ruszymy . Kurcze, zawsze na wekendy pogoda sie psuje :( Spokojnej pracy Star :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo widzę jak mogłabym sobie pogorszyć. Nie naskakujcie już na mnie. Udanego dłuuugiego weeeekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost nikt nie naskakuje na Ciebie, nie odbieraj tego tak. Masz rację rzeczywiście Tobie nikt i nic nie pomoże, bo sama tego nie chcesz :( Tylko po latach zawsze jest żal straconych lat, ale to juz Twój wybór. Pierwsze 10 km na rowerze juz za mną :) Jutro pewnie się nie ruszę :)Ale od razu mam większego powera, bardzo dobrze na moją psyche działa właśnie pęd pod wiatr ;) Naśmiałam się w sumie tez nieźle, byłam z kolegą, ktorego awanse odrzucam od dłuzszego czasu. W końcu On mówi : przewrócę się chyba rowerem specjalnie na ciebie, to w końcu na mnie polecisz :D Rozbawił mnie tym tekstem na maksa. I od razu mi lepiej ;) Miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do starrr
taki upał a ty mowisz ze zimno dzis bylo 30 stopni przynajmniej na poludniu Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tez dzis cieplo bylo ale nad morzem zawsze jest zimniej a poza tym nadaja ochlodzenie od jutra podobno. Zreszta mi jest calym rokiem zimno:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama to moze wez sie za tego kolege:-D Ladny?:-) Dobrze masz z tym rowerem, juz w domu nie bedziesz musiala cwiczyc tyle. Ja wczoraj narobilam sie brzuszkow a dzis tez mam zamiar, ale jak zwykle chce mi sie spac:-O Kolega mi powiedzial ze wystarczy rano i wieczorem zrobic 3x30 i po ok 3 miesiacach ma byc lepszy. Milej nocki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Star ja juz próbowałam "być" z tym kolegą. Mieliśmy kilka podejść, ale On zupełnie nie nadaje się do stałego związku. Mówi, że po rozwodzie coś się z nim narobiło, ale jak dla mnie jest strasznie dziecinny jeszcze - mimo, że po 30. Podejrzewam typ wiecznego chłopca ;) Jemu zależy na mnie teraz szczególnie, bo jestem nieosiągalna no i próbuje złapać króliczka ;) Jeśli pokazałabym Mu teoretycznie, że i mi zależy, szybciutko by sie oddalił. Kilka razy taka zabawę mieliśmy i juz dawno odpuściłam. Teraz dla mnie to tylko kumpel i przynajmniej mam z kim na rower, czy gdzieś na włóczęgę pojechać . Ale jako faceta nigdy bym Go nie chciała . Spokojnie zaczekam sobie na tą swoją połówkę . Masz rację Star nad morzem będzie dzisiaj chłodno. Jeśli będzie tak jak zapowiadają, to północny wiatr nie powoli nam posiedzieć i pograć w piłkę na plaży. Jak na razie to w ogóle szykuje sie na deszcz, wiec pewnie w ogóle nie pojedziemy . Miłego weekendowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jednak pada ;) Prognozy niestety się sprawdziły .Miłego weekendu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×